Informacje archiwalne

Produkt o kodzie KRX0069 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Kamera internetowa Krux Streaming FHD Webcam

Dodaj swoją ocenę | kod: KRX0069

Opis Kamera internetowa Krux Streaming FHD Webcam

Streaming webcam Full HD marki KRUX to wielozadaniowa kamera internetowa, nadająca się zarówno do spotkań biznesowych, lekcji online jak i do stawiania pierwszych kroków w karierze streamera bądź vlogera co ułatwi dodatkowy wbudowany w kamerę mikrofon kierunkowy. Matryca CMOS która stanowi rdzeń kamery, została wyposażona w sensor 1/2.7. Sensor ten zapewnia wsparcie dla rozdzielczości do 1920×1080 (FHD) przy płynnych 30 klatkach na sekundę.
Najważniejsze cechy
  • Rozdzielczość połączeń: FullHD
  • Mikrofon: Wbudowany, mono
  • Łączność: USB 2.0
  • Dodatkowe informacje: Uniwersalny klips, Osłona prywatyzująca, Pole widzenia 97º

JAKOŚĆ KTÓRA SATYSFAKCJONUJE, NAWET W SŁABYCH WARUNKACH OŚWIETLENIOWYCH

Kamera KRUX rejestrując w rozdzielczości Full HD (1920×1080) zapewnia odbiorcy ostry i wyraźny obraz, tak aby użytkownik zawsze wypadał tak dobrze jak to możliwe. Płynność obrazu na poziomie 30 klatek na sekundę, eliminuje problem spowolnienia bądź "klatkowania" obrazu na ekranie odbiorcy. Technologia inteligentnej zmiany kontrastu zastosowana w kamerze streaming webcam Full HD, zapewni wyraźny obraz nawet podczas nagłej zmiany oświetlenia oraz w trudnych warunkach przy słabym oświetleniu rejestrowanej sceny.

Trtttrdsr

ŁATWY MONTAŻ ZA POMOCĄ ZINTEGROWANEGO KLIPSO-STOJAKA

Aby ułatwić użytkownikowi korzystanie z kamery, streaming webcam Full HD marki KRUX został wyposażony w montaż "2 w 1". Po rozłożeniu, kamera może zostać przymocowana do ramki monitora bądź telewizora, a po złożeniu, może zostać stabilnie postawiona na biurku bądź innej płaskiej powierzchni. Umożliwia to bardzo szeroką dowolność w wyborze kadru, co zostanie docenione szczególnie przez vlogerów i streamerów, którzy nie muszą mieć kamerki idealnie na wprost swojej twarzy.

76rtut6ru

WIELE OPCJI DOSTOSOWANIA USTAWIEŃ POŁOŻENIA KAMERY

Zastosowanie półkolistego elementu łączącego klipso-stojak z kamerą internetową KRUX pozwala na wiele możliwości dostosowania kamery. Kamerę można obracać w zakresie 360 ° w osi pionowej oraz pochylać na boki niezależnie wybranego kąta.

Yhbhbnhj

PROSTA OBSŁUGA Z USB PLUG&PLAY BEZ DODATKOWEGO OPROGRAMOWANIA

KRUX streaming webcam Full HD łączy się z komputerem za pomocą standardowego kabla USB. Po podłączeniu i automatycznym zainstalowaniu urządzenia przez system operacyjny, kamera jest gotowa do działania z popularnymi programami do prowadzenia wideokonferencji oraz innymi programami do przechwytywania obrazu wraz z dźwiękiem.

Hfgjyf

PEŁNA GOTOWOŚĆ - PEŁNA DYSKRECJA

Kamera internetowa KRUX została wyposażona w kilka elementów które zapewniają użytkownikowi dodatkową kontrolę nad kamerą. Dwie diody umieszczone pod obiektywem sygnalizują stan kamery. Pierwsza, status podłączenia do komputera, druga, status transmisji. Na pierwszy rzut oka widać, czy kamera działa, czy jest w trybie czuwania. Dodatkowym zabezpieczeniem, jest mechaniczna osłonka obiektywu, która w razie potrzeby zakryje całe pole widzenia obiektywu.

W OPTYMALNEJ ODLEGŁOŚCI OD KOMPUTERA

Sensor oraz mikrofon znajdujące się w kamerze internetowej KRUX streaming webcam Full HD, zostały tak dobrane, aby większość użytkowników mogła z nich korzystać niezależnie od zajmowanej pozycji. Sensor optyczny najlepiej sprawdzi się w odległościach od 1,5 m do 5 m, właśnie w takim zakresie można ręcznie dostosować w nim ostrość (przykładowo za pomocą programu OBS). Mikrofon natomiast, jest w stanie rejestrować wszystkie dźwięki do 5 metrów od miejsca w którym znajduje się kamera.

SZEROKIE POLE WIDZENIA

Kąt widzenia sensora kamery internetowej KRUX streaming webcam Full HD wynosi 97 °, taka wartość zapewnia tak zwany "szeroki kąt", oprócz samego użytkownika, duża część jego otoczenia jest również rejestrowana przez kamerę.

WSPARCIE PROFESJONALNEGO OPROGRAMOWANIA DLA STREAMERÓW

Kamera KRUX streaming webcam Full HD jest w pełni kompatybilna z zaawansowanymi funkcjami programami do tworzenia treści jak OBS studio czy XSPLIT. Czyni ją to idealną kamerą dla początkującego streamera, który potrzebuje również kamery na co dzień.

Uktfktf

Cechy produktu Kamera internetowa Krux Streaming FHD Webcam

Wymiary32x99x31 mm
Typ matrycyCMOS
Rozdzielczość połączeń wideo1920 x 1080
Kompresja wideoH,264
MikrofonWbudowany, mono
ŁącznośćUSB 2,0
Dodatkowe informacjeUniwersalny klips Osłona prywatyzująca Pole widzenia 97º
ProducentKrux
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.