Informacje archiwalne

Produkt o kodzie UGREEN_70664 zosta wycofany z oferty.

Ogl康asz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dost瘼ny ale poni窺ze informacje mo瞠sz potraktowa jako swoist baz wiedzy technicznej. I nadal mo瞠sz linkowa do tej karty produktu aby przywo豉 jego parametry techniczne.

Kabel 鈍iat這wodowy SC/UPC UGREEN NW131, patchcord, simplex, 3m (鄴速y) (70664)

Dodaj swoj ocen | kod: UGREEN_70664

Opis Kabel 鈍iat這wodowy SC/UPC UGREEN NW131, patchcord, simplex, 3m (鄴速y) (70664)

Patchcord jest odcinkiem jednomodowego 鈍iat這wodowego kabla. Z obydwu stron jest zako鎍zony z陰czem SC i ma d逝go嗆 3 m. Typ z陰czy SC jest w tej chwili najpopularniejszym rodzajem ze wzgl璠u na 豉twe po陰czenie zatrzaskowe i prostok徠ny przekr鎩 poprzeczny, kt鏎y umo磧iwia g瘰te upakowanie z陰czy na panelu. Ten kabel charakteryzuje si nisk t逝mienno軼i i ferrul wysokiej jako軼i. Ka盥y egzemplarz przechodzi przez kontrol jako軼i. Zastosowano 鈍iat這wodowe w堯kno jednomodowe o obni穎nym piku wodnym. Zapewnia to kompatybilno嗆 i mo磧iwo嗆 wykonywania w pe軟i poprawnych spaw闚 鈍iat這wodowych z istniej帷 鈍iat這wodow sieci.
Najwa積iejsze cechy
  • Typ z陰cza: SC-SC
  • W堯kno jednomodowe
  • Przesy danych 1Gbps / 10Gbps
Pol Pl Ugreen Sc Sc Jednomodowy Kabel Patchcord Swiatlowod 3 M Sieciowy Zolty 70664 Nw131 60471 3

Poniewa szybsze jest lepsze


Kabel 鈍iat這wodowy znajduje coraz cz瘰tsze zastosowanie w sieciach telefonicznych, sieciach LAN, WAN, CCTV czy nawet w telewizji. Kabel Ugreen cechuje wysoka adaptacja 1Gbs / 10Gbps, trzy pier軼ieniowa ceramiczna struktura, wysoka odporno嗆 na uszkodzenie, czy ochrona przeciwpy這wa.

Pol Pl Ugreen Sc Sc Jednomodowy Kabel Patchcord Swiatlowod 3 M Sieciowy Zolty 70664 Nw131 60471 5

Wysoki zakres temperatury pracy, od -40℃ do 85℃ pozwala na dzia豉nie w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Pol Pl Ugreen Sc Sc Jednomodowy Kabel Patchcord Swiatlowod 3 M Sieciowy Zolty 70664 Nw131 60471

Pol Pl Ugreen Sc Sc Jednomodowy Kabel Patchcord Swiatlowod 3 M Sieciowy Zolty 70664 Nw131 60471 8

Cechy produktu Kabel 鈍iat這wodowy SC/UPC UGREEN NW131, patchcord, simplex, 3m (鄴速y) (70664)

Wtyczka ASC
Wtyczka BSC
Rodzaj kabla安iat這wodowy
D逝go嗆3 m
Kolor草速y
Przesy danych1Gbps / 10Gbps
MateriaPVC + nylonowy oplot
W堯knojednomodowe
T逝mienie0,4 dB/km - 1310 nm / 0,25 dB/km - 1550 nm
T逝mienno嗆 wtr帷eniowa dB< 0,25
T逝mienno嗆 odbiciowa dB> 50
ProducentUGREEN
 

Dost瘼no嗆 w salonach


Centrala Mirk闚 (magazyn wysy趾owy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Pozna:
Opole:Dzwo: 77 4536349Dzwo: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty





Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine s oznaczone innym kolorem i ikon  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  G鏎a Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Wi璚ej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzie wszystko przed innymi?

Zapisz si do newslettera i nie pozw鏊, by co ci omin窸o!

Nie przegap 瘸dnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowo軼iach w ofercie.