Informacje archiwalne

Produkt o kodzie QNAP_TS-130 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Serwer plików QNAP TS-130 1-Bay NAS, RTD1295 1,4 GHz, 4-core, 1GB RAM DDR4, 1x USB 3.2, 1x USB 2.0, 1x GbE LAN

Dodaj swoją ocenę | kod: QNAP_TS-130

Opis Serwer plików QNAP TS-130 1-Bay NAS, RTD1295 1,4 GHz, 4-core, 1GB RAM DDR4, 1x USB 3.2, 1x USB 2.0, 1x GbE LAN

Lekki, cichy i wszechstronny TS-130 to idealny domowy serwer NAS dla początkujących. Pokryty eleganckim odcieniem błękitu TS-130 wygodnie dopasowuje się do Twojego otoczenia, tworząc inteligentniejszy dom do przechowywania plików i rozrywki. Centralne przechowywanie i tworzenie kopii zapasowych plików na serwerze TS-130 umożliwia łatwy dostęp, synchronizację i udostępnianie ich urządzeniom oraz ochronę przed wirusami i oprogramowaniem wymuszającym okup za pomocą migawek. Czeka również kompletny portal rozrywki domowej, umożliwiający przesyłanie strumieniowe i udostępnianie zdjęć, muzyki i filmów rodzinie i znajomym. Stwórz teraz inteligentny cyfrowy dom dzięki TS-130!
Najważniejsze cechy
  • Domowy serwer NAS klasy podstawowej z ochroną migawkową, umożliwiającą ochronę plików i danych przed przypadkowym usunięciem i atakami złośliwego oprogramowania.
  • Centralnie przechowuj zdjęcia, muzykę i filmy; łatwo przeglądaj, organizuj i udostępniaj pliki multimedialne oraz ciesz się strumieniowym przesyłaniem wideo dla większej rozrywki.
  • Korzystaj z HBS do tworzenia kopii zapasowych lub synchronizowania plików NAS w pamięci zdalnej lub w chmurze w celu niezawodnego tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych.
  • Zdalny dostęp, zarządzanie i udostępnianie plików NAS przez Internet przy użyciu usługi myQNAPcloud.
  • Służy jako bezpieczna prywatna chmura i obsługuje ochronę konta użytkownika, blokowanie adresów IP, weryfikację dwuetapową, dostęp do szyfrowania i nie tylko.
  • Elastycznie skaluj całkowitą pojemność pamięci, podłączając obudowy rozszerzające USB (TR-004 lub TL-D800C).

Elegancki i stylowy wygląd

Minimalistyczny i smukły TS-130, ozdobiony orzeźwiającym błękitnym kolorem, pasuje do każdego miejsca w domu. Dzięki prostej konstrukcji bez narzędzi nie potrzebujesz nawet śrubokręta, aby zainstalować TS-130! Pozwól, aby TS-130 pomógł Ci stworzyć inteligentniejszy dom zapewniający większą produktywność i nieograniczoną rozrywkę.

519 1609384731 E794a2e59381e59c96 Ts 130 Front

Wydajny wentylator chłodzący zapewniający przepływ ciepła

TS-130 jest niewielkich rozmiarów (187,5 mm wysokości, 66,1 mm szerokości i 157,6 mm głębokości) i wymaga tylko 7,3 W, zapewniając zaawansowane funkcje bez wpływu na rachunki za energię. Wentylator chłodzący o średnicy 5 cm pomaga w utrzymaniu wysokiej wydajności systemu przy minimalnym zakłócającym dźwięku.

519 1609384731 E794a2e59381e59c96 Ts 130 Left

Kompaktowy serwer NAS z wieloma funkcjami do użytku domowego i codziennego

Zasilany czterordzeniowym procesorem Realtek RTD1295 1,4 GHz, wbudowaną pamięcią RAM 1 GB DDR4, jednym portem Gigabit LAN i obsługą dysków twardych SATA 6 Gb / s, TS-130 zapewnia niezawodną wydajność odczytu / zapisu dla różnych osobistych i domowych serwerów NAS Aplikacje. TS-130 obsługuje szyfrowanie AES-NI 256 z akceleracją sprzętową zarówno dla pełnych wolumenów NAS, jak i folderów współdzielonych, zwiększając wydajność systemu przy jednoczesnym zabezpieczeniu poufnych danych przechowywanych na TS-130.

Fdvhghcvgbhjdfh

Wskazówki dotyczące bardziej produktywnego dnia pracy

TS-130 zapewnia inteligentne rozwiązanie NAS do profesjonalnego zarządzania plikami poprzez integrację rozbudowanych aplikacji do przechowywania, synchronizacji, wyszukiwania i archiwizacji plików. Możesz łatwo uzyskiwać dostęp do plików na różnych urządzeniach (w tym pamięci USB i telefonach komórkowych), natychmiast synchronizować pliki z urządzeniami znajomych lub współpracowników, szybko znajdować określone pliki i automatycznie organizować swoje dokumenty i pliki multimedialne. TS-130 pomaga oszczędzić czas, będąc bardziej wydajnym i produktywnym.

Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii zapasowych swoich danych

TS-130 zapewnia elastyczne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych po awarii, w tym migawki, które rejestrują stan systemu i dane. Możesz łatwo przywrócić dane z powrotem do dowolnego punktu w czasie za pomocą migawek lub kopii zapasowych plików w razie potrzeby.

Codzienna migawka chroni przed oprogramowaniem ransomware

Migawki zapewniają niezawodną metodę ochrony danych w obliczu rosnących zagrożeń ransomware. Użyj programu Snapshot Manager, aby zarządzać przestrzenią dyskową dla migawek, jednocześnie tworząc zadania Snapshot Replica, aby zapisywać migawki na innym serwerze NAS w celu podwójnej ochrony. Jeśli pliki zostaną zainfekowane, możesz łatwo przywrócić je do wcześniejszego stanu za pomocą migawki.

Ghgjghk

Kompleksowa rozrywka w domu z elastycznym strumieniowaniem multimediów

Uczyń TS-130 domowym centrum multimedialnym do przesyłania strumieniowego zdjęć, muzyki i wideo do wszystkich urządzeń!

Łatwe i bezpieczne zdalne połączenie z myQNAPcloud

Gdziekolwiek jesteś, myQNAPcloud zapewnia stałe połączenie z TS-130 przez Internet przy użyciu unikalnej nazwy domeny. Dostęp do danych NAS, zarządzanie nimi i ich udostępnianie jest łatwy, bezpieczny i wygodny, ponieważ nie musisz martwić się o złożone ustawienia routingu. myQNAPcloud wzmacnia również klucze w certyfikatach SSL do 2048 bitów, zapewniając bezpieczeństwo zdalnego dostępu.

Chroń swoje dane dzięki wyższym zabezpieczeniom

Serwer TS-130 jest wyposażony w wszechstronne funkcje zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo danych.

● Doradca ds. Bezpieczeństwa: portal bezpieczeństwa dla TS-130, który skanuje w poszukiwaniu słabych punktów i oferuje zalecenia dotyczące zwiększania bezpieczeństwa NAS. Integruje również oprogramowanie antywirusowe i skanujące złośliwe oprogramowanie.
● Blokowanie adresów IP: obsługuje oparte na zasadach automatyczne blokowanie podejrzanych adresów IP. Możesz także blokować określone adresy IP, aby wzmocnić bezpieczeństwo systemu i zmniejszyć ryzyko złośliwych ataków przez Internet.
● Weryfikacja dwuetapowa: po aktywacji każdy, kto loguje się do TS-130, musi wprowadzić jednorazowy kod weryfikacyjny po swojej nazwie użytkownika i haśle.
● Centrum powiadomień:Konsoliduje dzienniki systemowe i powiadomienia wszystkich aplikacji NAS, ułatwiając płynne i łatwe zarządzanie NAS. Możesz otrzymywać powiadomienia za pośrednictwem wiadomości e-mail, SMS-ów, wiadomości błyskawicznych i powiadomień push (za pośrednictwem aplikacji mobilnej Qmanager i przeglądarek internetowych).

Wszystkie te funkcje NAS w podróży

TS-130 ma wiele towarzyszących aplikacji mobilnych, rozszerzających jego funkcjonalność na smartfony i tablety. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży służbowej, czy w podróży, Twoje pliki i dane są w zasięgu kilku kliknięć.

Zwiększ pojemność pamięci dzięki HybridMount

HybridMount umożliwia elastyczne rozszerzanie pojemności pamięci masowej poprzez łączenie się z pamięcią masową w chmurze. Możesz wykorzystać aplikacje QTS do zarządzania i edytowania plików w chmurze lub monitorowania plików multimedialnych.

Cechy produktu Serwer plików QNAP TS-130 1-Bay NAS, RTD1295 1,4 GHz, 4-core, 1GB RAM DDR4, 1x USB 3.2, 1x USB 2.0, 1x GbE LAN

Waga0,61 kg
Wymiary187,5x66,1x157,6 mm
ProcesorCzterordzeniowy procesor Realtek RTD1295 1,4 GHz
Architektura procesora64-bitowy ARM
Pamięć systemowa1 GB DDR4, bez możliwości rozbudowy
Maksymalna pamięć1 GB DDR4, bez możliwości rozbudowy
Pamięć flash4 GB
Port Gigabit Ethernet (RJ45)1 szt.
Port USB 2.01 szt.
Port USB 3.21 szt.
Form FactorWieża
Wskaźniki LEDStatus systemu, LAN, HDD
GuzikiZasilanie, reset
Temperatura robocza0-40 °C
Temperatura przechowywania-20-70 °C
Wilgotność względna5-95% RH bez kondensacji, mokry termometr: 27C (
ZasilaczZasilacz 36 W, 100-240 V,
Poziom głośności15,2 dB
Wentylator1x50 mm
ProducentQNAP
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.