Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
2149,00 zł
Cena detaliczna:
2200,00 zł
Darmowa dostawaDarmowa dostawa
Zobacz szczegóły

Dostępny w magazynie wysyłkowym

Średnia ilośćŚrednia ilość

Asustor NIMBUSTOR 2 GEN2 AS540T 8GB N5105

Dodaj swoją ocenę | Producent: Asustor | kod: 0000003905 | Nr katalogowy: AS5402T-8G

Opis Serwer plików Asustor NIMBUSTOR 2 GEN2 AS5402T 2-bay, Intel Celeron N5105 Quad-Core 2.0GHz, 8GB RAM DDR4. 2x2.5 GbE LAN, 3x USB 3.2. HDMI 2.0B, 4 x M

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
Ciesz się, pobieraj, przesyłaj i przesyłaj strumieniowo treści dzięki transkodowaniu 4K. Przygotuj się na nowe doświadczenia dzięki dyskowi sieciowemu Asustor AS-5202T, które zmienią Twoje podejście do dysków sieciowych. Funkcjonalny dysk sieciowy Asustor AS-5402T charakteryzuje się procesorem Intel Celeron, portem sieciowym 2.5Gbit/s, pamięcią 8GB RAM oraz portem HDMI dla obsługi multimediów. Model AS-5402T to dysk sieciowy dedykowany dla użytkowników biurowych jest mały, cichy oraz oferuje szereg funkcji multimedialnych
Najważniejsze cechy
  • Cztery gniazda M.2 na dyski SSD NVMe w celu przyspieszenia woluminów lub pomocy w tworzeniu treści
  • Łatwe tworzenie i przechowywanie treści. Certyfikat Adobe
  • Wieloplatformowe transmisje na żywo i tworzenie kopii zapasowych transmisji na żywo w czasie rzeczywistym z wygodną edycją
  • Łatwa współpraca lokalna i zdalna
  • Czterordzeniowy procesor Intel Celeron N5105 10 nm
  • 8 GB pamięci RAM DDR4-2933
  • Dwa porty 2,5-Gigabit Ethernet
  • 3x USB 3.2 Gen 2 przy 10 Gb/s
  • HDMI 2.0b
Asustor 5402t 1

Pakiety pełne wartości

Całkowicie nowy czterordzeniowy Celeron SoC N5105 10 nm taktowany zegarem 2,0 GHz. Dzięki częstotliwości boost do 2,9 GHz potężna wydajność procesora gwarantuje, że praca z serwerem NAS jest płynna jak masło, a jednocześnie pozostaje przystępna cenowo.
As5402t 3

Możliwość rozbudowy pamięci RAM DDR4-2933

AS54 jest wyposażony w osiem gigabajtów pamięci RAM DDR4 i można go rozbudować do 16 GB. Pamięć RAM DDR4 zapewnia do 30% wyższą wydajność niż pamięć DDR3, jednocześnie zmniejszając zapotrzebowanie na energię o 40%.
Asustor 5402t 2

Koniec drogi... dla Gigabit Ethernet

2,5GbE to nie przyszłość. Śnieży. Z 2,5 GbE wszechobecnym na płytach głównych entuzjastów i dostępnym jako niedrogi adapter USB, wszechobecność 2,5 GbE sprawia, że ​​wszystkie transfery są szybkie. Przełam bariery jeszcze bardziej, łącząc dwa porty 2,5-Gigabit Ethernet w SMB Multichannel, aby cieszyć się prędkościami przekraczającymi 2,5 Gb/s.
Asustor 5402t 3

Najlepszy w swojej klasie

Seria AS54 jest wyposażona w cztery gniazda M.2 na dyski SSD NVMe, które przyspieszają zadania wymagające dużej wydajności losowych operacji we/wy, aby zaoszczędzić niewiarygodną ilość czasu w aplikacjach, które mogą korzystać z dysków SSD, takich jak tworzenie treści. Każde gniazdo M.2 dla dysków SSD NVMe jest dostępne bez użycia narzędzi, co ułatwia instalację, a otwory wentylacyjne zapewniają optymalną wydajność dysków SSD.
Asustor 5402t 4

Całkowicie nowy motyw inspirowany grami dla ADM 

Spójrz na wszystkie nowe elementy inspirowane grami wprowadzone do ADM.
Asustor 5402t 5

USB 3.2 Gen 2 - podwójna wydajność

Seria AS54 aktualizuje interfejs USB do USB 3.2 Gen 2x1. Oznacza to, że porty USB są nawet dwukrotnie szybsze niż porty USB poprzedniej generacji urządzeń NAS z szybkością 10 Gb/s. Podłącz wiele urządzeń rozszerzających, aby uzyskać dodatkową pamięć masową lub wykorzystaj porty USB do tworzenia kopii zapasowych i innych urządzeń peryferyjnych, aby uzyskać naprawdę niestandardowe wrażenia.
Asustor 5402t 6

Przechowuj gry na dysku iSCSI

Ogromna pojemność serwera NAS pomaga rozszerzyć pamięć masową komputera. Zgodnie z nowoczesnymi systemami operacyjnymi dyski iSCSI pojawiają się jako dyski lokalne i mogą być instalowane programy, których nie można zainstalować na udziałach sieciowych. Umożliwia to granie w niektóre gry z serwera NAS, gdy nie można ich uruchomić w udziale sieciowym.
Asustor 5402t 7x

ASUSTOR na żywo

Twoje własne centrum przesyłania strumieniowego. Przesyłaj strumieniowo z telefonu lub tabletu, a także komputera do wielu platform strumieniowych, w tym między innymi Twitch, YouTube, Facebook, Instagram, Restream lub platformy kompatybilne z RTMP. W przeciwieństwie do usług takich jak restream.io, ASUSTOR Live nie wymaga opłat za działanie w celu przesyłania strumieniowego na wiele platform i kanałów, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i zasoby strumieniowe. Nagrania można bezpiecznie zapisać na serwerze NAS do wykorzystania w przyszłości.
Asustor 5402t 8

Przytłaczające wrażenia 4K HDR

AS5402T jest wyposażony w HDMI 2.0b z 10-bitowym dekodowaniem sprzętowym 4K, dekodowaniem HEVC i dekodowaniem VP9 10-bitowym Profile2, co zapewnia płynniejsze działanie i mniejsze zużycie procesora. Użyj Plex Pass lub odtwarzacza innej firmy, aby odtwarzać filmy 4K HDR.
Asustor 5402t 9

Ekskluzywna technologia MyArchive Cold Backup. Nieograniczone rozszerzenie pojemności

Technologia tworzenia kopii zapasowych na zimno MyArchive zamienia dyski twarde NAS w wymienne archiwa pamięci masowej. Włóż dysk twardy MyArchive bezpośrednio do serwera NAS, aby łatwo uzyskiwać dostęp, tworzyć kopie zapasowe i udostępniać terabajty treści.
Asustor 5402t

Chroniony od wewnątrz i na zewnątrz

Chroń swoje dane przed utratą, uszkodzeniem i atakami dzięki ASUSTOR NAS. Serwer ASUSTOR NAS jest lepiej chroniony dzięki uruchomieniu ADM opartego na systemie Linux, wykorzystującego wbudowaną zaporę ogniową, ClamAV Antivirus, MyArchive i różne narzędzia do tworzenia kopii zapasowych ADM pomagają jeszcze lepiej chronić ransomware.
Asustor 5402t

Centrum synchronizacji danych

DataSync Center łączy wiele usług w chmurze w jedną aplikację. DataSync Center obejmuje między innymi Dysk Google, Dropbox, OneDrive i Yandex oraz obsługuje wielozadaniowość, a także wiele kont. Kontroluj swoje dane za pomocą natychmiastowych i zaplanowanych kopii zapasowych, a także korzystaj z Cloud Backup Center, aby utworzyć chmurę hybrydową, która przechowuje dane w trybie online i offline, zapewniając ich ochronę.
Asustor 5402t

Centrum kopii zapasowych w chmurze

Cloud Backup Center zapewnia obsługę różnych biznesowych usług w chmurze, w tym między innymi Amazon S3, Backblaze B2, Baidu Cloud, IBM Cloud, Rackspace Cloud Files, Microsoft Azure Blob Storage, Alibaba Cloud, Google Cloud Storage, Box, hicloud S3, Lyve Chmura, SFTP i WebDAV. Kontroluj swoje dane za pomocą natychmiastowych i zaplanowanych kopii zapasowych, a także korzystaj z Cloud Backup Center, aby utworzyć chmurę hybrydową, która przechowuje dane w trybie online i offline, zapewniając ich ochronę.
Asustor 5402t

Stwórz najlepsze domowe centrum multimedialne

Ciesz się elektryzującą cyfrową rozrywką na żądanie dzięki ASUSTOR NAS. Za pośrednictwem aplikacji ASUSTOR's App Central możesz zainstalować dodatkowe aplikacje serwera multimediów, takie jak UPnP Media Server i OwnTone, dając Twojemu NAS możliwość strumieniowego przesyłania treści multimedialnych do komputerów, telewizorów i urządzeń mobilnych.
Asustor 5402t

Galeria zdjęć 3 + AiFoto 3

Całkowicie nowa Galeria zdjęć 3 i AiFoto 3 zostały ulepszone i oferują szereg nowych funkcji, dzięki którym organizowanie zdjęć jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nowe funkcje Galerii fotografii 3 obejmują między innymi niestandardowy wybór folderów, osie czasu, inteligentne albumy, deduplikację i nowe tryby zdjęć. Z łatwością powiększaj zdjęcia nawet dwukrotnie, odtwarzaj utwory w pokazach slajdów, a spersonalizowane łącza udostępniania zapewniają jeszcze lepsze wrażenia podczas przeglądania i udostępniania zdjęć.

Kompleksowy system nadzoru

ASUSTOR NAS zapewnia optymalną niezawodność dla użytkowników domowych i małych firm, którzy chcą skonfigurować system nadzoru. Oferowane są cztery bezpłatne kanały kamer, dzięki czemu jest to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie do monitoringu dla osób, które chcą chronić swój dom lub małą firmę. ASUSTOR zapewnia każdemu NASowi możliwość rozbudowy o więcej kamer dla tych, którzy mają większe wymagania. W ramach licencji na kamery można kupić do 44 kanałów kamer. Po zainstalowaniu Surveillance Center i odpowiedniej aplikacji mobilnej AiSecure możesz przesyłać strumieniowo podgląd na żywo do praktycznie dowolnego smartfona z systemem Android lub iOS podłączonego do Internetu, aby mieć oko na swoje najcenniejsze zasoby z dowolnego miejsca, wewnątrz lub na zewnątrz.
Asustor 5402t

Aplikacje mobilne

Ekskluzywna technologia EZ Connect firmy ASUSTOR umożliwia połączenie z serwerem NAS z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia mobilnego w celu uzyskania dostępu do plików i udostępniania ich. Aplikacje mobilne ASUSTOR zapewniają funkcje blokady kodu w celu ochrony Twojej prywatności i danych. Możesz także skorzystać z połączeń HTTPS dla jeszcze większego bezpieczeństwa.
Asustor 5402t

Lista kompatybilności dysków twardych dostępnych w naszym sklepie


Cechy produktu Serwer plików Asustor NIMBUSTOR 2 GEN2 AS5402T 2-bay, Intel Celeron N5105 Quad-Core 2.0GHz, 8GB RAM DDR4. 2x2.5 GbE LAN, 3x USB 3.2. HDMI 2.0B, 4 x M

Liczba zatok na dyski2
Pojemność pamięci RAM8 GB
Maksymalna pojemność RAM16 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4 SODIMM
Obudowa typuDESKTOP
Liczba gniazd m.24
Liczba gniazd HDMI1
Moc zasilacza65 W
ProcesorIntel Celeron N5105
Prędkość procesoraQuad-Core 2,0GHz; turbo do 2,90GHz
Kompatybilne dyski3,5" SATA HDD 2,5" SATA HDD 2,5" SATA SSD M,2 2280 NVMe
LAN2x 2,5 Gigabit Ethernet 2,5G/1G/100M
Wymiary170 x 114 x 230 mm
Waga1,71 kg
Porty USB3x USB 3,2 Gen 2x1
ProducentAsustor
Gwarancja36 miesięcy
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Średnia ilośćŚrednia ilość
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Serwer plików QNAP TS-233 2-Bay TurboNAS, SATA 6G, ARM Cortex-A55 2,0 GHz, 2 GB DDR4 RAM, 1x USB 3.2 Gen 1, 2x USB 2.0, 1x 1GbE LANSerwer plików QNAP TS-233 2-Bay TurboNAS, SATA 6G, ARM Cortex-A55 2,0 GHz, 2 GB DDR4 RAM, 1x USB 3.2 Gen 1, 2x USB 2.0, 1x 1GbE LAN819,-1330 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 


Bestsellery w kategorii: Serwery plików NAS


Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.