Lamptron CR430 kontroler wentylatorów i oświetlenia LED, czarny/czerwony

Dodaj swoją ocenę | Producent: Lamptron | kod: LAMP-CR430BR | Nr katalogowy: LAMP-CR430BR | Ean: 6900628401729

Opis Lamptron CR430 kontroler wentylatorów i oświetlenia LED, czarny/czerwony

Dzięki kontrolerowi wentylatorów Lamptron CR430 i związanemu z nim pilotowi w bardzo łatwo sposób możesz sterować wentylatorami zainstalowanymi w komputerze. Dostępne są w sumie cztery kanały, każdy o mocy 30 watów, z trzema portami dla standardowego wentylatora (3-stykowe) i złączem dla wentylatora PWM (4-stykowe) lub innym standardowym wentylatorem. CR430 ma cztery wbudowane czujniki temperatury, a także podświetlany na czerwono wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który dostarcza szczegółowych informacji o podłączonych wentylatorach. Sterowanie odbywa się za pomocą dołączonego pilota.
Najważniejsze cechy
 • 4 kanały
 • 4 wbudowane czujniki temperatury
 • Obudowa z aluminium

Możliwości kontrolera


Sterownik wentylatora Lamptron CR430 stanowi praktyczne rozwiązanie do regulacji wbudowanych wentylatorów. Kompaktowa obudowa urzeka swoim czarnym wyglądem i doskonale otacza świecący na czerwono wyświetlacz LC. Sterowanie odbywa się za pomocą dołączonego pilota. Na przykład CR430 można umieścić i sterować w formacie 5,25 cala w obudowie z przezroczystym panelem bocznym lub na zewnątrz obudowy.

Lamptron 12Funkcje sterowania wentylatorem CR430


Sterownik wentylatora oferuje szereg informacji i opcji konfiguracyjnych. Oprócz włącznika zasilania, możliwe jest przełączanie pomiędzy czterema dostępnymi kanałami. Wybrany kanał również będzie ponownie wyświetlany w dużym rozmiarze. Środek wyświetlacza pokazuje aktualną prędkość wentylatora w postaci obrotomierza. Po lewej stronie znajduje się wyświetlacz temperatury i zmiennej prędkości, napięcia lub procentu.

All3Sterowanie wentylatorem CR430 oferuje również możliwość ręcznego wprowadzania wszystkich ustawień lub wyboru pracy automatycznej. Dodatkowo jasność oświetlenia można regulować w trzech stopniach (100%, 50% lub 0%). Po włączeniu sterowania wentylatorem oświetlenie jest domyślnie ustawione na 100%. W trybie automatycznym wyłącza się po trzech minutach.

CR430 jest również wyposażony w funkcję alarmu, która może ostrzec użytkownika, jeśli temperatura jest zbyt niska lub zbyt wysoka. Ta funkcja jest szybka i łatwa w konfiguracji, a także łatwa do wyłączenia lub włączenia. Podobnie możesz przełączać się między trybami "Cichy" i "Pełna moc", w zależności od wymagań dotyczących chłodzenia.

Uwaga: Do trzech 3-pinowych połączeń można podłączyć 4-pinowe wentylatory PWM zamiast standardowych wentylatorów. Można je jednak regulować tylko napięciem.All4

Zawartość zestawu


 • 1x kontroler wentylatora CR430
 • 1x 4-pinowy kabel wentylatora
 • 3x 3-pinowy kabel wentylatora
 • 4x 2-pinowy czujnik temperatury
 • 1x pilot zdalnego sterowania
 • Cechy produktu Lamptron CR430 kontroler wentylatorów i oświetlenia LED, czarny/czerwony

  KolorCzarno-Czerwony
  Wymiary148,5 x 45 x 23 mm
  Waga223 g
  KompatybilnośćZatoka 5"25
  Napięcie0-12 V
  ProducentLamptron
  Gwarancja12 miesięcy
   

  Dostępność w salonach


  Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Brak towaruBrak towaru
  Kalisz:Brak towaruBrak towaru
  Legnica:Brak towaruBrak towaru
  Katowice:Brak towaruBrak towaru
  Gliwice:Brak towaruBrak towaru
  Bytom:Brak towaruBrak towaru
  Poznań:Brak towaruBrak towaru
  Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
  Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
   

  Podobne produkty
  Towaru aktualnie brak na stanie magazynowym Centrali we Wrocławiu, w związku z czym realizacja zamówienia internetowego może ulec wydłużeniu. Sprawdź czy towar jest dostępny w naszych oddziałach (tylko w odbiorze osobistym), których stany magazynowe można sprawdzić powyżej pod opcją "Stany magazynowe".

  Dodaj komentarz:  Ocena:
                        Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
  Wstecz  Góra Strony  
  Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Zamknij / Close

  Newsletter ProLine

  Więcej o Newsletterze ProLine

  Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

  Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

  Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

  Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.