Retfhsrhjdetjdetj

Na tegorocznym Blizzconie w końcu został oficjalnie zapowiedziany Diablo II: Resurrected.
Odświeżona wersja zawiera remake Diablo II i jego rozszerzenie "Lord of Destruction". Gracze będą mogli przełączać się między nową grafiką gry a oryginalną grafiką w locie za pomocą jednego przycisku.

Resurrected przenosi klasyczną grę 2D opartą na sprite'ach w teraźniejszość dzięki fizycznemu renderowaniu w pełnym 3D, dynamicznemu oświetleniu, ulepszonym animacjom i efektom zaklęć - wszystko to w oszałamiającej rozdzielczości do 4K. Wszystkie 27 minut klasycznych przerywników filmowych gry, przedstawiających podróż tajemniczego Mrocznego Wędrowca, są przerabiane od podstaw. Koszmarne dźwięki Sanctuary i jego niezapomniana ścieżka dźwiękowa zostały również odświeżone, aby wspierać dźwięk przestrzenny Dolby 7.1. zwiększając możliwości audio i wizualne gry, Diablo II: Resurrected ukaże głębię rozgrywki i charakterystyczne projekty, które po dziś dzień dostarczają emocji graczom na całym świecie.

Nowa odsłona starego klasyka zabierze graczy do śmiercionośnego świata Sanctuary, gdzie zmierzą się z Diablo, Panem Terroru i siłami piekła we wszystkich czterech ekscytujących aktach oryginalnej kampanii Diablo II. Spotkają ukochanego mentora i uczonego Deckarda Caina, walczą u boku Archanioła Tyraela i spotkają inne panteoniczne postacie, które stały się nie zatartą częścią historii gier. Ta edycja zawiera również całą zawartość rozszerzenia "Lord of Destruction", a podróż trwa do aktu V, w którym gracze zmierzą się z niebezpieczeństwami góry Arreat, zanim zmierzą się z Baalem, tytułowym Lordem Zniszczenia.