NVIDIA stworzyła studio, które będzie odpowiedzialne za dodawanie efektów Ray Tracing do klasycznych gier komputerowych. Rozpoczyna tym samym nowy program remasteringu gier, w ramach którego starsze gry otrzymają wspaniałe nowe efekty ray tracingu.

NVIDIA ma nową ofertę pracy, która poszukuje producenta wykonawczego do prowadzenia nowego projektu RTX Remaster. Rodzi się pytanie, czy NVIDIA wybierze jedne z najlepszych tytułów z ostatnich dziesięcioleci i wprowadzi je w erę ray tracing, zapewniając im najnowocześniejsze efekty wizualne, jednocześnie zachowując rozgrywkę, która czyniła je świetnymi ".

Nowy zespół otrzyma nazwę NVIDIA Lightspeed Studios, będzie to grupa "utalentowanych, oddanych twórców gier, którzy są gotowi szybko sprostać temu zadaniu". To muzyka dla naszych uszu ... Z zespołem Lightspeed Studios, który został utworzony w 2015 roku i zajmował się przerabianiem starszych gier na PC i wprowadzaniem ich na urządzenia z Androidem, NVIDIA będzie w stanie zremasterować wybrane tytuły na technologię RTX.

Nie ukrywam, że liczę na to aby takie tytuły znalazły się na liście NVIDII w ramach RTX Remaster:

Crysis
Half-Life
Half-Life 2
System Shock 2
Total Annihilation
Unreal
Quake III Arena
Need for Speed II: SE
Maniac Mansion
Day of the Tentacle
Deus Ex
BioShock
Resident Evil

Moglibyśmy tak wymieniać bez końca, ale ta lista jest pobieżna i stworzona na kolanie. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co wypuści NVIDIA Lightspeed Studios... napiszcie koniecznie w komentarzach, którą grę chcielibyście zobaczyć ze zremasterowaną grafiką RTX.