Podstawka chłodząca pod laptopa Natec Dipper, 12.1 - 15.6', podświetlana, cicha z regulacją obrotów (NPL-1067)
Opis Podstawka chłodząca pod laptopa Natec Dipper, 12.1 - 15.6', podświetlana, cicha z regulacją obrotów (NPL-1067)
Natec Dipper to podstawka chłodząca przeznaczona do laptopów o przekątnej do 15,6 wyróżniająca się ergonomicznym kształtem i wygodnymi uchwytami po bokach ułatwiającymi przenoszenie. Natec Dipper posiada także wbudowany hub z dwoma portami USB 2.0, który znacząco zwiększa jej funkcjonalność. Dzięki temu bez problemu można podłączyć do laptopa dodatkowe akcesoria lub ładowarki.
Najważniejsze cechy- kompatybilna z laptopami o przekątnej do 15,6”
- 6 poziomów regulacji kąta nachylenia
- wydajny duży wentylator z podświetleniem LED
- wbudowany hub z dwoma portami USB 2.0
WYDAJNY WENTYLATOR
Głównym wyróżnikiem podstawki jest wydajne chłodzenie, dzięki zastosowaniu jednego podświetlanego wentylatora o wielkości 200 mm, który równomiernie schładza laptop na całej powierzchni podstawki. Dzięki cichej pracy zapewniamy optymalne warunki pracy zarówno dla naszego laptopa jak i dla nas.
6 POZIOMÓW KĄTA NACHYLENIA
Dzięki specjalnej budowie podstawki możemy regulować kąta nachylenia naszego stanowiska pracy w 6 poziomach. Takie rozwiązanie pozwala idealnie dostosować położenie laptopa do swoich preferencji, tak by korzystanie z niego było bardziej ergonomiczne.
WBUDOWANY HUB
Natec Dipper posiada także wbudowany hub z dwoma portami USB 2.0, który znacząco zwiększa jej funkcjonalność. Dzięki temu bez problemu można podłączyć do laptopa dodatkowe akcesoria lub ładowarki.