Informacje archiwalne

Produkt o kodzie 910-004791 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Mysz optyczna Logitech Triathlon M720 (910-004791)

Dodaj swoją ocenę | kod: 910-004791

Opis Mysz optyczna Logitech Triathlon M720 (910-004791)

Mysz M720 Triathlon daje Ci kontrolę nad każdym komputerem. Płynne przełączanie się między 3 komputerami umożliwia szybkie wykonywanie zadań, a dzięki błyskawicznemu przewijaniu możesz szybko przeglądać dokumenty i strony internetowe. Większa efektywność sprawia, że ta mysz Bluetooth obsługująca technologię Unifying działa przez 24 miesiące na jednej baterii AA. A wszystko to zapewnia pełnowymiarowa mysz, która komfortowo leży w dłoni.
Najważniejsze cechy
  • Technologia Easy-Switch
  • Przechylane kółko
  • Dwa tryby przewijania
  • Regulowana rozdzielczość
  • Wyprofilowany kształt
  • Nawet dwuletnia żywotność baterii
  • Dodatkowe przyciski


Triathlon M720 910 004791

Siła i wszechstronność

Poznaj wysoce precyzyjną mysz stworzoną tak, by zapewniała najwyższy poziom komfortu, trwałości i wszechstronności. Dodatkowe przyciski, dwa tryby przewijania oraz regulowana rozdzielczość sprawiają, że mysz M720 daje moc do pokonania każdego zadania. Dwa sposoby połączenia oraz możliwość obsługi wielu urządzeń pozwalają skupić się na zadaniu, nawet podczas pracy na dwóch lub trzech komputerach. Wyprofilowany kształt oraz nawet dwuletnia3Żywotność baterii może być różna w zależności od sposobu użytkowania i warunków pracy komputera żywotność baterii gwarantują możliwość wykonywania precyzyjnej, wymagającej pracy przez cały dzień.

Pełnowymiarowa wygoda i produktywność

Pełnowymiarowy, wyprofilowany kształt jest dopasowany do naturalnej krzywizny dłoni i zapewnia doskonałe podparcie dla dłoni, dzięki czemu możesz pracować wydajnie przez dłuższy czas. Ta obudowa dostosowana do obsługi prawą dłonią jest też wyposażona w miękką gumową powłokę, dzięki której możesz pracować przez wiele godzin w komforcie - zarówno w domu, jak i w biurze. Dwa przyciski boczne oraz ukryty przycisk obsługiwany kciukiem zapewniają lepszą kontrolę tam, gdzie jej potrzebujesz, aby ułatwić i przyspieszyć wykonywanie zadań. Przyciski zaprogramowano do obsługi funkcji Wstecz i Dalej w przeglądarce, a w systemie macOS lub Windows możesz je dostosować do swoich potrzeb, pobierając oprogramowanie Logi Options+.

Triathlon M720 910 004791

Ultraprecyzyjna nawigacja

Przewijaj lepiej, poruszaj się lepiej i zrób więcej. Dwa tryby przewijania pozwalają przełączać się pomiędzy szybkością i precyzją za pomocą przesuwanego przełącznika, dzięki czemu możesz frunąc przez długie strony internetowe lub przewijać je wiersz po wierszu. Ponadto możesz przewijać w poziomie za pomocą przechylanego kółka - idealnego do dużych arkuszy kalkulacyjnych, obrazów i stron internetowych. Wysoka precyzja śledzenia ruchu daje Ci doskonałą kontrolę nad kursorem na niemal każdej powierzchni oraz możliwość regulowania rozdzielczości.

Elastyczność i zgodność

Mysz M720 współpracuje z komputerami stacjonarnymi, laptopami oraz tabletami z systemem Windows, macOS, Chrome OS, Linux oraz iPadOS, więc z łatwością zintegrujesz ją ze swoim zestawem roboczym niezależnie od tego, jakich urządzeń oraz systemów używasz. Połącz się tak, jak lubisz za pośrednictwem technologii bezprzewodowej Bluetooth lub odbiornika bezprzewodowego Unifying, który umożliwia podłączenie maksymalnie 6 zgodnych urządzeń peryferyjnych Logitech za pomocą jednego odbiornika USB.

Triathlon M720 910 004791

Praca na wielu urządzeniach

Wykorzystaj mysz M720 do płynnej pracy na wielu komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach. Sparuj mysz z maksymalnie trzema różnymi urządzeniami i przełączaj się między nimi przyciskiem Easy-Switch. Skorzystaj z technologii Flow, aby frunąć przez zadania: płynnie przenosić tekst, obrazy i pliki pomiędzy komputerami, a także systemami operacyjnymi, po prostu używając funkcji kopiuj-wklej.

Jakość, na której możesz polegać

Mysz została wyprodukowana w oparciu o standardy jakości, dzięki którym Logitech stał się światowym liderem na rynku myszy i klawiatur. Ponadto trwała i niezawodna mysz M720 działa nawet do 24 miesięcy bez zmiany baterii dzięki trybowi automatycznego oszczędzania energii oraz wyłącznikowi zasilania.


Cechy produktu Mysz optyczna Logitech Triathlon M720 (910-004791)

Typ myszyOptyczna
Komunikacja myszyBezprzewodowa
Maksymalna rozdzielczość myszy1000 dpi
Liczba rolek1
Liczba przycisków myszy8
KolorCzarny
Wysokość45 mm
Szerokość74 mm
Długość115 mm
Wyprofilowanie myszyPraworęczne
ZasilanieBateria AA x1
Zasięg pracy10 m
Typ połączeniaŁączność bezprzewodowa w paśmie 2,4 GHz i technologia Bluetooth Low Energy
Gwarancja producenta24 miesiące
ProducentLogitech
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.