Informacje archiwalne

Produkt o kodzie AP12500D-DGT-5V-CBK został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

ADATA P12500D PowerBank 12500mAh black

Ocena: Ocena: 66 / 6 - 2 opinie | kod: AP12500D-DGT-5V-CBK

Opis ADATA P12500D PowerBank 12500mAh black

Dzięki dużej pojemności wynoszącej 12 500 mAh uzyskujesz duże możliwości mobilności plus wygodę jaką są dwa porty ładowania USB. Razem zapewniają one na wyjściu prąd wielkości 2,1 A, dzięki czemu można jednocześnie zasilać dwa urządzenia przenośne oszczędzając czas i bezpiecznie poruszając się z jednego miejsca do drugiego. Oprócz tego Power Bank P12500D został wyposażony w precyzyjny wyświetlacz cyfrowy, na którym wyświetlane są informacje o poziomie naładowania.
Najważniejsze cechy
  • Wysoka jakość wykonania
  • Duża pojemność
  • Ergonomiczny kształt
  • Wyświetlacz cyfrowy
Adata Bb

Precyzyjny wyświetlacz cyfrowy - Będziesz zawsze dobrze poinformowany

Ponieważ urządzenia przenośne stają się szybsze i wyposażane są w ekrany o coraz większych rozdzielczościach, wymagają one również coraz więcej energii zasilania - w szczególności, gdy są używane do takich zadań jak gry lub odtwarzanie filmów wideo w rozdzielczości Ultra HD. Dlatego informacje o poziomie naładowania są tak ważne - Power Bank P12500D został wyposażony w wyświetlacz cyfrowy, na którym wyświetlane są informacje o poziomie naładowania od 0 do 100. Nigdy więcej migających światełek lub niewyraźnych pasków - otrzymujesz dokładność i przejrzystość odczytu.

Adata P

Duża pojemność

Power Bank P12500D magazynuje energię elektryczną pozwalającą w pełni naładować tablet 1 raz, a średni smartfon 4 razy. Jest to wystarczająca ilość energii elektrycznej, aby już nigdy nie martwić się nienaładowanymi bateriami.

*Może się różnić w zależności od stanu urządzenia i warunków użytkowania

Adata 2

Dwa porty USB zwiększają wydajność ładowania

Dlaczego marnować czas, jeżeli można naładować równocześnie dwa urządzenia? Power Bank P12500D posiada dwa porty USB zapewniające na wyjściu prąd 2,1 A. Ładuj równocześnie dwa urządzenia przenośne skracając czas oczekiwania i używając obu urządzeń bez żadnych przestojów.


Adata Z

Wysoka jakość i trwałość

W swoich power bankach ADATA wykorzystuje wyłącznie najbezpieczniejsze baterie poddawane najbardziej rygorystycznym testom. Power bank P12500D oferuje niezwykle wysoką odporność na ogień, wstrząsy, uderzenia i inne zagrożenia, zapewniając wysokie bezpieczeństwo użytkowania.


Adata Zab

Wieloobwodowe zabezpieczenie

Power bank P12500D został wyposażony w zespół obwodów elektrycznych zapewniający zabezpieczenie przed przeładowaniem, rozładowaniem, nadmierną temperaturą, spięciami, przepięciami i wysokim napięciem. Może się to wydawać zbyt dużo, ale dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i stabilna praca urządzeń.

Cechy produktu ADATA P12500D PowerBank 12500mAh black

RodzajPrzenośny PowerBank
Pojemność12500 mAh
ZasilanieUSB
Wskaźniki LEDCyfry LED
Liczba gniazd3
Rodzaje gniazd2 x USB, 1 x micro USB
Waga295 g
ProducentADATA
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Opinie, komentarzeADATA P12500D PowerBank 12500mAh black - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena: Ocena: 6 6 / 6 - 2 opinie
Łukasz Uchwat · OpiniaBardzo dobrej jakości powerbank w niskiej cenie (35 zł na promocji Headshot). Rzeczywista pojemność, po uwzględnieniu wydajności konwersji, to około 8 Ah, co jest niezłym wynikiem. Mój telefon (Redmi Note 4x) jest w stanie naładować 2 razy do pełna, jestem więc z niego bardzo zadowolony.
7 Czerwiec 2018 · Wysoka OCENA: 5Ocena: 6
Łukasz Uchwat · OpiniaPowerbank nadal świetnie u mnie działa - nawet nie sądziłem, że to już 3 lata od zakupu. Dziś jest już o wiele większy wybór powerbanków (przede wszystkim z szybkim ładowaniem), ale mimo wszystko nadal szczerze polecam to urządzenie.

Dodaj kolejny komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.