Informacje archiwalne

Produkt o kodzie AT_1016542 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Blok wodny CPU Alphacool Eisblock XPX Aurora - Acryl Chrome DRGB

Dodaj swoją ocenę | kod: AT_1016542

Opis Blok wodny CPU Alphacool Eisblock XPX Aurora - Acryl Chrome DRGB

Dzięki opatentowanemu systemowi ramp, nowe chłodnice wodne Alphacool Eisblock XPX Aurora oferują maksymalną wydajność w połączeniu z wyjątkową jakością. Nowa konstrukcja Aurora w połączeniu z adresowalnym cyfrowym oświetleniem RGB oferuje wiele opcji wyjątkowego oświetlenia chłodnicy wodnej procesora.
Najważniejsze cechy
 • Wymiary (DxSxW): 75,8 x 75,8 x 33 mm
 • Waga netto: 206g
 • Chłodnica materiału: miedź niklowana
 • Maksymalna temperatura pracy: 60 °C
 • Dolna część materiału: nylon
 • Materiał pokrycia: pleksi
 • Połączenia: 2 x G1/4
 • Cyfrowe złącze zasilania RGB: 3-pinowe 5V
 • Testowany ciśnieniowo: 1,5 bar
 • Certyfikaty: CE, FC, ROHS

Wydajność w obfitości!

Alphacool opracował i opatentował nową technikę wtrysku dla pierwszego Alphacool Eisblock XPX. Tak zwany "system ramp" zapewnia równomierny przepływ wody wewnątrz chłodnicy i znajduje się przed płytą dyszową. Dzięki temu woda jest równomiernie przetłaczana przez płytkę z dyszami, co oznacza, że ​​woda jest równomiernie rozprowadzana po podłodze grzejnika. Kanały chłodzące w podłodze chłodnicy procesora zostały również powiększone do dumnych 34 x 32 mm, aby pomieścić stale rosnące matryce procesora. Dotyczy to w szczególności procesorów wielordzeniowych z 4, 6, 8, a nawet 12 i więcej rdzeniami CPU. Na spodzie chłodnicy znajduje się 81 żeberek chłodzących, dzięki czemu ciepło może być odprowadzane z procesora do wody tak szybko, jak to możliwe. Konstrukcja żeber została zmniejszona do zaledwie 0,2 mm.

A oświetlenie?

Wszystkie nowe chłodnice wodne do procesorów Eisblock XPX Aurora Plexi są wyposażone w adresowalne cyfrowe oświetlenie RGB. Diody LED aRGB są zintegrowane bezpośrednio z chłodnicą wodną procesora i okrążają cały blok chłodzący. Aż 15 cyfrowych diod LED RGB bardzo intensywnie oświetla cały blok chłodzący. Oczywiście jasność można regulować za pomocą odpowiedniego kontrolera. Podobnie jak w przypadku wszystkich diod LED aRGB, można również tworzyć wszystkie znane efekty. Od prostych zmian kolorów, przez efekty fali, po oświetlenie tęczy, wszystko jest możliwe. Oczywiście chłodnicę Alphacool Eisblock Aurora można również podłączyć i sterować z płytami głównymi za pomocą 3-pinowego złącza 5V. Kabel ma również zintegrowany adapter Y. Ułatwia to szeregowe łączenie innych produktów Alphacool Aurora bez konieczności zamawiania oddzielnych adapterów Y. Tylko przedłużacze powinny być potrzebne, jeśli chcesz połączyć produkty szeregowo.

Czy montaż jest trudny?

Instalacja chłodnicy Eisblock XPX Aurora (Edge) jest bardzo łatwa. Backplate jest po prostu przyklejany do płyty głównej od tyłu. Ramka montażowa do gniazda AMD lub Intel jest mocowana do chłodnicy, a odpowiednie śruby montażowe są wstępnie przymocowane do tej ramy. Potem chłodnica jest już tylko umieszczana na procesorze i przykręcana.

Unikalny projekt Aurora

Konstrukcja Alphacool Eisblock Aurora Plexi różni się tylko nieznacznie od swojego poprzednika, Alphacool Eisblock XPX. Dolna część chłodnicy Eisblock Aurora Plexi nie jest wykonana z pleksi, ale z przezroczystego nylonu. To sprawia, że ​​jest prawie niemożliwe, aby wspornik lub wysokie wahania temperatury podczas pracy spowodowały rozerwanie pleksi. Górna część chłodnicy zawiera zintegrowane cyfrowe adresowalne diody LED RGB. Oddzielna ramka RGB, taka jak poprzedni Eisblock XPX, nie jest już potrzebna. Podobnie jak wszystkie nowe produkty Aurora, Alphacool Eisblock Aurora Plexi również ma czarną ramkę z logo Alphacool na górze. Logo Alphacool pozostaje bardzo subtelne i dyskretne.

Kompatybilność Intel: 775 / 1056 / 1155 / 1150 / 1151 / 1200 / 2011 / 2011-3 / 2066 / 1700
Kompatybilność AMD: AM2 / AM2+ / AM3 / AM3+ / FM1 / FM2 / FM2+ / AM4

Cechy produktu Blok wodny CPU Alphacool Eisblock XPX Aurora - Acryl Chrome DRGB

Wymiary75,8x75,8x33 mm
Materiałowa płyta podstawyMiedź niklowana
ProducentAlphacool
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.