Qnap QGD-1600P-4G Intel Celeron J4115 1,8 GHz; 8GB RAM

Dodaj swoją ocenę | Producent: QNAP | kod: QNAP_QGD-1600P-8G | Nr katalogowy: QGD-1600P-8G | Ean: 4713213516119

Opis Qnap QGD-1600P-4G Intel Celeron J4115 1,8 GHz; 8GB RAM; 4 x 60-watowe porty PoE Gigabit 802.3bt, 10 x 30-watowe porty PoE Gigabit 802.3at, 2 x 30-wat

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
QGD-1600P to pierwszy na świecie przełomowy, inteligentny przełącznik PoE z systemem QTS i obsługą hostingu wirtualnych maszyn (VM), dzięki któremu wszechstronne aplikacje mogą spełniać wszystkie potrzeby w zakresie sieci. Urządzenie wyposażone jest w 4-portowy przełącznik 60 W i 12-portowy przełącznik 30 W Gigabit PoE (z dwoma portami combo PoE/SFP), umożliwiające elastyczne wdrażanie środowiska sieciowego.
Najważniejsze cechy
  • 4 porty PoE RJ45 Gigabit 802.3bt 60 W
  • 10 portów PoE RJ45 Gigabit 802.3at 30 W
  • 2 porty PoE RJ45/SFP Gigabit 802.3at 30 W
1 A Tytul

Zgodny z najnowszymi normami

Urządzenie QGD-1600P jest zgodne z najnowszymi normami IEEE 802.3bt PoE++ i IEEE 802.3at PoE+, zapewniając 4-portowy przełącznik 60 W i 12-portowy przełącznik 30 W Gigabit PoE. QGD-1600P może zapewnić zasilanie o łącznej mocy 370 W, spełniając wymogi urządzeń o wysokim pobierze mocy (PD).
1 B Tytul

Inteligentne funkcje PoE do wydajnego i scentralizowanego zarządzania PD

Urządzenie QGD-1600P obsługuje inteligentne funkcje zarządzania PoE, w tym planowanie harmonogramu, ustalanie priorytetów w zakresie zasilania oraz włączanie i wyłączanie zasilania. Można uzyskać informacje w czasie rzeczywistym o stanie sieci i zużyciu zasilania w urządzeniach PD, i jednocześnie skonfigurować urządzenia PD w celu promocji energooszczędnej sieci PoE.

Wszechstronne funkcje zarządzania Layer 2

Urządzenie QGD-1600P zapewnia wszechstronne funkcje zarządzania Layer 2, np. VLAN, LACP, QoS IGMP Snooping i Wake-on-LAN, umożliwiając administratorom IT wydajne kontrolowanie przepustowości sieci i poprawę bezpieczeństwa za pośrednictwem przyjaznego w obsłudze interfejsowi WWW do zarządzania przełącznikiem.
1 3 Tytul

Przyjazny interfejs www

QuNetSwitch zapewnia przyjazny w obsłudze interfejs WWW, dzięki któremu administratorzy IT mogą wydajnie kontrolować sieci Layer 2 i PoE. Co więcej za pośrednictwem pulpitu z informacjami ogólnymi i graficznej analizy statystycznej administratorzy mają błyskawiczny wgląd we wszystkie informacje o przełączniku i zasilanych urządzeniach, dzięki czemu centralne zarządzanie urządzeniami o wysokim poborze zasilania jest intuicyjne i łatwe.

Gniazdo PCIe

Funkcja rozbudowy PCIe pozwala na zastosowanie kart sieciowych 10GbE, dwuportowych kart QM2 M.2 SSD/10GbE, kart USB 3.1 Gen 2 (10 Gb/s) lub kart sieci bezprzewodowej.

Hosting

Hosting aplikacji kontenerowych i maszyn wirtualnych z różnymi systemami operacyjnymi. Możliwość elastycznej instalacji wirtualnego routera, zapory sieciowej lub oprogramowania do zarządzanie siecią bezprzewodową LAN na potrzeby różnych zastosowań w zakresie zarządzania siecią.
1 4 Tyl

Podwójny system przełącznika i serwera NAS, zapewniający optymalną wydajność

Urządzenie QGD-1600P ma konstrukcję z podwójnym systemem, umożliwia obsługę wielu portów i możliwość rozbudowy architektury, zapewniając optymalną transmisję i elastyczność w wypełnianiu potrzeb biznesowych w zakresie wydajności i zróżnicowanych zastosowań.
1 5

Pierwszy przełącznik PoE z obsługą maszyny wirtualnej

Urządzenie QGD-1600P to pierwszy na świecie przełącznik PoE z systemem operacyjnym QTS wbudowanym na potrzeby maszyny wirtualnej, Container i innych aplikacji w chmurze, umożliwiający wdrożenie wszechstronnych rozwiązań sieciowych i rozwiązań pamięci masowej. Oprócz QVR Pro, VJBOD i innych zróżnicowanych zastosowań w zakresie pamięci masowej, QTS App Center obsługuje także maszyny wirtualne w celu instalacji wielu programów typu open-source, w tym MikroTik RouterOS, OpenWrt, pfSense i Ubiquiti UniFi. Urządzenie QGD-1600P, zintegrowane z usługami chmur publicznych, spełnia wymogi różnych zastosowań w zakresie monitoringu IP, rozbudowy pamięci masowej, bezpieczeństwa sieci i zarządzania bezprzewodową siecią LAN. Konstrukcja z dwoma procesorami urządzenia QGD-1600P umożliwia obsługę interfejsów do zarządzania siecią, niezależnie w systemie QSS (QNAP Switch System) i QTS. Urządzenie QGD-1600P zapewnia przyjazny dla użytkownika interfejs, QuNetSwitch, ułatwiając małym i średnim przedsiębiorstwom łatwe wdrożenie elastycznej i bezpiecznej infrastruktury IT.
Systemy QTS i QSS mogą działać niezależnie bez zakłóceń, zapewniając nieprzerwaną pracę. Na przykład: ponowne uruchomienie systemu QTS nie spowoduje zakłóceń zasilania PoE systemu QSS; a ponowne uruchomienie systemu QSS nie spowoduje przerwania działania maszyn wirtualnych w systemie QTS.
1 6

Urządzenie QGD-1600P i QVR Pro to kompleksowy system monitoringu IP

QGD-1600P współdziała bezproblemowo z QVR Pro, nową usługą oprogramowania do monitoringu QNAP, umożliwiając uzyskanie najbardziej oszczędnego, kompleksowego systemu monitoringu IP. Dzięki zintegrowaniu PoE, NVR i funkcji pamięci masowej, urządzenie QGD-1600P znacznie upraszcza infrastrukturę sieci monitoringu, jednocześnie zaspokajając wymogi wdrożenia monitoringu, centralnego zarządzania, nagrywania wideo i zliczania. Urządzenie QGD-1600P zapewnia 4-portowy przełącznik 60 W i 12-portowy przełącznik 30 W Gigabit PoE dla kamer o wysokim poborze energii różnych firm, z normą ONVIF. Za pośrednictwem pakietu monitoringu QVR Pro administratorzy IT mogą łatwo zarządzać kamerami, nagrywać i odtwarzać filmy wideo, wykonywać zadania przywracania danych w razie awarii oraz monitorować aplikacje mobilne. Urządzenie QGD-1600P jest wyposażone w wyjście HDMI w celu podłączania monitora zewnętrznego na potrzeby monitoringu wideo w czasie rzeczywistym.
1 7
h2>QGD-1600P + VJBOD: Rozwiązanie pamięci masowej o dużych możliwościach rozbudowy QGD-1600P obsługuje do dwóch dysków SATA i inne akcesoria do rozszerzania pamięci masowej ze wspomaganiem sprzętowym, np. karty rozszerzeń PCIe, USB, SAS oraz obudowę do rozbudowy RAID (TR-004U), zapewniając niezawodne działanie. Ponadto, za pośrednictwem QNAP VJBOD, można zwiększyć obszar pamięci masowej urządzenia QGD-1600P. VJBOD umożliwia niezwłoczne przydzielenie przestrzeni pamięci masowej ze zdalnego serwera QNAP NAS, jak jednostki iSCSI LUN, i utworzenie pul pamięci masowej, wykonywanie migawek, tworzenie klonów z migawek lub indeksowanie plików multimedialnych w bibliotece multimedialnej w urządzeniu QGD-1600P. Możliwość rozszerzenia jednostek fizycznych i grupy VJBOD pozwala osiągnąć najwyższy możliwy wskaźnik wykorzystania pamięci masowej oraz spełnić potrzeby związane z magazynowaniem i tworzeniem kopii zapasowych ogromnych ilości danych.
1 8

Urządzenie QGD-1600P tworzy bezprzewodowy kontroler AP za pośrednictwem UniFi AP

Urządzenie QGD-1600P zapewnia 4-portowy przełącznik 60 W i 12-portowy przełącznik 30 W Gigabit PoE na potrzeby różnych typów bezprzewodowych punktów dostępu PoE o wysokim zasilaniu. Dzięki wdrożeniu technologii PoE i maszyny wirtualnej w celu obsługi bezprzewodowych punktów dostępu PoE i oprogramowania UniFi do zarządzania bezprzewodową siecią LAN Ubiquiti, urządzenie QGD-1600P staje się opartym na oprogramowaniu kontrolerem bezprzewodowego punktu dostępu ze wspomaganiem sprzętowym. QGD-1600P nie tylko umożliwia transmisję danych i zarządzanie PoE przez bezprzewodowe punkty dostępu, ale także centralne zarządzanie za pośrednictwem urządzeń sieci przewodowej i bezprzewodowej w biurach, hotelach, sklepach detalicznych lub innych, małych i średnich sieci, znacznie zwiększając wydajność zarządzania siecią i redukując koszty.

Cechy produktu Qnap QGD-1600P-4G Intel Celeron J4115 1,8 GHz; 8GB RAM; 4 x 60-watowe porty PoE Gigabit 802.3bt, 10 x 30-watowe porty PoE Gigabit 802.3at, 2 x 30-wat

Pojemność pamięci RAM8 GB
Typ zarządzaniaZarządzanie sieciowe
ProcesorCzterordzeniowy procesor Intel Celeron J4115
Taktowanie procesora1,8 GHz
Taktowanie turbo procesora2,5 GHz
Wnęki dysków2x2,5 cale
Wymiar47,2 x 436,2 x 326,2
ProducentQNAP
Gwarancja36 miesięcy
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Dostępny w oddziałach 72 hDostępny w oddziałach 72 h
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty
Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi 72 godzin.

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.