Gigabyte zaprezentowało swój pierwszy monitor do gier SuperSpeed - Aorus FI25F. Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania i wyjątkowemu czasowi reakcji, FI25F pozwala "graczom uzyskać ostry obraz" ze wszystkimi funkcjami, które pozwalają im osiągnąć najwyższą wydajność w grach.

Hj

Specyfikacja Monitora od Gigabyte Aorus

Wyposażony w pierwszy panel SuperSpeed IPS o przekątnej 24,5 cala, rozdzielczości FullHD i częstotliwości odświeżania 240 Hz, FI25F ma czas reakcji wynoszący 0,4 ms MPRT, co zapewnia wyjątkowo responsywną rozgrywkę. 24,5-calowy panel SS IPS ma 8-bitową głębię kolorów, szerokie kąty widzenia 1 78 ° (H) / 178 ° (V) i pokrywa 100% gamy kolorów sRGB dzięki typowej jasności 400 nitów i 1000 : 1 współczynnik kontrastu.
Kmhjk

Funkcje

Aorus FI25F jest zgodny z HDR i obsługuje technologię AMD FreeSync, aby zmniejszyć zacinanie się i zrywanie podczas grania. Inne funkcje gier to Aorus Aim Stabilizer, który zmniejsza rozmycie ruchu, Black Equalizer, aby zwiększyć widoczność w ciemniejszych scenach, oraz GameAssist, zestaw narzędzi, w tym zegar, licznik FPS, celownik, funkcja wyrównywania wyświetlacza, PIP / PBP i inne. Dodatkowo jest OSD Sidekick, intuicyjne menu OSD do zmiany ustawień monitora, ANC, własny układ scalony firmy Aorus, który redukuje szumy otoczenia oraz pulpit do monitorowania sprzętu.
Kjihgul

Efekty RGB

Monitor ma wbudowane diody LED RGB, które można dostosować za pomocą Gigabyte's RGB Fusion 2.0, która umożliwia synchronizację z innymi zgodnymi produktami. Do wyboru jest 7 efektów RGB: fala, przesunięcie koloru, cykl, statyczne, błysk, podwójny błysk i puls.
Ikiug

Wyposażenie

Opcje połączeń obejmują 2 porty HDMI 2.0, DisplayPort 1.2, wejście audio 3,5 mm, wyjście audio 3,5 mm, 1 port USB do wysyłania danych i 2 porty USB-A 3.0. Dołączona podstawa umożliwia pochylanie, obracanie i regulację wysokości monitora o 130 mm. Dostępna jest również obsługa montażu ściennego VESA (100 x 100 mm). Podobnie jak większość współczesnych monitorów, ten jest również wyposażony w technologię "Low Blue Light" i technologię wolną od migotania, która zmniejsza zmęczenie oczu.
Iklhjlk