Firma Microsoft zawiesiła bezpłatne wersje próbne swojej nowo uruchomionej usługi Windows 365 Cloud po wyczerpaniu dostępnych serwerów. Na początku sierpnia firma Microsoft uruchomiła środowisko wirtualnego pulpitu opartego na systemie Windows 365, które umożliwia przedsiębiorstwom korzystanie z komputerów z systemem Windows 10 za pomocą chmury

Msnews365

Komputery w chmurze są dostępne w różnych konfiguracjach sprzętowych opartych na różnych procesorach, pamięci operacyjnej i pamięci masowej, a ich cena za licencję waha się od 24 USD do 162 USD w wersji high-end. W ramach tej oferty firma Microsoft oferuje również bezpłatne wersje próbne, z dwoma procesorami wirtualnymi i kilkoma konfiguracjami pamięci operacyjnej i masowej. Jak podaje BleepingComputer, Ci którzy chcą wypróbować obecnie Windows 365 w darmowej wersji, otrzymują komunikat o błędzie, który jest wynikiem przepełnionych serwerów. Scott Manchester, dyrektor ds. zarządzania programami w Microsoft Windows 365, potwierdził, że Microsoft wstrzymał bezpłatny program próbny, jednocześnie zwiększając pojemność na serwerach.

Tweetms365
Jeśli chcesz korzystać z wersji próbnej systemu Windows 365, możesz zarejestrować się w systemie Windows 365 i otrzymywać powiadomienia, gdy bezpłatne wersje próbne będą ponownie dostępne.