Kup taniej wysy趾owo... Cena internetowa:
10,99 z
Cena detaliczna:
12,00 z
Dost瘼ny w magazynie wysy趾owym

字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆

Lanberg SM SC/APC-SC/APC G657A2 5M Bia造

Dodaj swoj ocen | Producent: Lanberg | kod: 0000001094 | Nr katalogowy: FO-SASA-SS21-0050-WH | Ean: 5901969430837

Opis Patchcord 鈍iat這wodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0MM LSZH G657A2 5m bia造

Wysokiej jako軼i kabel 鈍iat這wodowy ze z陰czami LC. Umo磧iwia przesy sygna逝 na du瞠 odleg這軼i zachowuj帷 wysok przepustowo嗆. Nadaje si do instalacji wewn皻rznych. Zastosowanie w堯kna G.657.A2 pozwala na bardzo elastyczne u這瞠nie kabla. Kabel wyr騜nia konstrukcja typu SIMPLEX oraz minimalny promie zagi璚ia na poziomie 8mm
Najwa積iejsze cechy
  • Typ z陰cza: SC
  • Typ w堯kna 鈍iat這wodowego: G657A2
  • Kolor: Bia造
  • D逝go嗆 5m
Jednomodowy patchcord o 鈔ednicy oko這 3 mm. Kabel o d逝go軼i 5m jest zako鎍zony z陰czami SC. Jest u篡wany do po陰czenia optycznego, sieciowego sprz皻u, np. prze陰cznik闚 i konwerter闚. Stosowany jest te w sieciach FTTH do 陰czenia urz康ze OLT, ONU, ONT.

Wysokiej jako軼i kabel 鈍iat這wodowy ze z陰czami:

  • SC
  • SC

Cechy produktu Patchcord 鈍iat這wodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0MM LSZH G657A2 5m bia造

Wtyczka ASC
Wtyczka BSC
Rodzaj kabla安iat這wodowy
D逝go嗆5 m
KolorBia造
Typ w堯kna 鈍iat這wodowegoG657A2
字ednica w堯kna9/125
Konstrukcja przewoduSIMPLEX
字ednica przewodu3 mm
Pow這kaLSZH
T逝mienno嗆 wtr帷eniowa0,20 dB
T逝mienno嗆 odbiciowa60 dB
Minimalny promie zgi璚ia8 mm
ProducentLanberg
Gwarancja24 miesi帷e
 

Dost瘼no嗆 w salonach


Centrala Mirk闚 (magazyn wysy趾owy):字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆
Kalisz:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Legnica:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Katowice:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Gliwice:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Bytom:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Pozna:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Opole:Dzwo: 77 4536349Dzwo: 77 4536349
Trzebnica:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaR鏮icaStanOcena
Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 0.25m kat.8 CzarnyPatch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 0.25m kat.8 Czarny12,-1 z dro瞠jBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 0,5m czarny (WKJS010001)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 0,5m czarny (WKJS010001)12,-1 z dro瞠j字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 UTP 7m kat.5e SzaryPatch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 UTP 7m kat.5e Szary12,-1 z dro瞠jDu瘸 ilo嗆Du瘸 ilo嗆 
Patchcord 鈍iat這w鏚 kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, d逝go嗆 3m, simplex, G657A2 (MCTV-433)Patchcord 鈍iat這w鏚 kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, d逝go嗆 3m, simplex, G657A2 (MCTV-433)12,701.7 z dro瞠j字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M p豉ski (C1811GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M p豉ski (C1811GBK)12,992 z dro瞠j字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Patchcord 鈍iat這w鏚 kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, d逝go嗆 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)Patchcord 鈍iat這w鏚 kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, d逝go嗆 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)14,-3 z dro瞠j字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
P豉ski kabel sieciowy Patch Cable Ugreen High Speed, Ethernet RJ45, Gigabit, Cat.6, 0,5m - czarny (NW101 50183)P豉ski kabel sieciowy Patch Cable Ugreen High Speed, Ethernet RJ45, Gigabit, Cat.6, 0,5m - czarny (NW101 50183)6,-5 z taniejDu瘸 ilo嗆Du瘸 ilo嗆 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet


Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine s oznaczone innym kolorem i ikon  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  G鏎a Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Wi璚ej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzie wszystko przed innymi?

Zapisz si do newslettera i nie pozw鏊, by co ci omin窸o!

Nie przegap 瘸dnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowo軼iach w ofercie.