We wtorek 5 listopada 2019 Xiaomi wypuści Mi CC9 Pro oraz Mi Note 10, poza nowymi smartfonami powinniśmy zobaczyć Mi Watch i nowy Mi TV 5.

Poznaliśmy dziś trochę kluczowych specyfikacji telefonu, co więcej firma podniosła również kurtynę, aby pokazać więcej nadchodzących gadżetów.

Poręczny Xiaomi Mi Watch będzie wyglądał bardzo podobnie do zegarka Apple Watch z kwadratowym ekranem i jednym przyciskiem w prawym górnym rogu, podczas gdy Mi TV 5 jest reklamowany z NTSC na poziomie 108% i technologią 4K Quantum-Dot.

Gama kolorów NTSC (nie mylić ze standardem telewizyjnym) została opracowana z myślą o zakresie kolorów widocznych dla ludzkiego oka.

Patrząc wstecz na zegarek Mi Watch, dyrektor firmy nazwał go "smartfonem na nadgarstek", ponieważ będzie miał Wi-Fi, GPS, NFC, odpowiedni mikroukład Qualcomm - wszystko, czego można oczekiwać od takiego urządzenia. Podekscytowanie w firmie wynika z faktu, że po raz pierwszy Xiaomi wprowadza na rynek smartwatch pod marką Mi.

Na starcie pojawi się w kolorze czarnym lub srebrnym, powinno być tańszym rozwiązaniem niż to, co Apple obecnie sprzedaje za 399 USD. Do premiery produktów pozostało jeszcze siedem dni, więc spodziewamy się, że wkrótce pojawią się dalsze szczegóły.