Connect

Seasonic ujawnił na targach Computex 2018 autorski pomysł na konstrukcję zasilacza. Ma on umożliwić łatwiejsze zarządzanie kablami wewnątrz komputera. Na targach Computex 2019 firma przedstawiła swój projekt pod nazwą "Connect". Od tamtego czasu, Seasonic nie informował o dalszych losach nowgo zasilacza.
Wygląda jednak, że oczekiwania dobiegły końca, gdyż Seasonic oficialnie wypuścił nowy zasilacz z rodzinny Connect w postaci modelu o mocy 750 W.
Jego celem jest uporządkowanie środka komputera z kabli, zwłaszcza, że coraz częściej pojawiają się obudowy posiadające szkło z obu stron.

Nowy zasilacz to w zasadzie ten sam model co certyfikowany Seasonic Prime 750W 80Plus Gold z unikalnym kablem który podłączamy do urządzenia Connect. Seasonic Connect dostarczany jest z odpiętymi kablami, które są krótsze niż te tradycyjne w modułowych zasilaczach. Firma twierdzi jednak, że dzięki nowemu rozwiązaniu, kable dotrą do każdego podzespołu bez żadnych utrudnień. Zasilacz posiada napis Seasonic podświetlany LED oraz obsługuje wiele kart graficznych.

Connect

Zasilacz Seasonic CONNECT 750 Gold dostępny jest również w naszym sklepie.