Informacje archiwalne

Produkt o kodzie AT_1020841 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Blok wodny GPU Alphacool Eisblock Aurora Acryl GPX-N RTX 3070 Gaming X Trio + Backplate

Dodaj swoją ocenę | kod: AT_1020841

Opis Blok wodny GPU Alphacool Eisblock Aurora Acryl GPX-N RTX 3070 Gaming X Trio + Backplate

Alphacool Eisblock Aurora Acryl GPX-N RTX 3070 łączy styl z wydajnością i bogatym cyfrowym oświetleniem RGB. Ponad 17-letnie doświadczenie wpłynęło na tę chłodnicę wody do karty graficznej i stanowi obecnie najważniejszy punkt rozwoju produktów Alphacool. Podczas opracowywania chłodnicy wody do karty graficznej Eisblock Aurora GPX-N RTX 3070, oczywiście położono również nacisk na zwiększenie wydajności.
Najważniejsze cechy
  • Połączenie: 4x G1/4
  • Wymiary: 260x151x24.5mm
  • Materiałowa płyta podstawy: Miedź

Większa wydajność!

Podczas opracowywania chłodnicy wody do karty graficznej Eisblock Aurora GPX-N RTX 3070, oczywiście położono również nacisk na zwiększenie wydajności. W pierwszym kroku chłodnica została zbliżona do poszczególnych elementów poprzez zmniejszenie przekładek termicznych do grubości 1 mm. W drugim etapie niklowany blok miedzi został również cieńszy. Zamiast poprzednich 7 mm ma tylko 5,5 mm grubości. Zoptymalizowano również przepływ wody wewnątrz chłodnicy. Wszystkie ważne podzespoły, takie jak przetworniki napięcia i pamięć RAM, są teraz znacznie lepiej i efektywniej chłodzone wodą. Wszystko to zapewnia znaczny wzrost wydajności chłodniczej.

Nowy design!

Chłodnica Eisblock Aurora GPX-N RTX 3070 została zasadniczo zaprojektowana tak, aby oświetlenie było bardziej na pierwszym planie niż w poprzednich modelach. Adresowalne cyfrowe diody LED RGB są osadzone bezpośrednio w bloku chłodzącym i biegną wzdłuż boków całego bloku chłodzącego. Efektem jest oświetlenie, które obejmuje cały blok chłodzący. Żaden narożnik ani krawędź nie pozostają nieoświetlone przez diody aRGB. Nowy projekt jest bardziej kanciasty, ze ściętymi wszystkimi krawędziami. Rezultatem jest lepsze rozpraszanie światła w chłodnicy wodnej ze względu na odbicia na tych zboczach. Tworzą również różne kontury, które nadają chłodnicy Eisblock Aurora GPX-N RTX 3070 swój własny wygląd.

miedź czy aluminium?

Oczywiście Alphacool używa tylko miedzi w swoich chłodnicach wody. Miedź Eisblock Aurora GPX-N RTX 3070 jest niklowana. W porównaniu do poprzednich modeli Alphacool ponownie poprawił rodzaj niklowania, co znacznie zwiększyło kwasoodporność. Powinno to zapobiec odpryskiwaniu niklu. I dlaczego Alphacool używa miedzi zamiast aluminium? Miedź ma po prostu prawie dwukrotnie wyższą przewodność cieplną niż aluminium i dlatego jest wyraźnie lepszym materiałem do chłodzenia wodą.

Czy to wszystkie wiadomości?

Chłodnica wodna karty graficznej Eisblock Aurora GPX-N RTX 3070 również opiera się na nowych, opatentowanych śrubach blokujących, które są równo z powierzchnią terminala. Logo Alphacool znajduje się teraz w górnym rogu i jest również w pełni podświetlone. Odpowiednie oznaczenia kompatybilnych kart graficznych można zobaczyć z przodu terminala. Oczywiście są one również w pełni oświetlane przez cyfrowe diody LED. IN i OUT są teraz oznaczone małymi, subtelnymi trójkątami. Są łatwo rozpoznawalne i idealnie pasują do ogólnej linii wizualnej chłodnicy wody karty graficznej.

Alphacool Aurora GPX-N RTX 3070 Acryl jest pod każdym względem kompletnym rozwinięciem poprzedniej chłodnicy wody na kartę graficzną Alphacool. Nie osiągnięto żadnych technicznych kompromisów, ale cały techniczny know-how został wykorzystany w rozwoju i wdrożeniu.

Alphacool Eisblock Aurora Acryl Gpx N Rtx 3070 Gaming X Trio Mit Backplate 1020841Alphacool Eisblock Aurora Acryl Gpx N Rtx 3070 Gaming X Trio Mit Backplate 1020841

Cechy produktu Blok wodny GPU Alphacool Eisblock Aurora Acryl GPX-N RTX 3070 Gaming X Trio + Backplate

Wymiary151 x 260 x 24,5 mm
Materiał podstawy chłodnicyMiklowana miedź
Materiał wierzchu chłodnicyAkryl
Złącza4 x G1/4 cali
Grubość żeberek chłodzących0,6 mm
OświetlenieCyfrowe diody LED RGB
Diody LED RGB5 V
ProducentAlphacool
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.