Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
1769,00 zł
Cena detaliczna:
1810,00 zł
Darmowa dostawaDarmowa dostawa
Zobacz szczegóły

Dostępny w magazynie wysyłkowym

Duża ilośćDuża ilość

Asustor DRIVESTOR2 AS1102T + 2x Seagate 4TB

Dodaj swoją ocenę | Producent: Asustor | kod: 0000004555 | Nr katalogowy: AS1102T+2x4TB

Opis Serwer plików Asustor DRIVESTOR 2 AS1102T 2-bay, Realtek RTD1296. Quad-Core, 1.4GHz, 1GB DDR4. 2.5GbE x1. USB3.2 Gen1 x2 + 2x ST4000VN006 4TB

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
AS1102T to mały NAS, który może. Wyposażony w czterordzeniowy procesor Realtek RTD1296 1,4 GHz, wykorzystuje 1 GB DDR4 40% bardziej wydajnie, posiada superszybki 2,5-gigabitowy Ethernet, ciesz się, pobieraj, przesyłaj i przesyłaj strumieniowo treści dzięki transkodowaniu 4K, obsługuje Wake on LAN i Wake on WAN. Prosta instalacja bez użycia narzędzi.
Najważniejsze cechy
 • Maksymalna wewnętrzna pojemność surowa: 36 TB (18 TB HDD x 2, pojemność może się różnić w
 • Maksymalna liczba wnęk na dyski z jednostką rozszerzenia: 10
 • Maksymalna pojemność pierwotna z jednostkami rozszerzenia: 18TB
 • Sieć: 2,5 Gigabit Ethernet (2,5G/1G/100M) x 1
 • Pobór energii: 11,6 W (praca) 5,97 W (hibernacja dysku)
 • Nowe logo w kolorze różowego złota
 • Instalacja bez użycia narzędzi
 • W zestawie dwa dyski Seagate 4TB ST4000VN006

Całkowicie nowy sprzęt - ten sam świetny przypadek


Jujjuuyu

Holistyczne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych


Ytyyhhuy

Zupełnie nowy ADM 4.0

ADM 4.0 jest tutaj i wprowadza cały szereg intuicyjnych zmian projektowych do ADM OS. Ulepszony interfejs użytkownika zapewnia nowy, estetyczny tryb ciemny, który pomaga zapisywać i konserwować wyświetlacze OLED. ADM 4.0 wprowadza nową stronę logowania, która zawiera różnorodne elementy, które można dostosowywać, wygodniejszą i łatwiejszą w użyciu funkcję szybkiego wyszukiwania oraz nowe niestandardowe motywy. Pod maską ADM 4.0 wprowadza ulepszenia w zakresie wydajności, kompatybilności i bezpieczeństwa, ponieważ nowa wersja OpenSSL usuwa luki znalezione w poprzednich wersjach, zwiększając bezpieczeństwo, podczas gdy ulepszenia wydajności zapewniają lepszą wydajność.

Kjyu

Różowe Złoto Farbowanie

Całkowicie nowe logo w kolorze różowego złota jest eleganckie i wyróżniające się, umożliwiając łatwe rozróżnienie pomiędzy modelami ASUSTOR NAS.

Czterordzeniowy procesor Realtek i pamięć RAM DDR4

Drivestor 2 i Drivestor 4 są wyposażone w czterordzeniowy, 64-bitowy procesor Realtek RTD1296 1,4 GHz. Transkoduj, przesyłaj strumieniowo i odtwarzaj multimedia w rozdzielczości 4K, przesyłaj pliki i łatwo pracuj wielozadaniowo dzięki serii Drivestor. Drivestor z łatwością radzi sobie z wielozadaniowością, wykorzystując 1 GB pamięci DDR4, zapewniając, że praktycznie każde zadanie na ASUSTOR NAS jest wykonywane płynnie.

Wydajny i wydajny

Drivestor 2 i 4 to urządzenia o najwyższej wartości w historii firmy ASUSTOR. Transkoduj 10-bitowe media 4K H.265 z łatwym dekodowaniem sprzętowym, które umożliwia niewiarygodnie płynne odtwarzanie wideo w LooksGood.

Fgjhtjyt

Tryb mediów

Drivestor 2 i 4 są wyposażone w 1 GB pamięci. Media Mode to nowa funkcja, która skutecznie rezerwuje 512 MB pamięci RAM dla zadań multimedialnych, ponieważ różne zadania wymagają dużej ilości pamięci RAM. Dzięki dedykowanej pamięci RAM dla multimediów odtwarzanie wideo pozostaje płynne i nie jest przerywane przez inne zadania.

Yjyugkg

2,5-gigabitowy Ethernet - podwójna prędkość

Drivestor 2, mimo że jest wyjątkowo przystępny cenowo, zawiera 2,5-gigabitowy Ethernet i ponad dwukrotnie zwiększa wydajność porównywalnych urządzeń klasy Gigabit.

Iyokyu

Tujtyokyul

Instalacja beznarzędziowa

Przesuwana zewnętrzna osłona serii AS11 umożliwia wygodne zdejmowanie jej w razie potrzeby. Wewnętrzne szyny dysku twardego i osłona zewnętrzna wykorzystują śruby ręczne, co pozwala na prostą instalację dysków twardych bez dodatkowych narzędzi.
Fttyjkj

Bezpłatnie exFAT

exFAT jest teraz obsługiwany bezpłatnie w ADM 4.0 ze względu na zmianę zasad firmy Microsoft.
Tyutyiui

Bardzo cicha praca

Urządzenia serii AS11 wytwarzają tylko 19 decybeli hałasu w trybie czuwania systemu, co odpowiada prawie niesłyszalnemu odgłosowi upuszczenia szpilki. Podczas pracy systemu wytwarzane jest tylko 32 decybeli hałasu, co odpowiada wyciszonym tonom cichej biblioteki, umożliwiając urządzeniom serii AS11 bezproblemową i wygodną integrację z każdym środowiskiem życia.

Tyjukjutk

Niezawodność i trwałość 24/7

Wszystkie ASUSTOR NAS są zaprojektowane i nadają się do użytku 24/7. Urządzenia ASUSTOR NAS również przeszły rygorystyczne testy, takie jak testy upadkowe i testy spalania w celu sprawdzenia trwałości w ekstremalnych warunkach. Radiatory zostały dodane do wrażliwych komponentów, aby rozpraszać ciepło, pomagając w utrzymaniu długowieczności urządzenia.

Ochrona od wewnątrz i na zewnątrz

Chroń swoje dane przed utratą, uszkodzeniem i atakami dzięki Drivestor 2 i 4. Drivestor jest lepiej chroniony przez uruchomienie ADM opartego na systemie Linux, dzięki wbudowanej zaporze ogniowej, ClamAV Antivirus i różnym narzędziom ADM do tworzenia kopii zapasowych, które pomagają jeszcze lepiej chronić oprogramowanie ransomware.

Ukiygukyuh

Ykiyuoyulp

Kompleksowe rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych

Kompleksowe rozwiązanie ASUSTOR do tworzenia kopii zapasowych zapewnia ponad dwanaście opcji tworzenia kopii zapasowych, w tym między innymi Amazon S3, Dropbox, Google Drive i OneDrive. ASUSTOR Backup Plan dla Windows oraz Time Machine dla macOS zapewnia łatwe tworzenie kopii zapasowych dla komputerów stacjonarnych i laptopów.

Utyikyuil

Centrum internetowe

Łatwo skonfiguruj witrynę internetową za pomocą Web Center. Zainstaluj Apache lub Nginx lub prawie każdą inną implementację serwera WWW i dodaj wiele portali internetowych, aby uzyskać łatwy w użyciu serwer WWW.

Jhgkjhk

Chroniony przed oprogramowaniem ransomware

Drivestor jest dostarczany z najnowszą wersją ADM, która pomaga chronić przed atakami ransomware. Snapshot Center zapewnia możliwość wydajnego tworzenia migawek w celu ochrony i łatwego przywracania utraconych danych. Inne funkcje bezpieczeństwa znajdujące się w Drivestor to możliwość utworzenia jednego lub więcej zastępczych kont administratora, zapora ogniowa ADM Defender, która zawiera czarne i białe listy, możliwość zmiany domyślnych portów, wyłączenia SSH i terminala w celu zapobiegania zdalnym atakom.

Galeria zdjęć 3 + AiFoto 3.0

Całkowicie nowe Galeria zdjęć 3 i AiFoto 3 zostały odświeżone i wprowadzają wiele nowych funkcji, dzięki którym organizowanie zdjęć jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nowe funkcje Galerii fotografii 3 obejmują między innymi wybór niestandardowych folderów, osie czasu, inteligentne albumy i nowe tryby zdjęć. Łatwe powiększanie nawet dwukrotnie większych zdjęć, odtwarzanie utworów w pokazach slajdów, ulepszenia wydajności i niestandardowe łącza udostępniania zapewniają jeszcze lepsze wrażenia z oglądania i udostępniania zdjęć.
Oipuyi

Centrum kopii zapasowych w chmurze

Cloud Backup Center zapewnia wsparcie dla różnych biznesowych usług w chmurze, w tym między innymi Amazon S3, Backblaze B2, Baidu Cloud, IBM Cloud, Rackspace Cloud Files, Microsoft Azure Blob Storage i Alibaba Cloud. Kontroluj swoje dane za pomocą natychmiastowych i zaplanowanych kopii zapasowych, a także użyj Cloud Backup Center do stworzenia chmury hybrydowej, która utrzymuje dane w trybie online i offline, zapewniając ochronę danych.

Centrum synchronizacji danych

DataSync Center łączy wiele usług w chmurze w jedną aplikację. DataSync Center obejmuje między innymi Dysk Google, Dropbox i OneDrive oraz obsługuje wielozadaniowość, a także wiele kont. Kontroluj swoje dane za pomocą natychmiastowych i zaplanowanych kopii zapasowych, a także użyj Cloud Backup Center do stworzenia chmury hybrydowej, która utrzymuje dane w trybie online i offline, zapewniając ochronę danych.

Stwórz najlepsze domowe centrum multimedialne

Ciesz się elektryzującą rozrywką cyfrową na żądanie dzięki ASUSTOR NAS. Poprzez Centralę Aplikacji ASUSTOR, możesz zainstalować dodatkowe aplikacje serwera multimediów, takie jak UPnP Media Server i OwnTone, dając Twojemu NAS możliwość strumieniowego przesyłania treści multimedialnych do komputerów, telewizorów i urządzeń mobilnych.

Aplikacje mobilne

Ekskluzywna technologia EZ Connect firmy ASUSTOR umożliwia łączenie się z serwerem NAS z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia mobilnego w celu uzyskania dostępu i udostępniania plików. Aplikacje mobilne ASUSTOR zapewniają funkcje blokady kodu dostępu w celu ochrony prywatności i danych. Możesz także skorzystać z połączeń HTTPS, aby uzyskać jeszcze większe bezpieczeństwo.

Kompleksowy system nadzoru

ASUSTOR NAS zapewnia optymalną niezawodność użytkownikom domowym i małym firmom, którzy chcą skonfigurować system nadzoru. Oferowane są cztery bezpłatne kanały kamer, dzięki czemu jest to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie do nadzoru dla osób, które chcą chronić swój dom lub małą firmę. ASUSTOR zapewnia każdemu serwerowi NAS możliwość rozszerzenia do większej liczby kamer dla osób o większych wymaganiach. W ramach licencji na kamery można zakupić do 12 kanałów kamer. Po zainstalowaniu aplikacji Surveillance Center i odpowiedniej aplikacji mobilnej AiSecure możesz przesyłać strumieniowo dane z monitoringu na żywo do praktycznie każdego podłączonego do Internetu smartfona z systemem Android lub iOS, aby mieć oko na swoje najcenniejsze zasoby z dowolnego miejsca, wewnątrz lub na zewnątrz.

Centrum aplikacji

Uwolnij nieograniczony potencjał ASUSTOR NAS. Aplikacje, które są preinstalowane z każdym urządzeniem ASUSTOR NAS, to dopiero początek. W dogodnym dla siebie czasie możesz przeglądać i pobierać dowolne aplikacje, które wzbudzają Twoje zainteresowanie, z App Central. Niezależnie od tego, czy interesujesz się biznesem, tworzeniem stron internetowych, czy nawet cyfrową rozrywką domową, App Central zapewni Ci ochronę. Dzięki ponad 200 unikalnym aplikacjom, App Central zapewnia nieograniczoną różnorodność aplikacji, których potrzebujesz, aby zaspokoić potrzeby cyfrowego stylu życia. Odkryj nieograniczony potencjał urządzeń ASUSTOR NAS, tworząc spersonalizowane urządzenie NAS dla siebie.


Lista kompatybilności dysków twardych dostępnych w naszym sklepie


 • Dyski 3.5"

 • Seagate


 • WD • Cechy produktu Serwer plików Asustor DRIVESTOR 2 AS1102T 2-bay, Realtek RTD1296. Quad-Core, 1.4GHz, 1GB DDR4. 2.5GbE x1. USB3.2 Gen1 x2 + 2x ST4000VN006 4TB

  Waga1,14 kg
  Wymiary165x102x218 mm
  Model procesoraRealtek RTD1296
  Architektura procesora64-bitowy ARM64
  Częstotliwość procesoraCzterordzeniowy 1,4 GHz
  Pamięć1 GB pamięci DDR4
  Pamięć rozszerzalna donie rozszerzalny
  Pamięć flash8 GB
  Dysk twardy2 x SATA3 6 Gb/s; 3,5''
  EkspansjaUSB 3,2 pierwszej generacji x2
  Wyjście HDMINie dotyczy
  Wentylator systemowy1x70 mm
  Zasilacz / Adapter65W x1 szt.
  Napięcie zasilania wejściowego100V do 240V AC
  OrzecznictwoFCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, KCC, BIS, CCC
  Wilgotność5% do 95% wilgotności względnej
  ProducentAsustor
  Gwarancja36 miesięcy
   

  Dostępność w salonach


  Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Duża ilośćDuża ilość
  Kalisz:Brak towaruBrak towaru
  Legnica:Brak towaruBrak towaru
  Katowice:Brak towaruBrak towaru
  Gliwice:Brak towaruBrak towaru
  Bytom:Brak towaruBrak towaru
  Poznań:Brak towaruBrak towaru
  Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
  Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
   

  Podobne produkty


  NazwaCenaRónicaStanOcena
  Serwer NAS Zyxel 2-bay 3xUSB 1xGbE Dual Core 1.2 GHz 512 MB RAM NAS326-EU0101FSerwer NAS Zyxel 2-bay 3xUSB 1xGbE Dual Core 1.2 GHz 512 MB RAM NAS326-EU0101F598,991170 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
  Serwer plików Synology DS120j 1-bay, SATA 6G, 800 MHz, 512MB RAM, 1xGbE LAN, 2x USB 2.0Serwer plików Synology DS120j 1-bay, SATA 6G, 800 MHz, 512MB RAM, 1xGbE LAN, 2x USB 2.0459,-1310 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 


  Bestsellery w kategorii: Serwery plików NAS


  Dodaj komentarz:  Ocena:
                        Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
  Wstecz  Góra Strony  
  Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Zamknij / Close

  Newsletter ProLine

  Więcej o Newsletterze ProLine

  Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

  Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

  Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

  Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.