Kup taniej wysy趾owo... Cena internetowa:
17,00 z
Cena detaliczna:
18,00 z
Brak w magazynie wysy趾owym

Brak towaruBrak towaru

Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6A S/FTP LSZH CCA 10m Bia造 Fluke Passed

Dodaj swoj ocen | Producent: Lanberg | kod: PCF6A-10CC-1000-W | Ean: 5901969427202

Opis Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6A S/FTP LSZH CCA 10m Bia造 Fluke Passed

Kabel sieciowy firmy Lanberg wykorzystywany jest do 陰czenia element闚 aktywnych (np.: switch, router) sieci komputerowej oraz do pod陰czenia komputera, telewizora, konsoli do gniazda sieci lokalnej. Wykonany i testowany na zgodno嗆 ze specyfikacj IEC 62321 i EN 55035 zapewnia najwy窺ze parametry transmisyjne i zgodno嗆 z dan kategori. Kabel sieciowy miedziowany, obustronnie zako鎍zony jest wtykami RJ45 (8P8C) Ko鎍闚ki kabla wyposa穎ne w odgi皻k i ochron zatrzasku.
Najwa積iejsze cechy
  • Patch cord kategorii 6A S/FTP LSZH (ka盥a para ekranowana + oplot)
  • D逝go嗆: 10m
  • AWG 26 (8*7*0.16mm)
  • LSZH izolacja zewn皻rzna: 6.0mm
  • Praca do 500Mhz
  • Zgodne ze standardami ANSI/TIA/EIA-568B
Za pomoc z陰czki sieciowej kable mo積a ze sob 陰czy lub skr鏂i na odpowiedni d逝go嗆 dzi瘯i zastosowaniu zaciskarki i odpowiednich wtyk闚 RJ45. Dzi瘯i zastosowaniu wielu kolor闚 kabli sieciowych w 豉twy spos鏏 mo積a zidentyfikowa pod陰czone urz康zenie.

Firma Lanberg jest jednym z lider闚 w鈔鏚 producent闚 urz康ze i akcesori闚 sieciowych. Nabyte wieloletnie do鈍iadczenie na rynku pozwala na dostarczanie klientom nowoczesnych, niezawodnych, przygotowanych pod rynek rozwi您a, u豉twiaj帷ych efektywne prowadzenie i zarz康zanie segmentem sieciowym.

Lanberglogo

Cechy produktu Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6A S/FTP LSZH CCA 10m Bia造 Fluke Passed

RodzajKabel
KolorBia造
ProducentLanberg
Gwarancja12 miesi璚y
 

Dost瘼no嗆 w salonach


Centrala Mirk闚 (magazyn wysy趾owy):Brak towaruBrak towaru
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Pozna:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwo: 77 4536349Dzwo: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty


NazwaCenaR鏮icaStanOcena
Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 1,5m kat.8 CzarnyPatch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 1,5m kat.8 Czarny19,-2 z dro瞠j字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 5M p豉ski (C1812GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 5M p豉ski (C1812GBK)15,-2 z taniej字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 1,5m czarny (WKJS010201)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 1,5m czarny (WKJS010201)15,-2 z taniej字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Patchcord 鈍iat這w鏚 kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, d逝go嗆 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)Patchcord 鈍iat這w鏚 kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, d逝go嗆 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)14,-3 z taniej字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M p豉ski (C1811GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M p豉ski (C1811GBK)12,994 z taniej字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Patchcord 鈍iat這w鏚 kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, d逝go嗆 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)Patchcord 鈍iat這w鏚 kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, d逝go嗆 15m, simplex, G657A2 (MCTV-437)21,-4 z dro瞠j字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)21,-4 z dro瞠j字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet

Towaru aktualnie brak na stanie magazynowym Centrali we Wroc豉wiu, w zwi您ku z czym realizacja zam闚ienia internetowego mo瞠 ulec wyd逝瞠niu. Sprawd czy towar jest dost瘼ny w naszych oddzia豉ch (tylko w odbiorze osobistym), kt鏎ych stany magazynowe mo積a sprawdzi powy瞠j pod opcj "Stany magazynowe".

Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine s oznaczone innym kolorem i ikon  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  G鏎a Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Wi璚ej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzie wszystko przed innymi?

Zapisz si do newslettera i nie pozw鏊, by co ci omin窸o!

Nie przegap 瘸dnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowo軼iach w ofercie.