Z przyjemnością informujemy, że Firma ProLine została autoryzowanym dystrybutorem Enermax na Polskę! Enermax Technology Corporation powstała na Tajwanie w 1990 roku i jest obecnie jednym z wiodących producentów komponentów komputerowych (zasilaczy, wentylatorów, klawiatur, obudów HDD i innych urządzeń peryferyjnych). Od 2000 roku główna siedziba firmy znajduje się w Taoyuan na Tajwanie. Otrzymany status pozwoli na organizowanie dla Państwa ciekawych promocji i zagwarantowanie jeszcze lepszej dostępności!

Eneremax

Enermax to 20 lat Mocy. Innowacji. Wzornictwa (Power. Innovation. Design.)

Producent
Szczegółowa wiedza techniczna i trafne przewidywanie trendów odgrywają zasadniczą rolę dla szybkiego rozwoju marki Enermax. Przed przystąpieniem do tworzenia własnych przedsiębiorstw, założyciele Enermax pracowali na stanowiskach kierowniczych w branży IT. Przez ten czas mieli okazje zrozumieć potrzeby i wymagania entuzjastycznych klientów. Postanowili oni zaoferować im nową, niespotykaną dotąd, jakość sprzętu komputerowego. Dzięki temu, w bardzo krótkim okresie czasu, marka Enermax stała się popularna na całym świecie.

Enermax wytwarza swoje produkty w fabrykach z certyfikowanym system zarządzania jakością. Jest to niezbędne dla gwarantowania wysokiej jakość produktów i ich długiej żywotności. Własny zespół do spraw badań i rozwoju zapewnia stały postęp oraz innowacyjne wzornictwo produktów. W ostatnich latach, tworzone innowacje i technologie ciągle wyznaczają nowe standardy na rynku.

Moc. (Power.)

Enermax był nie tylko pierwszym producentem zasilaczy, który złamał barierę 1kW, lecz jest też firmą nieustannie rozwijającą energooszczędne technologie i rozwiązania. Wszystkie serie zasilaczy w obecnym asortymencie producenta posiadają międzynarodowy certyfikat oszczędności energii 80 PLUS. W 2011 roku, Enermax wypuścił na rynek zasilacze z serii Platimax z certyfikatem 80 PLUS Platinum. Urządzenia te przy napięciu 230V osiągają maksymalną sprawność na poziomie 94%, po raz kolejny podnosząc poprzeczkę w pełnym zakresie mocy od 500W do 1500W. Ponadto Enermax wspiera międzynarodową inicjatywę Climate Savers Computing, organizację użyteczności publicznej zrzeszającą konsumentów, przedsiębiorstwa i innych grup wsparcia. Jej celem jest zwiększenie sprawności komputerów i obniżenie zużycia energii, szczególnie w trybie gotowości.

Innowacje (Innovation.)

Ciągły rozwój nowych technologii jest częścią sukcesu firmy. Ogromna ilość patentów świadczy o innowacyjnej sile inżynierów Enermax i stanowi podstawę do wzrostu świadomości marki. Jako przykład służyć może przełom w segmencie wentylatorów: po wprowadzeniu opatentowanej technologii łożyskowej Twister, "Air Cooling by Enermax" staje się coraz bardziej popularne. Zarówno dzięki równej i cichej pracy, jak i wysokiej wydajności.

Wzornictwo (Design.)

W dziedzinie projektowania produktów Enermax zaliczany jest do światowej czołówki: 2007: "red dot design award" dla klawiatury Aurora Premium
2008: "IF Product Design Award" dla zewnętrznej obudowy HDD Jazz
2009: "red dot design award" dla multimedialnej klawiatury Aurora Micro Wireless i serii zasilaczy Revolution85
2010: "IF Product Design Award" dla serii zasilaczy Revolution85