Informacje archiwalne

Produkt o kodzie QNAP_QVP-85A został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Serwer NVR QNAP QVP-85A 8-Bay, 6-rdzeniowy Intel Core i5-8400T 1,7 GHz, 16 GB DDR4 RAM, 5x USB 3.2, 2x 1GbE LAN, HDMI 2.0, 2x M.2 2280, 2x PCIe

Dodaj swoją ocenę | kod: QNAP_QVP-85A

Opis Serwer NVR QNAP QVP-85A 8-Bay, 6-rdzeniowy Intel Core i5-8400T 1,7 GHz, 16 GB DDR4 RAM, 5x USB 3.2, 2x 1GbE LAN, HDMI 2.0, 2x M.2 2280, 2x PCIe

Urządzenie QVP-85A QVR Pro to sieciowy serwer nadzoru w obudowie tower, który obsługuje monitorowanie wideo/audio w czasie rzeczywistym, nagrywanie w wysokiej rozdzielczości i jednoczesne odtwarzanie z wielu kamer IP. Użytkownicy mogą z łatwością monitorować kamery z różnych platform (Windows, Mac i urządzenia mobilne), co ułatwia firmom i biurom ochronę środowiska pracy.
Najważniejsze cechy
 • Obsługa tysięcy kamer ponad 150 marek
 • Monitoruj i zarządzaj kamerami z systemu Windows, komputerów Mac i urządzeń mobilnych.
 • Dodaj przestrzeń dyskową do QVP-85A za pomocą jednostek rozszerzających QNAP.

QVP-85A w porównaniu z innymi systemami nadzoru opartymi na NAS. Jaka jest różnica?

W konwencjonalnym systemie nadzoru opartym na NAS, monitoring jest tylko jedną z wielu aplikacji dostępnych dla użytkowników. Ponieważ wszystkie te aplikacje muszą współdzielić zasoby systemowe NAS i przestrzeń dyskową, może to mieć wpływ na wydajność nadzoru. Urządzenie QVP-85A QVR Pro rozwiązuje ten problem, zapewniając dedykowaną przestrzeń dyskową i rezerwując pełne zasoby systemowe na potrzeby monitoringu, zapewniając najwyższą wydajność spełniającą wymagania profesjonalnego systemu monitoringu. QVP-85A jest również dostarczany z wbudowanymi licencjami na kanały kamer i niezbędnymi aplikacjami umożliwiającymi lokalną instalację bez konieczności połączenia z Internetem. Po prostu zainstaluj dyski twarde i włącz QVP-85A, aby rozpocząć proces instalacji.

Kompleksowe wsparcie i zarządzanie kamerami

QVP-85A obsługuje tysiące modeli kamer ponad 150 marek z różnymi formatami obrazu (w tym kamery korzystające z przesyłania strumieniowego ONVIF i RTSP/HTTP). Obsługiwane są nawet kamery internetowe USB, co umożliwia użytkownikom domowym i użytkownikom z ograniczonym budżetem szybkie tworzenie rozwiązań nadzoru dostosowanych do ich środowiska, zapewniając jednocześnie wygodne zarządzanie kamerami.

Wykrywanie ruchu za pomocą niedrogich kamer internetowych USB

Standardowe systemy nadzoru zwykle obsługują funkcje nagrywania i powiadamiania o zdarzeniach tylko dla drogich kamer ze zintegrowanym wykrywaniem ruchu. QVP-85A zapewnia wykrywanie ruchu nawet dla podstawowych kamer i kamer internetowych USB. Tak długo, jak kamera może przesyłać swoje nagrania do urządzenia QVR Pro (np. za pośrednictwem protokołu RTSP), obsługuje wykrywanie ruchu, umożliwiając zbudowanie niedrogiego systemu nadzoru wykrywającego ruch.

QVR Pro Client

Oprogramowanie QVR Pro Client można zainstalować w urządzeniach z systemem Windows i Mac, co umożliwia dostęp z różnych platform oraz pozwala na elastyczne przełączanie pomiędzy trybem widoku na żywo a trybem odtwarzania, aby mieć pełną kontrolę nad monitorowanymi obszarami.

 • Podgląd na żywo i odtwarzanie Monitorowanie widoku na żywo z wielu kanałów i odtwarzanie nagrań na jednym interfejsie. Można też przeglądać nagrania z określonego przedziału czasowego poprzez kliknięcie osi czasu lub zdefiniowanie zakresu czasu.
 • Rejestrowane obszary Funkcja rejestrowania obszarów umożliwia wyświetlanie wielu obrazów konkretnych obszarów z jednej kamery, zarówno w widoku na żywo, jak i w trybie odtwarzania. Można zdefiniować i powiększyć wiele obszarów, aby dokładniej obserwować obszar.
 • Technologia Qdewarp Innowacyjna technologia Qdewarp umożliwia przeglądanie standardowych nagrań z kamer typu "rybie oko" jako obrazów o proporcjonalnych współczynnikach i rozmiarach bez wpływu na oryginalne nagrania. Zniekształcone obszary przy krawędziach można przywrócić do czystego widoku panoramicznego.
 • Różne metody powiadamiania Funkcja powiadamiania o zdarzeniach zapewnia wiele sposobów powiadamiania o pojawiających się zdarzeniach, w tym migające czerwone obramowania kanałów, ostrzegawcze sygnały dźwiękowe i ikony ruchu na e-mapie.

  Łatwe zdalne monitorowanie za pomocą aplikacji mobilnej QVR Pro Client

  Aplikacja mobilna QVR Pro Client umożliwia zdalne monitorowanie wielu kanałów jednocześnie. Jeśli połączenie z siecią jest wolne lub jest płatne/ograniczone, można wybrać tryb niskiej przepustowości, aby obraz był wyświetlany strumieniowo z zoptymalizowaną przepustowością bez pogorszenia jakości nagrań. Ponadto można zdalnie ustawić zaprogramowany punkt kamery lub sterować kamerami PTZ w aplikacji.
 • Cechy produktu Serwer NVR QNAP QVP-85A 8-Bay, 6-rdzeniowy Intel Core i5-8400T 1,7 GHz, 16 GB DDR4 RAM, 5x USB 3.2, 2x 1GbE LAN, HDMI 2.0, 2x M.2 2280, 2x PCIe

  Liczba zatok na dyski8
  Pojemność pamięci RAM16 GB
  Maksymalna pojemność RAM32 GB
  Rodzaj pamięci RAMSO-DIMM DDR4
  Obudowa typuDESKTOP
  Liczba gniazd m.22
  Liczba gniazd HDMI1
  Liczba gniazd LAN2
  Wspierany stadnard LANGigabit LAN
  Liczba gniazd PICe2
  Wymiary188,2 x 329,3 x 279,6 mm
  System operacyjnyQVR Pro OS QVP
  Procesor6-rdzeniowy procesor Intel Core i5-8400T
  Taktowanie bazowe procesora1,7 GHz
  Taktowanie turbo procesora3,3 GHz
  Architektura procesora64-bitowy x86
  Procesory graficzneIntel UHD Graphics 630
  Pamięć Flash5 MB
  Max Live Cameras Local32ch @ All 720p,H,264, 30FPS
  Wbudowany kanał8 szt
  Maks. kanał48 szt
  Maks. przepustowość528 MB/s
  Zatoki8 dysków 3,5-calowe SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
  Transkodowanie wspomagane sprzętowoTak
  Wersja HDMI2,0 x
  Wyjście audio1 wbudowany głośnik, 1 gniazdo wyjścia liniowego
  Wejście audio1 gniazdo wejścia mikrofonu 3,5 mm
  ProducentQNAP
   

  Dostępność w salonach


  Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
  Kalisz:
  Legnica:
  Katowice:
  Gliwice:
  Bytom:
  Poznań:
  Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
  Trzebnica:
   

  Podobne produkty

  Dodaj komentarz:  Ocena:
                        Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
  Wstecz  Góra Strony  
  Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Zamknij / Close

  Newsletter ProLine

  Więcej o Newsletterze ProLine

  Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

  Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

  Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

  Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.