Call of Duty: Warzone został wydany w zeszłym tygodniu, a tryb gry Battle Royale F2P stała się hitem. Jedną z rzeczy, która sprawiła, że CoD: Warzone różnił się nieco od rywali, były obowiązkowe drużyny - każda gra zaczynała się od dołączenia do dwóch innych graczy. Gra w tym trybie przeznaczona jest dla 150 graczy - 50 drużyn rywalizujących ze sobą. Po bardzo krótkim czasie Activision i Infinity Ward wprowadziły tryb dla pojedynczego gracza, nazwany po prostu Solos. Ten tryb gry solo oznacza, że możesz dołączyć do bitwy Royale, nie szukając towarzyszy do rozgrywki.

Oto, co deweloperzy mają do powiedzenia na temat Solos:
"Solos jest opcją dla graczy, którzy są prawdziwymi najemnikami - samotnymi wilkami. Gry solo są kwintesencją doświadczenia gracza, który chce ostatecznego wyzwania - wszystko albo nic".

Niektóre różne strategie będą przydatne do osiągnięcia sukcesu w Solosach, a Activision zamieściło pięć najważniejszych wskazówek w swoim blogu informującym o tym nowym trybie gry. Z tej piątki najbardziej przydatne są porady dotyczące korzystania z narzędzi rozpoznawczych oraz chwytania dodatkowego pancerza i zestawów samoregeneracyjnych.
Call of Duty: Warzone do tej pory był wielkim sukcesem dla wydawców i twórców. Wygląda na to, że działali szybko, aby utrzymać zainteresowanie i zaspokoić wszelkie niezadowolenie. W zeszłym tygodniu w Warzone zagrało ponad 6 milionów graczy w ciągu pierwszych 24 godzin, lecz liczba ta przekroczyła 15 milionów w ciągu trzech kolejnych dni.