HUB-UFO jest zewnętrznym 7-portowym pasywnym hub USB umożliwiającym błyskawiczne przesyłanie zdjęć, muzyki i innych danych do laptopa lub desktopa. Pozwala na transfer danych z różnych urządzeń multimedialnych.
Daje możliwość podłączenia myszy, klawiatury, odtwarzacza MP3, drukarki itp.
Instalacja UFO nie wymaga sterowników, jest łatwa dzięki wykorzystaniu interfejsu USB. Niewielka dioda informuje o pracy urządzenia.
Cechy
Interfejs: USB 2.0 kompatybilny w dół z USB 1.1
Obsługa trybów: "High Speed" (480Mbps), "full speed" (12Mbps) oraz "low speed" (1.5Mbps) transfer rate
Towaru aktualnie brak na stanie magazynowym Centrali we Wrocławiu, w związku z czym realizacja zamówienia internetowego może ulec wydłużeniu. Sprawdź czy towar jest dostępny w naszych oddziałach (tylko w odbiorze osobistym), których stany magazynowe można sprawdzić powyżej pod opcją "Stany magazynowe".