Informacje archiwalne

Produkt o kodzie IRP-SSDPR-S25B-240 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

GOODRAM SSD IRDM Pro 2,5" 240GB IRP-SSDPR-S25B-240

Ocena: Ocena: 5.75.7 / 6 - 10 opinii | kod: IRP-SSDPR-S25B-240

Opis GOODRAM SSD IRDM Pro 2,5" 240GB IRP-SSDPR-S25B-240

Dyski serii IRDM PRO stworzone zostały z myślą o profesjonalistach, graczach bądź użytkownikach mobilnych, wymagających najwyższej niezawodności i stabilności działania. Dzięki zastosowaniu pamięci Multi-Level-Cell marki Toshiba A19 oraz nowego kontrolera marki Phison, dyski charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i wysoką wydajnością pracy.
Najważniejsze cechy
  • Czterordzeniowy kontroler Phison S10
  • Kości pamięci Toshiba A19 MLC
  • Funkcje SmartRefresh, SmartFlush oraz GuaranteedFlush
  • 5 lat gwarancji
Dzięki zastosowaniu pamięci Multi-Level-Cell marki Toshiba A19 oraz nowego kontrolera marki Phison, dyski charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i wysoką wydajnością pracy. Dopracowany firmware zapewnia pełne programowe zabezpieczenie danych, ich spójność oraz bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Obudowa o grubości 7 mm oraz dystans 2,5 mm pozwoli uzyskać kompatybilność zarówno z najnowszym sprzętem, jak również i z tym starszej generacji.
Ssd Irdmpro 01 Front

Maksymalne SSD

SSD IRDM PRO zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność i niezawodność. Dysk został wyposażony w pamięć Toshiba A19NAND flash i znakomity czterordzeniowy kontroler Phison S10. IRDM PRO przeznaczony jest dla tych, którzy lubią być przed konkurencją.
Ssd Irdmpro

Nowa definicja niezawodności

Maksymalnie 2 miliony godzin średniego czasu między awariami oraz najlepsza w swojej klasie wytrzymałość do 500 GB/dobę przez 5 lat - oto nowa definicja niezawodności wśród SSD

Zaawansowane bezpieczeństwo danych

Nowy czterordzeniowy kontroler Phison S10 zapewnia pełne zabezpieczenie danych w trakcie ich przebiegu i unikatowe funkcje, takie jak SmartRefresh, SmartFlush oraz GuaranteedFlash. Gwarantują one bezpieczeństwo oraz integralność danych w przypadku ich zaburzenia lub nagłego spadku napięcia

Cechy produktu GOODRAM SSD IRDM Pro 2,5" 240GB IRP-SSDPR-S25B-240

Format2,5 cali
Pojemność240 GB
InterfejsSATA 3,0 (6 Gb/s)
Prędkość odczytu560 MB/s
Prędkość zapisu530 MB/s
Rodzaj pamięci NAND FlashMLC
Maksymalny losowy odczyt danych100 000 IOPS
Maksymalny losowy zapis danych88 000 IOPS
ProducentGoodRAM
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Wrocław:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Opinie, komentarzeGOODRAM SSD IRDM Pro 2,5" 240GB… - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena: Ocena: 5.7 5.7 / 6 - 10 opinii
Przemysław · OpiniaPolecam, kości MLC, 5 lat gwarancji, polska produkcja(częściowo), świetna jakość, dysk szybki jak wszystkie inne a nawet szybszy niż inne. Więc po co kupować zagraniczne jak można Polskie??
Junak · Opiniadobry i dlatego ciągle go brak
Leon · Opiniapolecam ten dysk. na moim już ok 7 TB danych i utracił 1% komórek.
Ned · OpiniaDokonałem wymiany w laptopie. Laptop ma prawie 6 lat i teraz dopiero widać że działa. Ten dysk to perełka gdy popatrzymy na nowe buble z pamieciami TLC. Iridium PRO oparty na bardzo dobrym kontrolerze i pamięciach MLC są niezawodne. Prawdopodobnie w moim laptopie ten dysk nie utraci zbyt wielu komórek. Tak czy siak jak sie pojawi w ofercie to kupię jeszcze jeden na zapas.
Ned · OpiniaDokonałem wymiany w laptopie. Laptop ma prawie 6 lat i teraz dopiero widać że działa. Ten dysk to perełka gdy popatrzymy na nowe buble z pamieciami TLC. Iridium PRO oparty na bardzo dobrym kontrolerze i pamięciach MLC są niezawodne. Prawdopodobnie w moim laptopie ten dysk nie utraci zbyt wielu komórek. Tak czy siak jak sie pojawi w ofercie to kupię jeszcze jeden na zapas.
Zenek · ProblemDo Ned
A jak sklonowałeś przy przenosinach stary dysk na ssd Goodram? Kupiłem i mam problem z klonowaniem.

Ned · OpiniaTakie powinny być dyski. Klonowanie przez zewnętrzną stacje a potem już z poziomu systemu rozszerza się wolną pamięć ( zarządzaj dyskami - system windows ). Wszystko OK
27 Luty 2019 · Wysoka OCENA: 5Ocena: 6
Zenek · Problem@Ned: Ale jakim programem klonowałeś?
27 Luty 2019 · Średnia OCENA: 3Ocena: 4
Ned · Odpowiedźza pomocą unikek y-3025, dysk A na dysk B.
Dodam że czasami miałem problem z przeniesieniem innego dysku z systemem win 8.1. / SSD na SSD / To właściwie nie problem ale pierwszy start sklonowanego systemu objawia się wyświetleniem informacji o awarii a potem po włączeniu ponownym komputera wszystko było już ok

28 Luty 2019 · Wysoka OCENA: 5Ocena: 6
w wolnej chwili wykonałem testy 240GB IR
Ned · Opiniaw wolnej chwili wykonałem testy 240GB IRP-SSDPR-S25B-240. Dostępny jest nowy soft ale jeśli wszystko wam działa to nie zmieniajcie na nowszy bo drogi powrotnej nie ma.

Dodaj kolejny komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2022 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.