Informacje archiwalne

Produkt o kodzie QNAP_TS-464eU-4G został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Serwer plików QNAP TS-464eU-4G 4-Bay, Intel Celeron N5105/N5095 4-core 2,9 GHz, 4GB DDR4, 2x2,5GbE LAN, USB 3.2x2, USB 2.0x2, 1xHDMI v1.4b, 2 x M.2 2

Dodaj swoją ocenę | kod: QNAP_TS-464eU-4G

Opis Serwer plików QNAP TS-464eU-4G 4-Bay, Intel Celeron N5105/N5095 4-core 2,9 GHz, 4GB DDR4, 2x2,5GbE LAN, USB 3.2x2, USB 2.0x2, 1xHDMI v1.4b, 2 x M.2 2

Model TS-464eU jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Celeron N5095/5105 (o taktowaniu zwiększanym do 2,9 GHz). Płytka obudowa zapewnia oszczędność miejsca, ułatwiając montaż w małych szafkach na media lub w miejscach z dużą ilością okablowania. Dzięki możliwości rozbudowy przestrzeni dyskowej i bogatym w funkcje aplikacjom model TS-464eU zapewnia większe możliwości niż modele poprzedniej generacji.
Najważniejsze cechy
  • Ustawiając trunking portów z dwoma wbudowanymi portami 2,5GbE, można uzyskać prędkość transferu do 5 Gb/s.
  • Obsługa odtwarzania multimediów 4K i transkodowania w czasie rzeczywistym.
  • Dwa gniazda dysków SSD M.2 PCIe NVMe z obsługą technologii automatycznego poziomowania Qtier™ i buforowania dysków SSD.
  • Dwa porty USB 3.2 Gen 2 10 Gb/s zapewniające szybsze przesyłanie danych.
  • Bramy pamięci masowej w chmurze umożliwiają zastosowania w chmurze hybrydowej, dodatkowo umożliwiając rezerwację pamięci podręcznej na serwerze NAS.
  • Ochrona komputerów PC/Mac, maszyn wirtualnych, kontenerów oprogramowania, danych w chmurze i usług SaaS.

Czterordzeniowy procesor o taktowaniu zwiększanym do 2,9 GHz z pamięcią o pojemności do 8 GB z możliwością zwiększania

Model TS-464eU jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Celeron N5095/N5105 (o taktowaniu zwiększanym do 2,9 GHz) i pamięć DDR4 o pojemności 4 GB z możliwością rozszerzenia do 16 GB. Model TS-x64eU, wyposażony w mechanizm szyfrowania Intel AES-NI, zapewnia niezrównaną wydajność szyfrowania z akceleracją szyfrowania AES-256 bitów, zwiększając wydajność systemu przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa poufnych danych biznesowych zapisanych na serwerze NAS.

Zbuduj szybkie środowisko sieciowe 2,5GbE

Firma QNAP oferuje wszechstronne, niedrogie urządzenia do przechowywania danych oraz urządzenia sieciowe, które zapewniają możliwość łączności. Możesz łatwo i elastycznie modernizować miejsce pracy lub sieć domową, aby obsłużyć aplikacje wymagające dużej przepustowości.
2 5 2 5 Gnetwork Environment

Przyszłościowa infrastruktura IT dla szybkich sieci

Model TS-464eU idealnie współdziała z zarządzanymi i niezarządzanymi przełącznikami 2,5GbE/10GbE firmy QNAP w celu uzyskania wysokiej szybkości, bezpiecznego środowiska sieciowego z możliwością rozbudowy, nie przekraczając budżetu. QNAP oferuje również karty PCIe 2,5GbE/5GbE/10GbE oraz adaptery USB 5GbE dla stacji roboczych z systemem Windows/Linux, dzięki czemu można łatwo zbudować środowisko szybkiej sieci na potrzeby produktywnej współpracy zespołowej.

Dzięki wielu portom USB można uzyskać większą wydajność

Dzięki dwóm portom USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) i dwóm portom USB 2.0 (480 Mb/s) można szybko tworzyć kopie zapasowe i przesyłać duże pliki do/z urządzenia TS-464eU. W celu zwiększenia funkcjonalności i potencjału zastosowań można również podłączyć UPS i inne kompatybilne urządzenia USB.

Oparte na sztucznej inteligencji przyspieszenie rozpoznawania obrazu i buforowanie dzięki rozszerzeniu TPU i PCIe M.2 PCIe Gen3

Model TS-464eU jest wyposażony w dwa gniazda M.2 PCIe Gen3, które umożliwiają akcelerację pamięci podręcznej lub puli pamięci masowej SSD, zapewniając większą wydajność, lub Edge TPU do rozpoznawania obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję.

Zintegrowany mechanizm AI Intel OpenVINO zapewnia szybszą identyfikację obrazu.

Dzięki zintegrowanym zasobom obliczeniowym Intel OpenVINO opartym na sztucznej inteligencji, TS-464eU zwiększa wydajność rozpoznawania obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję, bez wpływu na inne aplikacje lub usługi. Mechanizm QNAP AI Core działa głównie z aplikacją QuMagie.

Bezpośrednie wyjście 4K HDMI do wyświetlania multimediów i zawartości maszyny wirtualnej

Urządzenie TS-464eU jest wyposażone w układ graficzny Intel UHD Graphics z obsługą dwukanałowego dekodowania sprzętowego i transkodowania w czasie rzeczywistym*. Wyjście HDMI 1.4b obsługuje wyjście 4K przy 30Hz, co jest nieocenioną zaletą między innymi w produkcji/edycji wideo lub projektowaniu przemysłowym, wymagających wysokiej rozdzielczości obrazu i wiernego odwzorowania kolorów przy intensywnym korzystaniu z przechowywania, przesyłania , i wyświetlania materiałów multimedialnych. Podłączenie urządzenia TS-464eU do wyświetlacza HDMI umożliwia bezpośrednie oglądanie treści multimedialnych zapisanych na serwerze NAS lub używanie TS-464eU jako wszechstronnej stacji roboczej, bezpośrednio wyprowadzając maszyny wirtualne z Virtualization Station lub Ubuntu Linux Station.

QTS 5 - szybkość, niezawodność i łatwość użytkowania!

Model TS-464eU jest standardowo wyposażony w system operacyjny QTS 5, a zaktualizowane jądro systemu, zoptymalizowany interfejs użytkownika i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa zapewniają całkiem nowy poziom użytkowania.


Rozwiązanie do kompleksowego tworzenia kopii zapasowych danych i przywracania po awarii

Urządzenie TS-464eU obsługuje różne aplikacje, które uwzględniają wszystkie potrzeby w zakresie tworzenia kopii zapasowych. Praktykuj bezpieczne nawyki IT, regularnie tworząc kopie zapasowe plików i zawartości urządzeń, umożliwiając ich łatwe przywrócenie w razie potrzeby.

Migawki wielu wersji zmniejszają zagrożenie związane z oprogramowaniem ransomware

Urządzenie TS-464eU obsługuje migawki oparte na blokach, które rejestrują stan systemu w dowolnym momencie. Pomaga to chronić dane, które można przywrócić w dowolnym momencie, co znacznie pomaga w łagodzeniu zagrożenia ze strony oprogramowania ransomware.

Najlepsze centrum do przechowywania plików i współpracy

Urządzenie TS-464eU integruje aplikacje do przechowywania, zarządzania, synchronizowania, wyszukiwania i archiwizowania plików. Obsługuje protokoły SMB/CIFS, AFP i NFS w celu usprawnienia udostępniania plików w systemach Windows, Mac i Linux/UNIX oraz zapewnia najbardziej inteligentne rozwiązanie NAS do profesjonalnego zarządzania plikami.

Kompleksowe ustawienia zabezpieczeń i uprawnień

Urządzenie TS-464eU zawiera elastyczne ustawienia uprawnień i środki bezpieczeństwa. Oprócz blokowania adresów IP, weryfikacji dwuetapowej, połączenia HTTPS oferuje aplikacje, które pomagają zapewnić optymalną ochronę NAS przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie i hakerzy.


Wielofunkcyjne rozwiązanie hostingu dla wirtualnych maszyn i kontenerów

Uruchamiając wiele maszyn wirtualnych i kontenerów na urządzeniu TS-464eU możesz wdrażać środowiska i aplikacje dla wielu dzierżawców, aby zwiększyć wydajność zarządzania i obniżyć koszty sprzętu. W połączeniu z aplikacją Sieć i przełącznik wirtualny, system usprawnia interoperacyjność maszyn wirtualnych, kontenerów, serwera QNAP NAS i innych urządzeń fizycznych w sieci, umożliwiając użytkownikowi elastyczne przydzielanie zasobów fizycznych i wirtualnych zasobów sieci, upraszczając wdrażanie sieci.

Inteligentny monitoring zapewniający całodobową ochronę

QVR Elite to oparte na subskrypcji rozwiązanie do inteligentnego monitoringu firmy QNAP, pozwalające na łatwe tworzenie systemu monitoringu przy niższych kosztach posiadania i większych możliwościach rozbudowy. Nagrania są zapisywane w formie plików MP4, umożliwiając ich odtwarzanie na niemal każdym urządzeniu. Aplikacja QVR Elite obejmuje także rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji QNAP, pozwalając przy użyciu QNAP NAS na stworzenie inteligentnego systemu rozpoznawania twarzy na potrzeby handlu detalicznego i systemy dostępu do drzwi. Możesz wydzielić na urządzeniu TS-464eU dedykowane, niezależne miejsce do magazynowania danych z nadzoru wizyjnego oraz korzystać z zalet uproszczonego zarządzania kamerami, alokacji miejsca w pamięci masowej, przeglądania na żywo obrazów z kamery oraz odtwarzania.
Business Surveillance Img

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

Firma QNAP zapewnia łatwe sposoby na zwiększenie pojemności pamięci masowej. Dostępnych jest kilka sposobów rozbudowy pamięci masowej TS-464eU w celu przechowania danych lub rozwoju firmy.

Więcej aplikacji zwiększających produktywność

Urządzenie TS-464eU oferuje App Center, zawierający bogate w funkcje aplikacje, co pozwala zwiększyć potencjał urządzenia NAS!

Cechy produktu Serwer plików QNAP TS-464eU-4G 4-Bay, Intel Celeron N5105/N5095 4-core 2,9 GHz, 4GB DDR4, 2x2,5GbE LAN, USB 3.2x2, USB 2.0x2, 1xHDMI v1.4b, 2 x M.2 2

Liczba zatok na dyski4
Pojemność pamięci RAM4 GB
Maksymalna pojemność RAM16 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4 SODIMM
Obudowa typuRACK
Liczba gniazd m.22
Liczba gniazd USB 3.02
Liczba gniazd HDMI1
Liczba gniazd LAN2
Wspierany stadnard LAN2,5 Gigabit
Moc zasilacza100 W
ProcesorIntel Celeron N5105/N5095 4-core/4-thread processor, burst 2,9 GHz
Procesory graficzneIntel UHD Graphics
Wnęka dysków4 dyski 3,5-calowe SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
Kompatybilność dysków3,5-calowe dyski twarde SATA; 2,5-calowe dyski twarde SATA; 2,5-calowe dyski SSD SATA
Wymiary43,3 x 482,6 x 321,33 mm
Waga4,35 kg
ProducentQNAP
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.