Zyskaj absolutnie doskonałą rozgrywkę cięgi wciągającemu ray tracingowi, ogromnemu wzrostowi wydajności dzięki opartej na Si technice NVIDIA DLSS, najlepszej responsywności dzięki technice NVIDIA Reflex oraz opartemu na Si dźwiękowi i obrazowi dzięki aplikacji NVIDIA Broadcast

NVIDIA DLSS. Maksimum FPS. Maksimum Jakości.

NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling) to przełomowa technika renderingu oparta na SI, zwiększająca wydajność graficzną, korzystając z dedykowanych procesorów SI rdzeni Tensor układów GPU GeForce RTX. DLSS korzysta z potęgi sieci neuronowej z zakresu głębokiego uczenia, aby zwiększyć częstotliwość generowania klatek przy zachowaniu pięknych, ostrych obrazów w grach.

NVIDIA Reflex. Zwycięstwo mierzone w milisekundach.

NVIDIA Reflex zapewnia absolutną przewagę podczas rozgrywki. Najniższe opóźnienia. Najlepsza responsywność. Uzyskaj potrzebną przewagę nad konkurencją, przy mniej niż 25 milisekundach (ms) dzięki układom GPU GeForce RTX z serii 30 oraz monitorom NVIDIA G-SYNC. Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technik optymalizacji i pomiaru opóźnień systemowych w grach turniejowych.

NVIDIA Broadcast

Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca Twoją gamingową przestrzeń w domowe studio. Wznieś swoje transmisje na żywo, rozmowy głosowe i wideo na wyższy poziom dzięki dźwiękowi i obrazowi ulepszonym przez SI.


W pełnej akcji oryginalnej historii Marvel's Spider-Man Remastered dochodzi do zderzenia światów Petera Parkera i Spider-Mana. Wciel się w doświadczonego pajęczego bohatera, rzuć wyzwanie kultowym złoczyńcom i zwalczaj przestępczość, bujając się na sieci po ulicach Nowego Jorku i wykonując niewiarygodne eliminacje rodem z filmów akcji.

Ruszajdogry1
Ruszajdogry3060 Ruszajdogry3060ti Ruszajdogry3070 Ruszajdogry3080 Ruszajdogry3080ti Ruszajdogry3090 Ruszajdogryend