Zazwyczaj Samsung ogłasza swoje flagowe smartfony Galaxy w lutym, a światową premierę ma w marcu. Czas może się nieco zmienić w 2021 roku, ponieważ fani spodziewają się już styczniowego ogłoszenia Galaxy S30.

  • Biorąc pod uwagę, że urządzenie nie jest jeszcze oficjalne, nie jesteśmy pewni, czy będzie to seria Galaxy S30 czy Galaxy S21. Według Android Central, to S21, ale informatorzy nazywają go Galaxy S30. Mówiąc o wyciekach, niedawno udostępniono rendery tego, jak powinien wyglądać następny telefon:

  • Galaxy

  • Możemy spodziewać się, że następny flagowiec Samsunga Galaxy będzie wyposażony w 6,2-calowy płaski wyświetlacz, potrójną macierz aparatów z tyłu, ładowanie USB-C i holepunch z przodu aparatu w górnej środkowej części - tak jak widzieliśmy w Galaxy S20.
  • Według Android Central w 2021 roku zobaczymy trzy nowe modele Galaxy S firmy Samsung - model standardowy, model Plus i model "Ultra" z rysikiem S-Pen. Premiera powinna nastąpić w styczniu 2021 roku, chyba że plany zmienią się bliżej nowego roku.