Promocja! Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
18039,00 zł
Cena detaliczna:
18400,00 zł
Darmowa dostawaDarmowa dostawa
Zobacz szczegóły

Produkt wycofany z oferty. Nie będzie już. Zapraszamy do wyszukania zamiennika.

Sprawdź Bestsellery w kategorii Serwery plików RACK
Dostępny w oddziałach 72 hDostępny w oddziałach 72 h

Serwer plików QNAP TS-1283XU-RP-E2124-8G

Dodaj swoją ocenę | Producent: QNAP | kod: QNAP_TS-1283XU-RP-E2124-8G | Nr katalogowy: TS-1283XU-RP-E2124-8G | Ean: 4713213514597

Opis Serwer plików QNAP TS-1283XU-RP-E2124-8G

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
Serwer Enterprise NAS o nazwie TS-1283XU-RP z procesorem Intel Xeon E i pamięcią 64 GB DDR4 ECC (ang. Error Correcting Code) zapewnia niezawodność i wydajność klasy serwerowej. Model jest wyposażony w kontrolery Mellanox ConnectX-4 Lx 10GbE, które nie tylko spełniają potrzeby zastosowań wymagających dużej przepustowości, ale także obsługują iSER, umożliwiając odciążenie procesora podczas wymagających zadań, i zwiększając wydajność wirtualizacji.
Najważniejsze cechy
  • Pamięć DDR4 ECC wykrywa, a następnie poprawia jednobitowe błędy pamięci, wykazując wysoki poziom niezawodności na potrzeby krytycznych zastosowań.
  • Dwa porty 10GbE SFP+ SmartNIC z obsługą iSER przyspieszającą udostępnianie dużych plików, duże transfery danych i wirtualizacje VMware.
  • Możliwość rozbudowy PCIe umożliwia zwiększenie wydajności aplikacji przez stosowanie kart graficznych lub kart 40GbE/25GbE/10GbE.
  • Obsługa wirtualizacji VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® i Windows Server® 2016 z gwarancją niezawodności i oszczędności kosztów.
  • Programowa dodatkowa, nadmiarowa alokacja SSD przeciwdziała wzmożonemu zapisowi i optymalizuje prędkość swobodnego zapisu na dysku SSD w przypadku aplikacji wymagających IOPS.
  • Kompleksowe zarządzanie zabezpieczeniami, poprzez zapewnienie portalu bezpieczeństwa dla serwera NAS i aktualnych informacje o stanie NAS.

Procesor Intel Xeon E, ponadprzeciętna wydajność

Model TS-1283XU-RP jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Xeon E-2124 o taktowaniu 3,3 GHz (zwiększanym do 4,3 GHz), pamięć 8 GB DDR4 ECC (z możliwością rozbudowy do 64 GB) oraz zasilacz nadmiarowy, zapewniając biznesowym środowiskom IT wydajność klasy serwerowej, niezawodność i odporność w ekonomicznym rozwiązaniu NAS. Oprócz 4 portów gigabitowych RJ45 LAN, model TS-1283XU-RP jest wyposażony w dwa porty 10GbE SFP+ SmartNIC LAN, zapewniające znaczne zwiększenie wydajności.

Pamięć ECC zapewnia niezawodność, chroniąc dane przed uszkodzeniem

Model TS-1283XU-RP, wyposażony w procesor Intel Xeon E, korzysta z pamięci ECC, która może wykrywać i na bieżąco korygować pojawiające się jednobitowe błędy pamięci, zapobiegając przestojom i utracie danych, aby zapewniać nieustanne działanie serwera ważne podczas realizacji ważnych zadań. Model TS-1283XU-RP obsługuje dwukanałowe pamięci DDR4 i cztery gniazda Long-DIMM. W przypadku stosowania par modułów pamięci model TS-1283XU-RP może wykorzystywać możliwości dwukanałowej architektury w celu zwiększenia wydajności. Można także dostosować konfigurację pamięci (obsługa pamięci RAM do 64 GB) modelu TS-1283XU-RP w celu zwiększenia wydajności, aby obsługiwać dynamicznie zmieniające się obciążenia pracą np. w zakresie wirtualizacji.

Ts 1283xu Rp Ecc

sprzęt klasy serwerowej: Odporny i z możliwością rozbudowy

Model TS-1283XU-RP to znakomitej jakości sprzęt o architekturze z możliwością rozbudowy, zapewniając optymalną wydajność i elastyczność w wypełnianiu potrzeb biznesowych w zakresie wydajności i zróżnicowanych zastosowaniach.

Podwójna łączność 10GbE pozwala na optymalizację wysokiej prędkości przesyłu danych i wirtualizację VMware z iSER

Model TS-1283XU-RP zapewnia dwa porty 10GbE SFP+, które korzystają z kontrolera Mellanox ConnectX-4 Lx SmartNIC. Obsługują one rozszerzenia iSCSI dla protokołu RDMA (iSER), umożliwiając danym pomijanie standardowych sterowników sieciowych, warstwę gniazda i bezpośrednie przechodzenie do buforów pamięci serwera ESXi i pamięci masowej. Kiedy zarówno serwer VMware, jak i TS-1283XU-RP obsługują iSER, wydajność odczytu/zapisu losowego może zostać zwiększona do 60%, a opóźnienie zmniejszone do 50%, zapewniając istotne narzędzie do optymalizacji zastosowań w zakresie wirtualizacji.

Zalecane użycie gniazd PCIe

Model TS-1283XU-RP wyposażony jest w wiele gniazd PCIe. Aby zapewnić wystarczającą przepustowość dysków SATA, zaleca się korzystanie wyłącznie z tańszych kart rozszerzeń (np. kart sieciowych 1GbE, USB 3.0 lub kart Wi-Fi) przy użyciu gniazda PCIe Gen2 (Gniazdo 1), ponieważ gniazdo to jest podłączone do PCH. W przypadku droższych kart rozszerzeń (w tym kart sieciowych 10GbE/40GbE, kart SAS, kart przyspieszenia Mustang-200 oraz kart graficznych), zaleca się korzystanie z gniazd PCIe Gen3 (Gniazdo 2, 3, 4), ponieważ są one podłączone do procesora.

Multi Pcie1

Wysoka liczba operacji wejścia/wyjścia dzięki możliwości rozbudowy kartami PCIe

Model TS-1283XU-RP jest wyposażony w 4 gniazda PCIe, umożliwiających korzystanie z różnych kart rozszerzeń na potrzeby zwiększania potencjału aplikacji.
Uwaga: Modele 1U, 2U, montowane w stelażu, korzystają z niskoprofilowych kart graficznych; modele 3U, 4U montowane w stelażu korzystają z wysokoprofilowych kart graficznych.

Stwórz ekonomiczne środowisko Fibre Channel SAN

Popularne urządzenia Fibre Channel SAN (Storage Area Networks) są zazwyczaj drogie. Teraz masz dostęp do bardziej przystępnych cenowo opcji, dzięki którym w łatwy sposób dodasz NAS do środowiska SAN. Po zainstalowaniu karty Marvell, ATTO lub QNAP Fibre Channel w urządzeniu TS-1283XU-RP można skonfigurować miejsce docelowe Fibre Channel przy użyciu iSCSI i aplikacji Fibre Channel, i dzięki temu korzystać z wielu funkcji serwera QNAP NAS, w tym funkcji ochrony z użyciem migawek, technologii Qtier, przyspieszania z użyciem pamięci podręcznej SSD i wielu innych. Ponadto funkcje Maskowania LUN i Powiązania portów zapewniają dodatkowy poziom zabezpieczenia posiadanych danych.

Fibre Channel San1

Do 128 kanałów monitoringu w QVR Pro, zapewniających skuteczne zabezpieczenia za pośrednictwem monitoringu

Model TS-1283XU-RP obsługuje rozwiązanie QVR Pro do monitoringu z 8 kanałami niewymagającymi licencji do monitoringu, które można rozszerzyć do 128 kanałów* z możliwością zakupu dodatkowej licencji na kanały w celu poszerzenia zakresu wdrażania zabezpieczeń. QVR Pro obsługuje ponad 5000 kamer IP, w tym wszystkie dostępne na rynku standardowe kamery typu rybie oko. W celu wykorzystania w pełni potencjału kamer typu rybie oko dostępne są bardziej zaawansowane funkcje; w tym funkcja umożliwiająca jednoczesne wyświetlanie jednego obrazu z kamery typu rybie oko w dziewięciu kanałach z różnych perspektyw oraz funkcja dekodowania z przyspieszeniem sprzętowym i obsługą wielu platform dla obrazów z kamery typu rybie oko. QVR Pro zapewnia wyższą wydajność monitoringu, zwiększając bezpieczeństwo, a jednocześnie oferując elastyczne wdrażanie i oszczędności finansowe.
*Maksymalna liczba obsługiwanych kanałów różni się w zależności od wybranego modelu NAS, konfiguracji sieci oraz ustawień kamery.

Qvr Pro1223

Możliwość elastycznego przydzielania fizycznych i wirtualnych zasobów sieciowych, aby upraszczać wdrażanie sieci

Aplikacja Sieć i przełącznik wirtualny umożliwia korzystanie z ograniczonych fizycznych zasobów sieciowych na potrzeby nieograniczonych zastosowań wirtualnych i centralnego zarządzania całą strukturą sieciową przy użyciu znakomicie zwizualizowanej mapy topologii sieci. Elastyczne zarządzanie umożliwia reorganizację połączeń sieci fizycznych i wirtualnych z większą łatwością, aby móc przydzielać odpowiednie zasoby sieci do modelu TS-1283XU-RP, maszyn wirtualnych i kontenerów, w zależności od potrzeb. Wdrożenie sieci jest znacznie uproszone, a wydajność zarządzania siecią zwiększona.

Virtual Switch Notb3 Ui2

Jednostki iSCSI LUN oparte na blokach: Idealny wybór dla pamięci masowej do wirtualizacji

Model TS-1283XU-RP obsługuje jednostki iSCSI LUN oparte na blokach, zapewniając bardziej niezawodne i izolowane środowisko niż jednostka LUN oparta na pliku. Model TS-1283XU-RP obsługuje VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V i Windows Server 2016, zapewniając wysoką wydajność, niezawodność i ekonomiczne rozwiązanie pamięci masowej do środowisk wirtualizacji, jednocześnie obsługując VMware VAAI i Microsoft ODX w celu zwiększania wydajności przez odciążanie serwera ESXi i Hyper-V, a ponadto obsługuje dodatek QNAP vSphere Client i dostawcę QNAP SMI-S w celu zwiększenia efektywności operacyjnej i usprawnienia zarządzania wirtualizacją.

Pełna kontrola stanu systemu i bezpieczeństwa danych

W otwartych środowiskach sieciowych dane na podłączonych urządzeniach mogą być narażone na włamania. Serwer TS-1283XU-RP zapewnia liczne opcje zabezpieczeń, takie jak szyfrowany dostęp, blokowanie adresów IP, weryfikacja dwuetapowa itd. Aby usprawnić zarządzanie zabezpieczeniami, administratorzy mogą także kontrolować uprawnienia dostępu każdego użytkownika do poszczególnych folderów i korzystać z poniższych narzędzi.

Security Counselor Ui3

Cechy produktu Serwer plików QNAP TS-1283XU-RP-E2124-8G

Liczba zatok na dyski12
Pojemność pamięci RAM8 GB
Maksymalna pojemność RAM64 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4 ECC UDIMM
Obudowa typuRACK
Liczba gniazd USB 3.04
Liczba gniazd LAN6
Wspierany stadnard LANGigabit LAN, 10Gigabit SFP+
Liczba gniazd PICe4
Pobór prądu105,12
Waga11,75 kg
Wymiary88,3 x 482 x 562 mm
ProcesorIntel Xeon E-2124
Koprocesor arytmetyczny FPUTak
Mechanizm szyfrowaniaAES-NI
Wymieniany podczas pracyTak
Ramka JumboTak
USB typ C2 szt
Wentylator2x 60 mm
Ostrzeżenie systemoweBrzęczyk
Zasilacz2x 300 W
ProducentQNAP
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Dostępny w oddziałach 72 hDostępny w oddziałach 72 h
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty
Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi 72 godzin.

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2022 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.