Jednak lądowanie na Księżycu nastąpiło na prawdę a klimat się ociepla


Być może wato założyć na wszelki wypadek czapkę z folii aluminiowej...

Demaskator wywiadu Edward Snowden obalił większość amerykańskich teorii spiskowych. Jako były pracownik CIA i kontrahent Agencji Bezpieczeństwa Narodowego, Snowden miał dostęp do niektórych z najściślej skrywanych tajemnic w kraju i nie cofał się przed ujawnieniem tego. Przeszukał bazy danych CIA, aby dowiedzieć się, czy którakolwiek z historii spiskowych jest potwierdzona. Patrzył na relacje rządu z ET, fałszywe lądowania na Księżycu, smugi chemiczne i zmiany klimatu, które są gorącymi tematami wśród racjonalnie kwestionowanych.

Jak się okazuje, rząd USA nie jest świadomy żadnego inteligentnego życia pozaziemskiego. "Dla przypomnienia, kosmici nigdy nie skontaktowali się z Ziemią, a przynajmniej nie skontaktowali się z wywiadem USA", pisze Snowden w swoim ostatnim pamiętniku "Permanent Record".

Lądowanie na Księżycu miało miejsce i nie zostało zainscenizowane przez Hollywood, aby oszukać Rosjan. "W razie gdybyś się zastanawiał: tak, człowiek naprawdę wylądował na Księżycu. Zmiany klimatu są faktem. Smugi chemiczne nie są niczym szczególnym" - dodaje.

Informator NSA ponownie zwrócił się do konspiracji w odcinku podcastu "The Joe Rogan Experience", wydanym w środę, mówiąc: "nie ma dowodów" na istnienie obcych ani smug chemicznych i tym podobnych.

"Wiem, Joe, wiem, że chcesz, żeby byli kosmici" - żartował Snowden Roganowi, gospodarzowi podcastu. "Wiem, że Neil deGrasse Tyson bardzo wierzy w kosmitów, to całkiem prawdopodobne"

"Ale pomysł, że je ukrywamy - miałem dostęp do sieci NSA, CIA, wojska, wszystkich tych grup. Nie mogłem niczego znaleźć" - kontynuował . "Więc jeśli jest ukryty, jest naprawdę cholernie dobrze zabezpieczony, nawet przed ludźmi, którzy są wewnątrz."

Dlaczego ludzie w Internecie tak bardzo wierzą w teorie spiskowe? To pytanie, na które Snowden ma odpowiedź.

"Każdy chce wierzyć w teorie spiskowe, ponieważ pomaga to sensowi życia" - powiedział w podcastu. "Pomaga nam wierzyć, że ktoś ma kontrolę".