Informacje archiwalne

Produkt o kodzie WFFA-5412-10B został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Lanberg Szafa Instalacyjna Rack Wisząca 19" 12U 570x450 Szybki Montaż Czarna (Flat Pack)

Dodaj swoją ocenę | kod: WFFA-5412-10B

Opis Lanberg Szafa Instalacyjna Rack Wisząca 19" 12U 570x450 Szybki Montaż Czarna (Flat Pack)

Szafa teleinformatyczna jednosekcyjna wisząca 12U, 570 x 450 mm, serii WFFA, o kolorze czarnym stanowi idealne rozwiązanie dla instalacji sieci teleinformatycznych, montażu okablowania oraz sprzętu w rozmiarze RACK 19. Seria WFFA przeznaczona jest do zastosowania w każdej firmie, instalacjach domowych oraz niskoprądowych takich jak: sieci telewizji kablowych, systemów alarmowych / przeciwpożarowych, kontroli dostępu oraz monitoringu wizyjnego (IP, Datacenter i Big Data).
Najważniejsze cechy
 • Wysokość: 12U
 • Klasa szczelności (zgodnie z EN 60529): IP20
 • Sufitowy i podłogowy panel zawiera po 2 miejsca na wentylatory (120 x 120 mm) oraz wyłamywane przepusty kablowe
 • Drzwi przednie: zdejmowane, z uziemieniem oraz z możliwością obustronnego montażu i obrotu do 180°, wyposażone w szybę hartowaną o grubości 5 mm oraz zamocowany zamek
 • Drzwi boczne: zdejmowane, z uziemieniem, pełne stalowe zatrzaskowe, wyposażone w zamocowany zamek
 • Malowanie: RAL9004, powierzchnia odtłuszczona, wytrawiona, fosfatowana, lakierowanie proszkowe w powłoce matowej
 • Nośność statyczna szkieletu: do 60 kg
Szafa dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań pozwala na instalację sieci zgodnie ze sztuką instalatorską. Zapewnia porządek oraz szybki i łatwy dostęp do zamontowanych urządzeń wewnątrz.

Za konstrukcję szafy odpowiada nowoczesny i zmodernizowany sztywny szkielet skręcany od wewnątrz.

Wyposażony został w przeszklone drzwi przednie wyposażone w szybę hartowaną oraz zatrzaskowe osłony boczne w całości stalowe. Produkt przeznaczony jest tylko do zastosowania wewnątrz pomieszczeń.

Z28767 149533

Seria WFFA to zupełnie nowa jakość i podejście na rynku szaf serwerowych w segmencie sieci pasywnych. Została zaprojektowana całkiem od podstaw, z myślą o komforcie użytkownika oraz w oparciu o opinie i potrzeby użytkowników.

WFFA cechuje solidna konstrukcja ze stali walcowanej na zimno i najwyższa precyzja wykonania. W nowej serii szaf wzmocnione zostały zabezpieczenia kartonów, udoskonalono malowanie o powierzchni matowej, zmniejszono liczbę potrzebnych śrub do przykręcenia oraz zmieniony został sposób montażu - śruby montowane tylko od wewnątrz i część konstrukcji mocowana jest tylko na zaczepy. Wszystko to sprawia, że produkt jest unikalny i wyjątkowy.

Z28767 140976

Producent wprowadzając nową serię WFFA (Fast Assembly) wychodzi naprzeciw oczekiwaniom instalatorów, monterów czy integratorów. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji, szafa umożliwia szybszy montaż.

Co więcej, całościowe złożenie jej trwa zaledwie kilka minut, a dzięki zmniejszonej liczbie śrub monterskich M6*12 do minimum (tylko 8), które dotyczą szkieletu, złożenie szaf RACK jest banalnie proste i wygodne.

Z28767 140977

Seria WFFA dedykowana jest również dla tych, którzy szukają szaf do zastosowania w bardziej ekstremalnych warunkach temperaturowych panujących wewnątrz konstrukcji, jednocześnie nie musząc rezygnować z funkcjonalności, estetyki i bezpieczeństwa.

Zastosowanie 2 otworów wentylacyjnych zarówno w podłogowym, jak i w sufitowym panelu, zapewnia lepszy przepływ powietrza i chłodzenia, natomiast użytkownik zyskuje jeszcze większą kontrolę nad obiegiem temperatury w szafie.

Z28767 140979

Zastosowanie nowoczesnych wzorców konstrukcyjnych pozwoliło na estetyczne rozwiązanie montażu wszystkich śrub konstrukcji od wewnątrz. Dzięki temu mamy pewność, że szafa oraz wszystkie elementy będą pasować "na styk".

Seria WFFA znajdzie szczególne zastosowanie w miejscach trudno dostępnych, gdzie docelowe miejsce montażu jest ściśle wymierzone.

Co ważniejsze, modułowy zamek (wystający tylko 5 mm od zewnętrznej strony) możemy w łatwy i szybki sposób wymontować i zapewnić jeszcze bardziej precyzyjny wymiar zgodny z oczekiwaniami.

Z28767 140978

W niektórych szafach serwerowych oferowanych na rynku liczba przepustów jest niewystarczająca, bądź ich umieszczenie niekoniecznie spełnia wymagania użytkownika końcowego. Sytuacje te spotykają niemal każdego administratora sprzętów sieciowych.

Jedną z zalet konstrukcji szaf Lanberga jest pełen zestaw przepustów kablowych do prowadzenia wszelkiego rodzaju okablowania strukturalnego, elektrycznego i nie tylko. Zapewniają porządek oraz wygodną instalację przewodów, co umożliwia montaż nietypowych urządzeń.

Dlatego też Lanberg, stale udoskonalając swoje produkty dla coraz większej wygody użytkowników, wprowadził łącznie 3 (dzielone) przepusty kablowe o całkowitym wymiarze 230 x 45 mm, umożliwiając tym samym elastyczne poprowadzenie okablowania na:
 • Tylnej krawędzi sufitowego oraz podłogowego panelu,
 • Środku tylnej pokrywy,
  pozwalając tym samym na wygodne przejście przewodów z koryta lub kanału kablowego do szafy, bez konieczności stosowania dodatkowych przejściówek czy listew. Środkowy przepust jest szczególnie istotny przy montażu szafy w ciasnych wnękach, gdyż pozwala on na łatwiejsze dopasowanie położenia szafy do otworu kablowego.

  Co ważne, wszystkie przepusty w szafie są wyłamywane, co pozwala zachować jedną z jej najważniejszych cech, czyli brak wystających śrub zewnętrznych.

  Z28767 149534

  Oprócz możliwości mocowania za pomocą kołków rozporowych bezpośrednio do ściany pomieszczenia (co ułatwia tym samym dostęp do śrub mocujących od wewnętrznej strony szafki), producent dołożył do każdego opakowania płaską listwę do montażu ściennego oraz mobilną poziomicę z magnesem, chcąc zmaksymalizować komfort i wygodę instalatora.

  Dzięki dołączonym narzędziom w szybki i łatwy sposób zamocujesz szafę w wybranym miejscu, zawsze zachowując jej idealny poziom.

  Od teraz nie musisz martwić się o to, czy zabrałeś dodatkowe akcesoria ze sobą - Lanberg z serią WFFA zadba o to za Ciebie.

  Z28767 140980

  Najwyższa jakość wykonania i kontrola produktu na wielu etapach to dla nas najwyższy priorytet, którym kierujemy się na wszystkich etapach produkcji, pakowania i transportu.

  W efekcie gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i niezawodność techniczną naszych urządzeń - potwierdzone licznymi certyfikatami oraz normami jakościowymi RoHS.

  Lanberg jako zaufany producent i Twój partner w biznesie udziela 5-letniej gwarancji na każdą szafę z serii WFFA.

  Z28767 140982

  Wychodząc naprzeciw coraz bardziej rosnącym oczekiwaniom rynku, oprócz szafy szybko składanej producent zadbał o to, by była ona wyposażona w dodatkowe narzędzia, które pozwolą na szybki montaż, a także zainstalowanie dodatkowych urządzeń w standardzie RACK 19".

  Wszystkie elementy montażowe znajdują się w jednym płaskim wzmocnionym kartonie, co znacząco ułatwia transport. W opakowaniu znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria, takie jak:
 • Niezbędne śruby z gwintem krzyżakowym potrzebne do złożenia szafy,
 • Płaską listwę do montażu ściennego,
 • Przenośną poziomicę z magnesem,
 • 4x szyny montażowe z oznaczeniem U,
 • Zamek przedni oraz zestaw zamków bocznych (wszystkie fabrycznie zamontowane w zatrzaskowe drzwi),
 • Zestaw 3 podwójnych jednakowych kluczy (1x do drzwi przednich, 2x do drzwi bocznych),
 • 10x śrub krzyżakowych M6*12 wraz z koszyczkami M6.
  Do Ciebie należy przygotowanie tylko 4 plastikowych kołków rozporowych oraz 4 śrub dopasowane nośnością do zakładanej całościowej wagi szafy oraz średnicą do otworów listwy do montażu ściennego, która wynosi: 4 - ⌀ 10.

  Z28767 140981
 • Cechy produktu Lanberg Szafa Instalacyjna Rack Wisząca 19" 12U 570x450 Szybki Montaż Czarna (Flat Pack)

  RodzajSzafka
  KolorCzarny
  Wymiary570 x 635 x 450 mm
  Masa22 kg
  Głębokość montażowa261 mm
  ProducentLanberg
   

  Dostępność w salonach


  Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
  Kalisz:
  Legnica:
  Katowice:
  Gliwice:
  Bytom:
  Poznań:
  Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
  Trzebnica:
   

  Podobne produkty

  Dodaj komentarz:  Ocena:
                        Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
  Wstecz  Góra Strony  
  Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Zamknij / Close

  Newsletter ProLine

  Więcej o Newsletterze ProLine

  Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

  Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

  Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

  Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.