Kup taniej wysy趾owo... Cena internetowa:
19,00 z
Cena detaliczna:
20,00 z
Dost瘼ny w magazynie wysy趾owym

字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆

Gelid przew鏚 sieciowy Cat.7 bia造 2m

Dodaj swoj ocen | Producent: Gelid | kod: 0000001843 | Nr katalogowy: CA-CAT702W-01 | Ean: 4897025781016

Opis Gelid przew鏚 sieciowy Cat.7 bia造 2m (CA-CAT702W-01)

Przew鏚 Gelid kat. 7 o przepustowo軼i 600 MHz oferuje do 240% wi瘯sz przepustowo嗆, a przy pr璠ko軼i do 10 Gb/s jest 10 razy szybszy ni obecny kabel Cat 6. Dzi瘯i zastosowaniu najnowocze郾iejszej technologii kabel ten ogranicza r闚nie utrat danych i b喚dy podczas transmisji danych. Ponadto zawiera r闚nie p豉szcz LSZH przeznaczony do zastosowa, w kt鏎ych potrzebne s zar闚no produkty o niskim poziomie dymu, jak i wolne od halogen闚. Kable LSZH o niskiej emisji dymu zmniejszaj ilo嗆 toksycznych i 穋帷ych gaz闚 emitowanych podczas spalania.
Najwa積iejsze cechy
  • D逝go嗆: 2m
  • 600 MHz obs逝guje pr璠ko嗆 do 10 Gb/s
  • Poz豉cane z陰cze RJ-45 po obu stronach
Ultraszybki kabel LAN o wi瘯szej przepustowo軼i i najnowszej technologii.

Cechy produktu Gelid przew鏚 sieciowy Cat.7 bia造 2m (CA-CAT702W-01)

Wtyczka ARJ45
Wtyczka BRJ45
Rodzaj kablaMiedziany
D逝go嗆2 m
Ilo嗆 篡26 AWG
Poz豉cane ko鎍闚kiTak
ProducentGelid
Gwarancja24 miesi帷e
 

Dost瘼no嗆 w salonach


Centrala Mirk闚 (magazyn wysy趾owy):字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆
Kalisz:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Legnica:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Katowice:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Gliwice:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Bytom:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Pozna:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Opole:Dzwo: 77 4536349Dzwo: 77 4536349
Trzebnica:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaR鏮icaStanOcena
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)19,-r闚ny w cenie字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Ugreen Patch Cable NW122 CAT.6 UTP 1000Mbps 10m czarny (70656)Ugreen Patch Cable NW122 CAT.6 UTP 1000Mbps 10m czarny (70656)18,50r闚ny w cenie字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Patchcord 鈍iat這w鏚 kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, d逝go嗆 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)Patchcord 鈍iat這w鏚 kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, d逝go嗆 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)14,-5 z taniej字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Ugreen Patch Cable NW134 CAT.8 U/FTP 40 Gb/s 5m p豉ski z metalowymi wtyczkami - czarny (10983)Ugreen Patch Cable NW134 CAT.8 U/FTP 40 Gb/s 5m p豉ski z metalowymi wtyczkami - czarny (10983)25,-6 z dro瞠j字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 0,5m czarny (WKJS010001)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 0,5m czarny (WKJS010001)12,-7 z taniej字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 0.25m kat.8 CzarnyPatch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 0.25m kat.8 Czarny12,-7 z taniej字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M p豉ski (C1811GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M p豉ski (C1811GBK)9,999 z taniejDu瘸 ilo嗆Du瘸 ilo嗆 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet


Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine s oznaczone innym kolorem i ikon  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  G鏎a Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Wi璚ej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzie wszystko przed innymi?

Zapisz si do newslettera i nie pozw鏊, by co ci omin窸o!

Nie przegap 瘸dnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowo軼iach w ofercie.