Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
21,00 zł
Cena detaliczna:
22,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Średnia ilośćŚrednia ilość

Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)

Dodaj swoją ocenę | Producent: Maclean | kod: MCTV-437 | Nr katalogowy: MCTV-437 | Ean: 5902211123613

Opis Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)

Wysokiej jakości kabel światłowodowy ze złączami SC/APC. Umożliwia przesył sygnału na duże odległości zachowując wysoką przepustowość. Nadaje się do instalacji wewnętrznych. Zastosowanie włókna G.657.A2 pozwala na bardzo elastyczne ułożenie kabla .
Najważniejsze cechy
  • Do połączeń sieciowych o dużej przepustowości
  • Złącza SC/APC
  • Typ G.657.A2 - nadaje się do instalacji wewnątrz pomieszczeń
  • Wysoka wytrzymałość na zginanie
  • Idealnie nadaje się do szybkiej transmisji
Maclean 74252 1

Wysokiej jakości kabel światłowodowy ze złączami SC/APC.
Umożliwia przesył sygnału na duże odległości zachowując wysoką przepustowość.
Nadaje się do instalacji wewnętrznych.
Zastosowanie włókna G.657.A2 pozwala na bardzo elastyczne ułożenie kabla

Cechy produktu Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)

Wtyczka ASC/APC
Wtyczka BSC/APC
Rodzaj kablaŚwiatłowodowy
Długość15 m
KolorŻółty
Rodzaj transmisji światłowodowejsimplex
Typ włóknaG,657,A2
Kolor wtykówzielony
ProducentMaclean
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Średnia ilośćŚrednia ilość
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Ugreen Patch Cable NW134 CAT.8 U/FTP 40 Gb/s 5m płaski z metalowymi wtyczkami - czarny (10983)Ugreen Patch Cable NW134 CAT.8 U/FTP 40 Gb/s 5m płaski z metalowymi wtyczkami - czarny (10983)23,892.9 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)18,-3 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 FTP 10m Szary Fluke PassedKabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 FTP 10m Szary Fluke Passed16,-5 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 0,5m czarny (WKJS010001)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 0,5m czarny (WKJS010001)11,899.1 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.5E UTP 3m - niebieski Fluke Passed (PCU5-10CC-0300-B)Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.5E UTP 3m - niebieski Fluke Passed (PCU5-10CC-0300-B)5,-16 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Płaski kabel sieciowy Patch Cable Ugreen High Speed, Ethernet RJ45, Gigabit, Cat.6, 0,5m - czarny (NW101 50183)Płaski kabel sieciowy Patch Cable Ugreen High Speed, Ethernet RJ45, Gigabit, Cat.6, 0,5m - czarny (NW101 50183)3,9917 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 UTP 0.5m czarny (PCU6-10CC-0050-BK)Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 UTP 0.5m czarny (PCU6-10CC-0050-BK)4,-17 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet

Jedynie odbiorniki cyfrowe zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach dotyczących wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla urządzeń konsumenckich służących do odbioru cyfrowych naziemnych transmisji telewizyjnych umożliwiają odbiór naziemnej telewizji cyfrowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.