Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
127,00 zł
Cena detaliczna:
130,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu

Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 10000Mbps 0,5m czarny (WKJS010001)

Dodaj swoją ocenę | Producent: Baseus | kod: WKJS011001 | Nr katalogowy: WKJS011001 | Ean: 6932172611446

Opis Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 30m czarny (WKJS011001)

Przewód Ethernet RJ45 Cat 7 przeznaczony do krosowych połączeń komputera ze switchem, routerem lub gniazdem abonenckim. Kabel został precyzyjnie wykonany z wysokiej jakości materiałów. Specjalnie zakończenia wtyczek zabezpieczają je przed uszkodzeniem od wielokrotnego wyginania. Mocna wtyczka wygląda elegancko i nowocześnie. Idealny dla profesjonalistów ceniących sobie estetykę miejsca pracy. Pasuje do patch paneli i innych urządzeń sieciowych.
Najważniejsze cechy
  • Przepustowość do 10 Gbps
  • Wzmocnione złącza RJ45
  • Wytrzymały i elastyczny
  • Wsteczna kompatybilność
Wkjs010001 Baseus

Kategoria Cat 7


Przewody Cat 7 muszą spełniać bardziej rygorystyczne specyfikacje, które dotyczą przesłuchu i szumu systemowego. Kategoria 7 zapewnia funkcjonowanie w zakresie 600 MHz. Takie kable są idealne do zastosowań gdzie konieczna jest błyskawiczna transmisja danych.

Wkjs010001 Baseus 2



Zastosowanie


Patchcordy firmy Baseus wykorzystasz przy połączeniach urządzeń aktywnych i pasywnych w sieciach LAN, Ethernet, w przemyśle, domu i biurze. Przechodzą przez rygorystyczne testy aby sprostać wymaganiom kategorii 7. Zapewnia to wysokie parametry transmisji i prędkość przesyłu danych na poziomie 10 Gbps.

Wkjs010001 Baseus 3

Cechy produktu Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 30m czarny (WKJS011001)

Wtyczka ARJ45 męska
Wtyczka BRJ45 męska
Rodzaj kablaS/FTP
Długość30 m
KolorCzarny
Przepustowość10 Gbps
ProducentBaseus
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Unitek kabel sieciowy konsolowy USB 2.0 - RJ45 1,8 m czarny (Y-SP02001B)Unitek kabel sieciowy konsolowy USB 2.0 - RJ45 1,8 m czarny (Y-SP02001B)75,-52 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 5m kat.8 CzarnyPatch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 5m kat.8 Czarny35,-92 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Ugreen Patch Cable NW153 CAT.8 F/FTP 25000Mbps w oplocie 3m czarny (80432)Ugreen Patch Cable NW153 CAT.8 F/FTP 25000Mbps w oplocie 3m czarny (80432)33,-94 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)21,-106 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)21,-106 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 5M płaski (C1812GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 5M płaski (C1812GBK)15,-112 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)14,-113 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet


Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.