Informacje archiwalne

Produkt o kodzie NWT-1569 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Notes elektroniczny Natec Snail 8.5" LCD do rysowania

Dodaj swoją ocenę | kod: NWT-1569

Opis Notes elektroniczny Natec Snail 8.5" LCD do rysowania

Natec Snail 8,5 to zaawansowane urządzenie pozwalające Tobie sporządzać szybkie notatki, liczyć i rysować bez korzystania i marnowania cennego papieru. Wysokiej jakości wyświetlacz LCD, szeroka funkcjonalność i ergonomiczna budowa sprawiają, że tablet elektroniczny świetnie sprawdza się w domu, biurze i szkole uprzyjemniając Tobie każdy moment, w której będziesz notować.
Najważniejsze cechy
  • JASNY I WYRAŹNY WYŚWIETLACZ 8,5” LCD
  • PRZYCISK BLOKADY ZABEZPIECZAJACY PRZED USUNIĘCIEM NOTATEK
  • WYSOKIEJ JAKOŚCI RYSIK
  • LEKKA KONSTRUCJA

JASNY I WYRAŹNY WYŚWIETLACZ 8,5" LCD


Tablet posiada ekran LCD, który satysfakcjonuje świetną reakcją na dotyk zapewniając maksymalny komfort podczas notowania. Wyświetlacz cieszy też bardzo dobrą ostrością i odpowiednią jasnością wszystkich wyświetlanych rysunków i notatek. Masz pewność, że to co zapiszesz jest krystalicznie wyraźne i widoczne nawet w jasnych sceneriach na dużym 8,5 calowym ekranie.

SZYBKIE KASOWANIE ZAWARTOŚCI


Natec Snail 8,5" pozwala na natychmiastowe wyczyszczenie ekranu i rozpoczęcie nowej pracy, czy kolejnych notatek. Kasowanie zawartości za pomocą jednego przycisku jest znacznie szybsze i wygodniejsze niż sięganie po kolejną kartkę.

BLOKUJ PRZYCISK KASOWANIA

.
Przechowuj swoje prace i notatki korzystając z dedykowanej blokady, która nie pozwoli na przypadkowe wykasowanie zawartości przez niechciane naciśnięcie przycisku "Kosz". Masz pewność, że Twoja praca czy notatka zostanie bezpiecznie zachowana tak długo, jak tego oczekujesz.

WYSOKIEJ JAKOŚCI RYSIK W ZESTAWIE


Możesz rysować po ekranie czym chcesz, jednak najwygodniej będzie Ci robić to za pomocą solidnie zbudowanego rysika, który znajduje się w zestawie. Budową zbliżony do standardowego długopisu czy ołówka daję Tobie najwyższy komfort posługiwania się tabletem Natec Snail 8,5".

ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA.


Natec Snail 8,5" jest ultra cienki i niezwykle lekki, bo ważny jedynie 120 gramów! Niewielkie gabaryty sprawiają, że tablet nie tylko bardzo wygodnie i komfortowo leży w dłoni, ale również jest ekstremalnie mobilny pozwalając Tobie wygodnie zabrać go w każdą podróż.

Cechy produktu Notes elektroniczny Natec Snail 8.5" LCD do rysowania

Przekątna ekranu8,5 cali
ProducentNatec
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.