QNAP TS-435XeU-4G 4GB DDR4 2x10GbE SFP+

Dodaj swoją ocenę | Producent: QNAP | kod: QNAP_TS-435XeU-4G | Nr katalogowy: TS-435XeU-4G | Ean: 4713213519332

Opis Serwer plików QNAP TS-435XeU-4G 4-Bay, 4-rdzeniowy Marvell OCTEON 2,2 GHz., 4GB DDR4, 2 x 10GbE SFP+, 2 x 2,5GbE , 2 x USB 3.2, 2x USB 2.0, 2 x M2

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
Kompaktowy i bogaty w funkcje model TS-435XeU zapewnia profesjonalne, czterordzeniowe rozwiązanie NAS w obudowie do montażu w szafie serwerowej o małej głębokości. Natywna łączność 10GbE SFP+ i 2,5GbE wraz z gniazdami M.2 NVMe SSD, które umożliwiają przyspieszenie pamięci podręcznej, pozwalają firmom skutecznie radzić sobie z codziennymi zadaniami, takimi jak tworzenie kopii zapasowych/przywracanie plików, oraz usprawnić współpracę w zespole przy wyższej produktywności. Kompaktowa konstrukcja o małej głębokości sprawia, że TS-435XeU jest łatwy do zainstalowania w małych szafach na nośniki lub w miejscach z dużą ilością okablowania.
Najważniejsze cechy
  • Dwuportowa łączność 10GbE SFP+ przyspiesza intensywny dostęp do plików, wykonywanie dużych zadań tworzenia kopii zapasowych/przywracania oraz przesyłanie multimediów.
  • Dzięki dwóm wbudowanym portom 2.5GbE (2.5G/1G/100M) można uzyskać prędkość transferu do 5 Gb/s.
  • Podwójne gniazda M.2 PCIe Gen 3 NVMe SSD umożliwiają akcelerację pamięci podręcznej lub pule pamięci SSD w celu zwiększenia wydajności.
  • Hostuj wiele aplikacji kontenerowych, aby uruchamiać szeroką gamę aplikacji i usług.
  • Zbuduj system monitoringu o niższym całkowitym koszcie posiadania i wyższej skalowalności dzięki opartemu na subskrypcji rozwiązaniu inteligentnego monitoringu QVR Elite.
  • Skaluj pojemność pamięci masowej, aby dopasować ją do rosnących potrzeb w zakresie danych, podłączając jednostki rozszerzające QNAP.

Mniejsza powierzchnia dla większych możliwości
W porównaniu z tradycyjnym 4-kieszeniowym serwerem NAS do montażu w szafie serwerowej, kompaktowy model TS-435XeU ma głębokość zaledwie 292 mm. To sprawia, że TS-435XeU to doskonały wybór do mniejszych szaf, a niewykorzystaną przestrzeń można zarezerwować na okablowanie lub wentylację. Model TS-435XeU zajmuje mało miejsca i umożliwia elastyczne wdrażanie, a szczególnie nadaje się do wielu lokalizacji i zastosowań, w tym do biur, pomieszczeń audiowizualnych i nagrywania z monitoringu bezpieczeństwa.

Solidny czterordzeniowy procesor 2,2 GHz

Model TS-435XeU jest zasilany przez infrastrukturę OCTEON TX2 z serii Marvell CN9130 CN9131 ARMv8 Cortex-A72 z czterordzeniowym procesorem 2,2 GHz, który jest wyposażony w zintegrowane akceleratory sprzętowe zoptymalizowane pod kątem obciążenia, aby spełnić wymagania dotyczące wydajności, mocy i całkowitego kosztu posiadania. Model TS-435XeU jest wyposażony w 4 GB pamięci DDR4, którą można rozbudować do 32 GB w celu zwiększenia możliwości wielozadaniowości, a obsługa SATA 6 Gb/s zapewnia maksymalną wydajność dysków pamięci masowej.

Doskonała wydajnośćUsprawnione przepływy pracy dzięki szybkim 10GbE i 2,5GbE

Model TS-435XeU jest wyposażony w dwa porty 10GbE SFP+ i dwa porty 2.5GbE RJ45 do szybkiej pracy w sieci, aby zaspokoić potrzeby aplikacji wymagających dużej przepustowości (w tym masowego transferu plików, szybkiego tworzenia kopii zapasowych/przywracania i transmisji multimediów) z obsługą portu trunking i równoważenie obciążenia. Zarządzane i niezarządzane przełączniki 2,5GbE/10GbE firmy QNAP są idealnym rozwiązaniem dla organizacji, które mogą budować niedrogie, szybkie sieci do produktywnej współpracy zespołowej.


Przygotuj swoją infrastrukturę IT na przyszłość dla szybkich sieci

QNAP zapewnia kompleksowe, niedrogie rozwiązania pamięci masowej i sieciowe, które umożliwiają łatwą i elastyczną aktualizację środowisk sieciowych do zastosowań wymagających dużej przepustowości.


Uzyskaj korzyści w zakresie wydajności dzięki pamięci podręcznej SSD i technologii Qtier

Aby osiągnąć optymalne we/wy i zmniejszyć opóźnienia, można skonfigurować pamięć podręczną SSD za pomocą 2,5-calowych dysków SSD lub dwóch wbudowanych gniazd SSD M.2 2280 (obsługuje wysokowydajne dyski SSD NVMe PCIe Gen 3, sprzedawane oddzielnie) w TS-435XeU. W połączeniu z funkcjami QNAP rozpoznającymi dyski SSD, TS-435XeU maksymalizuje wydajność przy zachowaniu wysokiej opłacalności.


Aplikacje kontenera hosta

Container Station integruje lekkie technologie wirtualizacji Docker, LXD i Kata Containers. Możesz pobierać aplikacje z wbudowanego Docker Hub, aby łatwo importować/eksportować aplikacje kontenerów i zarządzać kontrolami dostępu, korzystając z zalet łatwej instalacji, możliwości przenoszenia i wysokiej wydajności.

Serwer multimedialny do strumieniowego przesyłania wideo

Model TS-435XeU o małej głębokości można z łatwością umieścić w szafce na media. Instalując aplikacje do przesyłania strumieniowego, takie jak Plex Media Server z QTS App Center, możesz przesyłać strumieniowo pliki multimedialne przechowywane na TS-435XeU do telefonów komórkowych i urządzeń do strumieniowego przesyłania multimediów (w tym DLNA, Roku, Amazon Fire TV i Google Chromecast) .

Migawki wielu wersji łagodzą zagrożenia ransomware

Model TS-435XeU obsługuje migawki oparte na blokach, które rejestrują stan systemu w dowolnym momencie. Pomaga chronić dane, które można przywrócić do określonego momentu, co znacznie pomaga w ograniczeniu zagrożenia ze strony oprogramowania ransomware.

Kompleksowe ustawienia zabezpieczeń i uprawnień

Model TS-435XeU jest wyposażony w elastyczne ustawienia uprawnień i środki bezpieczeństwa. Oprócz blokowania adresów IP, weryfikacji dwuetapowej, połączenia HTTPS, istnieje więcej aplikacji, które pomagają zapewnić optymalną ochronę NAS przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie i hakerzy.

Inteligentne rozwiązanie do monitoringu zapewniające bezpieczeństwo 24/7

QVR Elite to oparte na subskrypcji rozwiązanie firmy QNAP do inteligentnego monitoringu, które umożliwia łatwe zbudowanie systemu monitoringu o niższym całkowitym koszcie posiadania i wyższej skalowalności. Nagrania zapisywane są jako pliki MP4, co umożliwia odtwarzanie na prawie każdym urządzeniu. QVR Elite integruje również rozwiązania QNAP oparte na sztucznej inteligencji, aby tworzyć inteligentne rozpoznawanie twarzy w sklepach i systemach dostępu do drzwi za pomocą QNAP NAS. Na serwerze TS-435XeU można zorganizować wydzieloną, niezależną przestrzeń do przechowywania danych z monitoringu i cieszyć się uproszczonym zarządzaniem kamerami, przydzielaniem przestrzeni dyskowej oraz podglądem na żywo i odtwarzaniem z kamery.
Business Surveillance Img

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa magazynu

QNAP zapewnia łatwe sposoby na zwiększenie pojemności pamięci masowej. Oto kilka sposobów na rozszerzenie pamięci masowej TS-435XeU zgodnie z potrzebami, aby uwzględnić dane i rozwój firmy.

Więcej aplikacji zwiększających produktywność

Model TS-435XeU zapewnia centrum aplikacji, które zawiera bogate w funkcje aplikacje, które rozszerzają potencjał NAS!

Cechy produktu Serwer plików QNAP TS-435XeU-4G 4-Bay, 4-rdzeniowy Marvell OCTEON 2,2 GHz., 4GB DDR4, 2 x 10GbE SFP+, 2 x 2,5GbE , 2 x USB 3.2, 2x USB 2.0, 2 x M2

Liczba zatok na dyski4
Pojemność pamięci RAM4 GB
Maksymalna pojemność RAM32 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4 SODIMM
Obudowa typuRACK
Liczba gniazd m.22
Liczba gniazd USB 3.02
Liczba gniazd LAN4
Wspierany stadnard LAN10Gigabit
Moc zasilacza100 W
ProcesorMarvell OCTEON TX2 CN9130 / CN9131 ARMv8 Cortex-A72 4-core 2,2G GHz
Wymiary43,3 x 430 x 292,12 mm
Waga4,17 kg
Port 2.5 Gigabit Ethernet2 x 2,5G/1G/100M
Port 10 Gigabit Ethernet2 x 10GbE SFP+
ProducentQNAP
Gwarancja36 miesięcy
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Dostępny w oddziałach 72 hDostępny w oddziałach 72 h
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty
Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi 72 godzin.

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.