Logitech wprowadza do swojej listy produktów kolejny zestaw słuchawkowy do gier. Tym razem jesteśmy świadkami premiery bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier Logitech G Pro X z technologią bezprzewodową "Lightspeed" przeznaczoną dla najlepszych graczy e-sportowych.

Tradycyjnie przewodowe urządzenia peryferyjne są preferowane w grach wymagających współzawodnictwa, ale technologie bezprzewodowe, takie jak Logitech LIGHTSPEED, mają zmniejszone opóźnienia do punktu, w którym różnica między przewodową i bezprzewodową jest znikoma. Pro X Lightspeed to nowa wersja popularnego zestawu słuchawkowego do gier Pro X firmy Logitech.


Ta wersja bezprzewodowa jest wyposażona w technologię bezprzewodową LIGHTSPEED 2,4 GHz, która otwiera drogę do ponad 20 godzin pracy na baterii i do 42 stóp zasięgu bezprzewodowego. Jest również wyposażony w oprogramowanie Blue VO! CE, które dodatkowo poprawia jakość mikrofonu.

Nauszniki są zasilane przez przetworniki PRO-G 50 mm i obsługują dźwięk przestrzenny DTS 7.1. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Logitech G PRO X Wireless LIGHTSPEED będzie dostępny od sierpnia.