Tak oto Arctic Freezer 34 uzyskało rekomendację w teście PCLab na najlepsze chłodzenie do 100zł. W takim przypadku tylko wnikliwe testy porównawcze pozwalają wybrać najlepszy układ, natomiast informacje zamieszczane przez producentów (na przykład o maksymalnej głośności), czy nawet popularność w sklepach internetowych i recenzje wystawione przez Kupujących, często nie mających innego porównania, mogą wprowadzać w błąd osoby zainteresowane kupnem.

Xfgjhrykmyjrykmy


Poniższa tabela pomoże Wam wybrać najlepszy układ chłodzenia, w zależności od tego, który aspekt jest dla Was ważniejszy. Jednak w tym teście zwycięzca jest jeden ;)

Jakość działania schładzaczy
Dsrfghwer4ftthdertnj

Ertyirt5rwehej6

Podsumowując wszystkie rezultaty naszych testów, zdecydowaliśmy się przyznać zasłużoną rekomendację układowi Arctic Freezer 34. Choć wcale nie jest to najpopularniejszy układ spośród testowanych modeli, tak pod względem wydajności, w tej grupie cenowej, jest to układ bez wątpienia topowy. Co jednak najważniejsze, jest przy tym wyjątkowo cichy, zarówno gdy komputer pozostaje w spoczynku, jak i podczas obciążenia. To jednak wciąż nie wszystkie zalety tego schładzacza. Freezer 34 cechuje się też relatywnie prostym systemem montażu, łatwym mocowaniem wentylatora oraz kompatybilnością z większością płyt głównych i modułów RAM. Wszystkie te cechy trudno znaleźć w jednym układzie, zwłaszcza w cenie poniżej 100 złotych.
Xdfsghsrherjrgenjhtnj
Za bezkompromisową wydajność i kulturę działania Arctic Freezer 34 otrzymuje od nas zasłużoną rekomendację.