W 1987 r. firma Kingston wprowadziła na rynek pierwszy produkt. Założyciele firmy, John Tu i David Sun, w momencie poważnego niedoboru montowanych powierzchniowo układów pamięci zaprezentowali moduł, który zmienił definicję standardów branżowych na wiele lat.

Rftrgtgtgt

Filozofia marki "Kingston jest z Tobą"
Dzisiaj jesteśmy światowym liderem w dziedzinie rozwiązań technologicznych i produkcji urządzeń pamięci, ale nigdy nie straciliśmy z oczu naszej filozofii biznesowej polegającej na docenianiu naszych pracowników, klientów i dostawców. Inicjatywa "Kingston jest z Tobą" podkreśla naszą obecność w sercach i życiu klientów i pozycjonuje markę Kingston jaką tę, która pomaga i zapewnia korzyści w wielu aspektach życia i działalności biznesowej. Często jesteśmy w miejscach, w których się nas nie spodziewasz!

Technologia pamięci Flash
Organizacja SD Association określiła sposób standaryzacji parametrów szybkości dla kart pamięci. Są one znane jako klasy szybkości i odnoszą się do bezwzględnej minimalnej stałej szybkości zapisu
zarówno dla kart SD, jak i microSD. Występują trzy rodzaje klas szybkości: klasa szybkości, klasa szybkości UHS, klasa szybkości wideo. Więcej informacji można znaleźć tutaj. Organizacja SD Association jest również odpowiedzialna za marketing i klasyfikacje różnych funkcji i specyfikacji kart pamięci. Istnieje lista różnych klasyfikacji, które mają postać oznaczeń zarówno na opakowaniu, jak i na samej karcie pamięci. Ten artykuł pozwala zorientować się w specjalistycznym nazewnictwie i zrozumieć, co w rzeczywistości oznacza. Standardy USB i ich specyfikacje mogą być nieco trudniejsze do zrozumienia, zwłaszcza po licznych aktualizacjach. W tym artykule wyjaśniono, na czym polega różnica między standardami USB 3.1 Gen 1 i Gen 2, a także dlaczego standard Gen 2 jest lepszy niż Gen 1. Przedstawiono także inne przydatne informacje, które pozwalają uporządkować wiedzę o standardach USB.

UiyuuyiTgryyfTyttutuutUtyuyttyYtyyyuHjbhjMjhjkjUyuyjHhjjjkKhgkhjkTrtryrhyrHrtyrhyrytUyuugYyyhHjujhujkjkUtjuyuuGjujyjujuUyhjuuyh