Zaawansowana wydajność interfejsu PCIe 4.0 NVMe

KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD zapewnia wyższą wydajność, wykorzystując najnowszy kontroler Gen 4x4 NVMe i pamięć 3D TLC NAND. Oferuje on wyjątkową wytrzymałość i umożliwia szybszą pracę na wysokowydajnych komputerach stacjonarnych i laptopach, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla zaawansowanych użytkowników, którzy wymagają najszybszego sprzętu.

Cokolwiek robisz i gdziekolwiek jesteś.
Tworzymy technologię, na której możesz polegać.

Zmodernizuj pamięć masową i zwiększ niezawodność systemu, aby sprostać wymagającym obciążeniom i uzyskać lepszą wydajność aplikacji do renderowania 3D i tworzenia treści 4K+. Dzięki imponującej szybkości odczytu i zapisu (do 7000MB/s1) dysk umożliwia szybszą pracę na wysokowydajnych komputerach stacjonarnych i laptopach, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla zaawansowanych użytkowników, którzy wymagają najszybszego sprzętu.

Wysoka wydajność, optymalna pojemność i nowoczesne rozwiązania

Korzystaj swobodnie z wymagających aplikacji dzięki szybkości odczytu/zapisu do 7000/7000MB. Zmodernizuj pamięć masową i zarządzaj nią, korzystając z pełnego wyboru pojemności - do 4096 GB. Kompaktowy format M.2 z łatwością mieści się w obudowach komputerów typu SFF, komputerów stacjonarnych i laptopów. Wyjątkowy system odprowadzania ciepła zapewnia maksymalną wydajność chłodzenia dysku.

Kc30004

Kup3000