Karta NVIDIA GeForce RTX 4080 zapewnia niezwykłą wydajność i funkcje, jakich wymagają gracze i twórcy. Ożyw swoje gry i projekty kreatywne dzięki ray tracingowi i grafice opartej na SI. Napędzana przez NVIDIA DLSS 3, ultrawydajną architekturę Ada Lovelace i pełnym ray tracingiem!

Nvidia

Ray tracing. Hiperrealistyczna. Hiperszybka.

Architektura Ada wyzwala całą potęgę ray tracingu, który symuluje zachowanie światła w prawdziwym świecie. Dzięki mocy obliczeniowej układów RTX z serii 40 i trzeciej generacji rdzeni RT możesz cieszyć się niezwykłą szczegółowością wirtualnych światów jak nigdy wcześniej.

Rtx4080


NVIDIA DLSS 3. Oparty na SI mnożnik wydajności.

DLSS to rewolucyjny przełom w grafice opartej na SI, która znacząco zwiększa wydajność. Technika DLSS 3, napędzana nowymi rdzeniami Tensor czwartej generacji i akceleratorem przepływów optycznych w układach graficznych GeForce RTX z serii 40, wykorzystuje SI do tworzenia dodatkowych klatek o wysokiej jakości, bez uszczerbku dla jakości obrazu czy responsywności.

Rtx4080

NVIDIA Reflex. Zwycięstwo mierzone w milisekundach.

Technika NVIDIA Reflex i układy graficzne GeForce RTX z serii 40 zapewniają najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, stwarzając absolutną przewagę podczas rozgrywki. Stworzona w celu optymalizacji i pomiaru opóźnień systemu, technika Reflex pozwala szybciej namierzać cel, zapewnia krótszy czas reakcji i najlepszą precyzję celowania w grach turniejowych.

Rtx4080 Rtx4080 Rtx4080 Rtx4080