Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
12,00 zł
Cena detaliczna:
13,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Duża ilośćDuża ilość

Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 FTP 5m kat.6 Szary

Dodaj swoją ocenę | Producent: OEM | kod: PP6-5M | Nr katalogowy: PP6-5M | Ean: 8716309045407

Opis Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 FTP 5m kat.6 Szary

Kabel sieciowy FTP (ekranowana skrętka 4 parowa) katerorii 6 z wtyczkami RJ45 o długości 5m.

Cechy produktu Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 FTP 5m kat.6 Szary

Długość5 m
Przewody ekranowaneTak
KolorSzary
TypKabel FTP
RodzajRJ 45
ProducentOEM
Gwarancja1 miesiąc
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Duża ilośćDuża ilość
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Średnia ilośćŚrednia ilość
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Średnia ilośćŚrednia ilość
Bytom:Średnia ilośćŚrednia ilość
Poznań:Średnia ilośćŚrednia ilość
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 0.25m kat.8 CzarnyPatch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 0.25m kat.8 Czarny12,-równy w cenieŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 3m, simplex, G657A2 (MCTV-433)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 3m, simplex, G657A2 (MCTV-433)12,70równy w cenieŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M płaski (C1811GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M płaski (C1811GBK)12,991 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)14,-2 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 5M płaski (C1812GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 5M płaski (C1812GBK)15,-3 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 5m szary (PCU6-10CC-0500-S)Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 5m szary (PCU6-10CC-0500-S)8,-4 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
Płaski kabel sieciowy Patch Cable Ugreen High Speed, Ethernet RJ45, Gigabit, Cat.6, 0,5m - czarny (NW101 50183)Płaski kabel sieciowy Patch Cable Ugreen High Speed, Ethernet RJ45, Gigabit, Cat.6, 0,5m - czarny (NW101 50183)6,-6 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet


Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.