Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
138,00 zł
Cena detaliczna:
141,00 zł
Darmowa dostawaDarmowa dostawa
Zobacz szczegóły

Dostępny w magazynie wysyłkowym

Średnia ilośćŚrednia ilość

Noctua A12x25 LS-PWM Sterrox 120mm

Dodaj swoją ocenę | Producent: Noctua | kod: NF-A12X25_LS-PWM | Nr katalogowy: NF-A12X25 LS-PWM | Ean: 9010018100556

Opis Wentylator Noctua A12x25 Low Speed PWM Sterrox 120mm

Darmowy Transport za pomocą Paczkomatu i Paczki w Ruchu
Noctua NF-A12x25 stał się prawdziwym luksusowym wyborem, jeśli chodzi o najwyższej jakości ciche wentylatory 120 mm. Różne najnowocześniejsze technologie i rekordowo mały prześwit końcówki wynoszący zaledwie 0,5 mm, który jest możliwy dzięki zastosowaniu nowatorskiego polimeru ciekłokrystalicznego Sterrox, pozwalają osiągnąć doskonałe wyniki we wszystkich rodzajach zastosowań. Wersja 4-stykowa LS-PWM to wariant o niskiej prędkości z obsługą PWM, który idealnie nadaje się do konfiguracji półpasywnych lub zastosowań o bardzo niskim poziomie hałasu, które wymagają niemal bezgłośnej akustyki i sterowania prędkością w oparciu o PWM.
Najważniejsze cechy
 • Wysokiej jakości cichy wentylator 120mm
 • Złącze 4-pinowe PWM
 • Geometria ostrza: A-Series z kanałami przyspieszania przepływu
 • Materiał: Sterrox LCP
 • Technologia obudowy: AAO (zaawansowana optymalizacja akustyczna)
 • Wysoce zoptymalizowana krzywa P/Q dla wszystkich aplikacji
 • Bardzo ciasny prześwit końcówki
 • Piasta silnika wzmocniona metalem
 • Hydrodynamiczne łożysko ślizgowe (SSO2)
 • Technologia Smooth Commutation Drive


Nf A12x25 Ls Pwm


Wydajność nowej generacji

Wentylatory Noctua 120 mm, takie jak NF-F12 i NF-S12A, są znane jako jedne z najlepszych na rynku i otrzymały ponad 400 nagród i rekomendacji od międzynarodowej prasy. Dzięki dalszej poprawie wydajności i nowatorskiej, najnowocześniejszej inżynierii, NF-A12x25 stanowi kolejny krok naprzód w wydajności i produkcji. Wyrafinowana konstrukcja aerodynamiczna NF-A12x25 pozwala na uzyskanie krzywej ciśnienia do przepływu powietrza (P/Q) , która jest wyjątkowo mocna w krytycznej części środkowej. Oznacza to, że NF-A12x25 jest prawdziwym uniwersalnym urządzeniem o doskonałej wydajności zarówno w zastosowaniach wymagających ciśnienia statycznego, jak i wymagających przepływu powietrza. NF-A12x25 ma rekordowo mały prześwit na czubkach (odległość między czubkami ostrzy a wewnętrzną stroną ramy) wynoszący zaledwie 0,5 mm. Ta bardzo ambitna konstrukcja wyznacza nowe standardy dla wentylatorów 120 mm i pomaga NF-A12x25 wydajniej pracować z przeciwciśnieniem, takim jak na radiatorach lub chłodnicach, poprzez zmniejszenie wycieków przez szczelinę między wirnikiem a ramą.

Ciekłokrystaliczny związek polimerowy Sterrox i piasta silnika wzmocniona metalem

Wirnik NF-A12x25 jest wykonany z nowatorskiego polimeru ciekłokrystalicznego (LCP) Sterrox firmy Noctua, który charakteryzuje się ekstremalną wytrzymałością na rozciąganie, wyjątkowo niskim współczynnikiem rozszerzalności cieplnej i właściwościami tłumienia, które idealnie nadają się do redukcji rezonansów i zjawisk wibracyjnych w zaawansowanych konstrukcjach łopatek wentylatora. Centralny element piasty silnika NF-A12x25 jest wykonany w całości ze stali, a mocowanie osi jest wzmocnione dodatkową mosiężną konstrukcją. W połączeniu oba środki zapewniają najwyższą precyzję i zwiększoną stabilność w krytycznym obszarze piasty.

Doskonała akustyka i kanały przyspieszenia przepływu

Podczas gdy wiele wentylatorów wytwarza nieprzyjemne, wysokie dźwięki podczas instalacji w typowych zastosowaniach, takich jak radiatory, NF-A12x25 został starannie dostrojony pod kątem optymalnej akustyki w zastosowaniach. Zapewnia płynny, przyjemny profil częstotliwości i zaskakująco niski poziom ciśnienia akustycznego (SPL) podczas pracy z przeciwciśnieniem. Wirnik NF-A12x25 jest wyposażony w kanały przyspieszające przepływ po stronie ssącej. Przyspieszając przepływ powietrza w kluczowych zewnętrznych obszarach łopatek, środek ten zmniejsza separację przepływu po stronie ssącej, a tym samym prowadzi do lepszej wydajności i niższego hałasu wirowego.

Nf A12x25 Ls Pwm Lopatki


Rama AAO

Ramy Noctua AAO (Advanced Acoustic Optimization) są wyposażone w zintegrowane podkładki antywibracyjne, a także zastrzeżoną przez Noctua konstrukcję stopniowego wlotu i mikrostruktury powierzchni wewnętrznej, które dodatkowo poprawiają wydajność wentylatora / efektywność hałasu. Stopniowana konstrukcja wlotu Noctua dodaje turbulencji do napływu, aby ułatwić przejście od przepływu laminarnego do przepływu turbulentnego, co zmniejsza tonalny hałas wlotu, poprawia mocowanie przepływu i zwiększa wydajność ssania, szczególnie w środowiskach o ograniczonej przestrzeni. Gdy końcówki łopatek wentylatora przebijają się przez warstwę graniczną utworzoną przez mikrostruktury powierzchni wewnętrznej, separacja przepływu od strony ssącej łopatek jest znacznie tłumiona, co skutkuje zmniejszonym hałasem przechodzenia przez łopatki oraz lepszym przepływem powietrza i wydajnością ciśnieniową. Zintegrowane podkładki antywibracyjne wykonane z wyjątkowo miękkiego silikonu minimalizują przenoszenie drobnych wibracji przy zachowaniu pełnej kompatybilności ze wszystkimi standardowymi śrubami i innymi systemami mocowania.

Łożysko SSO2 w metalowej obudowie i płynny napęd komutacyjny 2

NF-A12x25 zawiera dodatkowo zoptymalizowaną drugą generację renomowanego, sprawdzonego łożyska SSO firmy Noctua. W SSO2 tylny magnes jest umieszczony bliżej osi, aby zapewnić jeszcze lepszą stabilizację, precyzję i trwałość. Aby zagwarantować najwyższy możliwy stopień precyzji wykonania, minimalną tolerancję i doskonałą długoterminową stabilność, NF-A12x25 ma frezowaną CNC panewkę łożyska wykonaną w całości z mosiądzu. Najnowsza wersja zaawansowanego systemu Smooth Commutation Drive firmy Noctua zapewnia doskonałą płynność pracy, eliminując wahania momentu obrotowego i odgłosy przełączania. Dzięki temu wentylator jest wyjątkowo cichy nawet przy bardzo bliskiej odległości.

Specjalnie zaprojektowany układ scalony PWM z SCD i tryb 0% PWM

Obsługując w pełni automatyczną kontrolę prędkości PWM, wentylator wykorzystuje specjalnie zaprojektowany układ scalony NE-FD1 PWM firmy Noctua, który integruje technologię Smooth Commutation Drive (SCD). Zapewniając płynniejsze impulsy momentu obrotowego, SCD tłumi szumy przełączania PWM, a tym samym sprawia, że ​​wentylator jest cichszy przy niskich prędkościach. Wytwarzając tylko 12,1 dB(A) przy maksymalnej prędkości 1200 obr./min i 7,6 dB(A) z dołączonym adapterem o niskim poziomie hałasu, wersja LS-PWM jest idealna dla poważnych entuzjastów ciszy: Ultra cichy wentylator o niskiej prędkości obsługujący PWM sterowanie do zaawansowanego dostrajania akustycznego. Gdy wentylator zostanie ustawiony na cykl pracy PWM 0% przez płytę główną lub kontroler wentylatora PWM, zatrzyma się. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do tworzenia konfiguracji z półpasywnym chłodzeniem, które automatycznie wyłączają wentylatory, a tym samym działają całkowicie bezgłośnie na biegu jałowym, jeśli pozwala na to temperatura.

Nf A12x25 Ls Pwm


Uszczelka antywibracyjna do chłodnic wodnych i opcjonalny adapter do chłodnic wodnych 140 mm

NF-A12x25 zawiera silikonową uszczelkę, której można użyć podczas instalowania wentylatora na chłodnicach wodnych lub w innych zastosowaniach, które wymagają ściślejszego uszczelnienia z wentylatorem. Uszczelka pomaga tłumić drobne wibracje i zmniejszać utratę powietrza między wentylatorem a chłodnicą, zapewniając optymalną wydajność chłodzenia. Dzięki doskonałej wydajności NF-A12x25 może przewyższyć wydajność wielu wentylatorów 140 mm. W połączeniu z opcjonalną ramką adaptera NA-FMA1 , która umożliwia instalację na grzejnikach 140 mm, NF-A12x25 jest doskonałym ulepszeniem dla chłodnic wodnych opartych na 140 mm.

6 lat gwarancji producenta

Wentylatory Noctua są znane ze swojej nienagannej jakości i wyjątkowej trwałości. Podobnie jak wszystkie wentylatory Noctua, NF-A12x25 ma MTTF na poziomie ponad 150 000 godzin i jest objęty pełną 6-letnią gwarancją producenta.

Zestaw Noctua NF-A12x25 LS-PWM zawiera:

 • Adapter NA-RC8 o niskim poziomie szumów (LNA)
 • NA-YC1 4-stykowy kabel Y PWM
 • Przedłużacz NA-EC1 30 cm
 • 4x mocowania antywibracyjne NA-AV2
 • Uszczelka antywibracyjna NA-AVG1 do chłodnic wodnych
 • Śruby wentylatora


Cechy produktu Wentylator Noctua A12x25 Low Speed PWM Sterrox 120mm

PrzeznaczenieWentylator obudowy
Wymiary wentylatora120 mm
Maksymalny poziom hałasu12,1 dB
Obroty minimalne450 obr/min
Obroty maksymalne1200 obr/min
PodświetlenieBrak
Ciśnienie statyczne0,82 mmH2O
Przepływ32,78 CFM   (55,7 m³/h)
Żywotność150000 h
Napięcie12 V
Pobór prądu0,05 A
Moc0,6 W
ŁożyskoSSO2
Grubość25 mm
Złącze zasilaniaFan PWM 4 pin
Wbudowana regulacja obrotówPWM
Kolor wirnikaBrązowy
Kolor ramkiBeżowy
Gwarancja producenta72 miesiące
ProducentNoctua
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Średnia ilośćŚrednia ilość
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Wentylator Noctua NF-A14 PWM 140mmWentylator Noctua NF-A14 PWM 140mm117,-21 zł taniejDuża ilośćDuża ilośćOcena: 5
Wentylator Noctua NF-A14 FLX 140mmWentylator Noctua NF-A14 FLX 140mm115,9022.1 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
Wentylator Arctic P12 PWM PST Black ARGB 0dB 120mm zestaw 3 szt (ACFAN00232A)Wentylator Arctic P12 PWM PST Black ARGB 0dB 120mm zestaw 3 szt (ACFAN00232A)166,-28 zł drożejDuża ilośćDuża ilość 
Wentylator Arctic P12 PWM PST ARGB 0dB White 120mm, zestaw 3szt (ACFAN00258A)Wentylator Arctic P12 PWM PST ARGB 0dB White 120mm, zestaw 3szt (ACFAN00258A)169,-31 zł drożejDuża ilośćDuża ilość 
Wentylator Arctic P14 Value Pack (5szt) Czarny 140mmWentylator Arctic P14 Value Pack (5szt) Czarny 140mm103,-35 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
Wentylator be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM (BL093)Wentylator be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM (BL093)91,-47 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Wentylator be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM High-speed (BL094)Wentylator be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM High-speed (BL094)90,-48 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Wentylatory komputerowe


Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.