Sklep Komputerowy
Zawartość Twojego koszykaKoszyk jest pusty
Sklep komputerowy od 1993 roku

Opcje przeglądania

Cena:
od do




Parametry:

Rodzaj urządzenia:


Klasa sprzętu Ref:


Wymiary [mm]:


Porty:


Ethernet:


Kolor:


Waga [kg]:


Protokoły transmisji:


Producent:




Strefa Marek

netgear Cooler Master
GoPro Microsoft
MSI iiyama
Lenovo Gigabyte
AMD Corsair
Asus Seasonic
QNAP InsERT
Nitro Concepts noblechairs

Legenda

Parametr filtrowania - Usunięcie parametru filtrowania
Koszyk - Szybkie dodanie do koszyka
Dodaj do porównania - Dodaje produkt do porównania
Opis w nowym oknie - Otwiera opis w nowym oknie
Okazja - Produkt po okazyjnej cenie
Nowość - Nowy produkt w ofercie
ESD - Produkt w Dystrybucji Elektronicznej
Darmowa Wysyłka - Produkt w promocji Darmowa Wysyłka
Stany magazynowe - Opisuje stany magazynowe
Cena internetowa - Towar po niższej cenie w sprzedaży wysyłkowej.

Microsens MS410640 - towar nosi ślady użytkowania

Producent: Microsens, Kod: MICROSENS_MS410640

Do koszyka...

Cena brutto: 72,00 zł
58,54 zł netto
Promocja! Zamów wysyłkowo taniej!
Cena internetowa: 69,90 zł
56,83 zł netto
Towar jest dostępny w magazynie wysyłkowym.

Średnia ilośćŚrednia ilość

Powiadom o dostawie lub obniżcePowiadom o dostawie
lub obniżce


Zapytaj o ten produktZapytaj o ten produkt

Więcej opcji

Dodaj do schowkaDodaj do Schowka
Dodaj do porównaniaDodaj do Porównania
Doradź inny produktDoradź inny produkt

Oblicz ratę LukasOblicz Raty Credit Agricole Bank Polska S.A.

Opis Microsens MS410640 - towar nosi ślady użytkowania

Dzięki bezpośredniemu połączeniu możliwe jest przedłużenie segmentu Twisted Pair poza granicę 100 m. Konwerter umożliwia pracę zarówno w trybie Half- jak i Full-Duplex. Praca w trybie Full-Duplex pozwala na pokonanie odległości do 2 km. Przerwanie połączenia segmentu światłowodowego powoduje wyłączenie sygnału Link po stronie Twisted Pair. Załączone urządzenie może zatem rozpoznać przerwanie połączenia. Stan konwertera jest sygnalizowany przez 6 diod LED. Mogą one być użyte do lokalizacji usterek oraz diagnozy sieci. W skład wyposażenia urządzenia wchodzi zasilacz sieciowy.

Specyfikacja techniczna:
Typ: Fast-Ethernet Media Konwerter 100Base-TX/100Base-FX
Złącza: 1 x RJ45 2 x ST lub SC 1 x gniazdo zasilacza

Typ światłowodu:
Multimode: duplex,50 lub 62,5/125 ľm,
Single mode: 9/125 ľm złącza SC lub ST
Typ kabla: Skrętka ekranowana STP, 100 W, kat. 5 Przepustowość: 100 Mbits/s
Długość fali1300 nm, opcjonalnie 850 nm
Diody LED: Power, Receive, Transmit, Link

Cechy produktu Microsens MS410640 - towar nosi ślady użytkowania

Rodzaj urządzeniaTransceiver i konwertery
KolorCzarny
ProducentMicrosens
 

Dostępność w salonach


Centrala (sklep internetowy):Średnia ilośćŚrednia ilość
Kalisz:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Lubin:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Legnica:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Katowice:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Gliwice:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Bytom:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Poznań Ratajczaka:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Leszno:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Wrocław Biskupia:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Na zamówienie - 2-5 dniNa zamówienie - 2-5 dni
 

Podobne produkty





Dodaj komentarz:



Ocena:


Typ komentarza:
               




  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2020 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami