Z ogromną przyjemnością informujemy o nowej promocji bundlowej na produkty GeForce RTX z grą Redfall Bite Back Edition. Jest to pierwsza promocja bundlowa na wybrane produkty GeForce RTX z serii 40. Przy zakupie kart graficznych NVIDIA RTX 40 możecie zgarnąć kod na grę Redfall Bite Back Edition. W promocji biorą udział karty graficzne kupowane oddzielenie oraz zestawy komputerowe z NVIDIA GeForce RTX 4090, 4080, 4070Ti jak i również laptopy oparte o układy GeForce RTX 4090, 4080 do laptopów. Promocja trwa do16 marca 2023 godziny 15:00 do 11 kwietnia 2023 lub do wyczerpania zapasów. Nie przegapcie takiej okazji!

 

 

Redfall to FPS w otwartym świecie rozgrywany solo lub w trybie współpracy stworzony przez Arkane Austin, wielokrotnie nagradzanych twórców gier "Prey" oraz "Dishonored". Redfall kontynuuje tradycję studia Arkane w tworzeniu misternie dopracowanych otwartych światów i wciągających symulatorów, łącząc charakterystyczną rozgrywkę studia z elementami fabularnej strzelanki. Zatop kły w edycji "Odgryź się" i odbierz przepustkę bohatera Redfall, pakiet strojów z przeszłości, skórkę wiązki laserowej i dodatek do broni: taktyczny nóż do walki bezpośredniej. Przepustka bohatera Redfall daje ci dostęp do dwójki przyszłych bohaterów, posiadających unikalne moce i elementy rozgrywki. Pakiet strojów z przeszłości zawiera unikalny strój i plecak dla każdego z czterech podstawowych bohaterów, oparte na ich życiorysach sprzed przybycia do Redfall.

 

gf-redfall-bundle-2gf-redfall-bundle-1gf-redfall-bundle-2gf-redfall-bundle-3gf-redfall-bundle-4

Regulamin promocji "Odgryź się z RTX"

  • Na adres pomoc@proline.pl należy przesłać wiadomość e-maila zawierającą w załączniku skan/fotografię dowodu zakupu w firmie ProLine produktu biorącego udział w tej promocji. Musi to być plik JPG albo PNG o wielkości poniżej 1MB. Prosimy o wysyłanie maili po 14 dniach od daty zakupienia produktu.
  • Temat maila musi zawierać a) "Odgryź się z RTX", b) numer dokumentu sprzedaży.
  • Jeden odbiorca może otrzymać jeden kod niezależnie od ilości zakupionych urządzeń w promocji
  • Promocja dotyczy wyłącznie klientów detalicznych
  • W przypadku wysłania zgłoszenia nie spełniającego powyższych wymagań realizacja zgłoszenia może znacząco się opóźnić bądź być niemożliwa.
  • Promocja zaczyna się o godzinie 15:00 dnia 16.03.2023 r. i obejmuje wyłącznie zakupy dokonane w naszej firmie od tego dnia; zakupy wcześniejsze nie podlegają promocji
  • Promocja trwa do 11.04.2023 r. lub do wyczerpania promocyjnych kodów
  • Realizacja wysyłki kodów odbywa się przez dystrybucję elektroniczną
  • Kod promocyjny należy zrealizować do 11.05.2023

Produkty objęte promocją: