Informacje archiwalne

Produkt o kodzie CM-LED-60-D60RGBW-RK został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

CableMod WideBeam Hybrid LED Kit 60cm RGB/W

kod: CM-LED-60-D60RGBW-RK

Opis CableMod WideBeam Hybrid LED Kit 60cm RGB/W

Rewolucja w diodach LED kontynuowana jest dzięki taśmom hybrydowym CableMod WideBeam RGB / W LED . Łącząc zarówno diody RGB, jak i białe diody LED na jednym pasku, paski hybrydowe WideBeam RGB / W zapewniają elastyczność RGB dzięki dedykowanym białym diodom LED. W porównaniu z innymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami RGBW wykorzystującymi kombinacje żarówek LED RGBW, hybrydowe taśmy LED CableMod WideBeam RGB / W oferują jaśniejsze, bardziej realistyczne białe kolory, dzięki czemu są doskonałym rozwiązaniem oświetleniowym.
Najważniejsze cechy
  • LED
  • UNIWERSALNE
  • WYPOSAŻENIE
  • KOMPATYBILNOŚĆ

LED

Połączenie dwóch różnych diod LED na jednym pasku oznacza, że ​​można je wygodnie kontrolować za pomocą jednego pilota. 40-klawiszowy pilot i odbiornik mogą być używane do niezależnego sterowania zarówno diodami RGB, jak i białymi diodami LED, a technologia RF oznacza, że ​​do działania nie jest wymagana bezpośrednia linia wzroku. Co więcej, te taśmy LED są kompatybilne z GIGABYTE RGB Fusion technologii , dzięki czemu można synchronizować schematu kolorów prawo Twojego systemu po wyjęciu z pudełka.


UNIWERSALNE

Aby przylegać do szerokiej gamy powierzchni, hybrydowe paski LED CableMod WideBeam są również dostarczane z dwoma różnymi klejami. Mocne magnesy ziem rzadkich osadzone pod wodoodporną powłoką umożliwiają bezproblemowe przyleganie pasków do powierzchni magnetycznych, takich jak stalowe obudowy PC, aw przypadku obudów niemagnetycznych również super mocny klej 3M.


WYPOSAŻENIE

W pakiecie znajduje się również szereg przydatnych akcesoriów, takich jak kabel Y, który umożliwia wygodniejsze umieszczanie hybrydowych pasków LED w różnych miejscach w obudowie komputera. Dołączony jest mały kabel przedłużający, który pomaga połączyć wiele pasków wokół narożników, a kabel zasilający wykorzystuje nawet złącze SATA do bezproblemowej instalacji.

Cechy produktu CableMod WideBeam Hybrid LED Kit 60cm RGB/W

Rodzaj produktuPasek LED
Pasuje do zatokiNie
ProducentCablemod
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań Ratajczaka:
Wrocław Biskupia:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami