Kup taniej wysy趾owo... Cena internetowa:
10,00 z
Cena detaliczna:
11,00 z
Dost瘼ny w magazynie wysy趾owym

字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆

Ugreen Patch Cable NW149 CAT.7 F/FTP 10 Gb/s 0,5m okr庵造 - czarny (80414)

Dodaj swoj ocen | Producent: UGREEN | kod: UGREEN_80414 | Nr katalogowy: 80414 | Ean: 6957303884148

Opis Ugreen Patch Cable NW149 CAT.7 F/FTP 10 Gb/s 0,5m okr庵造 - czarny (80414)

Kabel sieciowy NW149 jest niezwykle elastyczny, co sprawia, 瞠 mo積a go 豉two dopasowa do r騜nych zagi耩. Charakteryzuje go wyj徠kowo du瘸 przepustowo嗆 do 10 Gbps i 600 MHz, co umo磧iwia swobodne korzystanie z Internetu. Produkt jest kompatybilny ze wszystkimi urz康zeniami korzystaj帷ymi z wtyczki RJ45. Dzi瘯i niemu mo瞠sz cieszy si szybkim i stabilnym po陰czeniem, kiedy pracujesz, grasz w gry MMO czy ogl康asz filmy.
Najwa積iejsze cechy
  • Solidne wykonanie
  • Wytrzyma造 i elastyczny
  • Z陰cza kabla zosta造 pokryte 24-karatowym z這tem, kt鏎e zapewnia szybk transmisj danych oraz odporno嗆 na zu篡cie
80414 Ugreen

Solidne wykonanie


Z陰cza kabla zosta造 pokryte 24-karatowym z這tem, kt鏎e zapewnia szybk transmisj danych oraz odporno嗆 na zu篡cie. Przewody wewn徠rz kabla wykonane s w 100% z miedzi oraz ekranowane za pomoc poszycia z aluminium. Produkt ma tak瞠 dodatkowe uziemienie, dzi瘯i czemu zawsze mo瞠sz liczy na stabilny sygna.

80414 Ugreen 2



Wytrzyma造 i elastyczny


Kabel charakteryzuje si du膨 wytrzyma這軼i. Elastyczne poszycie PVC sprawia, 瞠 jest wyj徠kowo odporny na zginanie. Zastosowane do jego produkcji wysokiej klasy materia造 zapewniaj nie tylko trwa這嗆 i odporno嗆 na zu篡cie, ale te niesamowit szybko嗆 przesy豉nia danych, co zapewnia brak zacinania si podczas grania, streamowania czy pobierania plik闚.

80414 Ugreen 3

Cechy produktu Ugreen Patch Cable NW149 CAT.7 F/FTP 10 Gb/s 0,5m okr庵造 - czarny (80414)

Wtyczka ARJ45
Wtyczka BRJ45
Rodzaj kablaF/FTP
D逝go嗆0,5 m
KolorCzarny
Pr璠ko嗆 transmisjido 10 GB/s
Przepustowo嗆600 MHz
Przew鏚Miedziany
Standard okablowania568B
字ednica0,38 cm
ProducentUGREEN
Gwarancja24 miesi帷e
 

Dost瘼no嗆 w salonach


Centrala Mirk闚 (magazyn wysy趾owy):字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆
Kalisz:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Legnica:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Katowice:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Gliwice:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Bytom:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Pozna:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
Opole:Dzwo: 77 4536349Dzwo: 77 4536349
Trzebnica:Dost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dniDost瘼ny w oddzia豉ch - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaR鏮icaStanOcena
Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 5m szary (PCU6-10CC-0500-S)Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 5m szary (PCU6-10CC-0500-S)8,-2 z taniejDu瘸 ilo嗆Du瘸 ilo嗆 
Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 0.25m kat.8 CzarnyPatch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 S/FTP LSZH 0.25m kat.8 Czarny12,-2 z dro瞠j字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Patchcord 鈍iat這w鏚 kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, d逝go嗆 3m, simplex, G657A2 (MCTV-433)Patchcord 鈍iat這w鏚 kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, d逝go嗆 3m, simplex, G657A2 (MCTV-433)12,702.7 z dro瞠j字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M p豉ski (C1811GBK)Unitek Patch Cable CAT.6 czarny 3M p豉ski (C1811GBK)12,993 z dro瞠j字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
P豉ski kabel sieciowy Patch Cable Ugreen High Speed, Ethernet RJ45, Gigabit, Cat.6, 0,5m - czarny (NW101 50183)P豉ski kabel sieciowy Patch Cable Ugreen High Speed, Ethernet RJ45, Gigabit, Cat.6, 0,5m - czarny (NW101 50183)6,-4 z taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Patchcord 鈍iat這w鏚 kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, d逝go嗆 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)Patchcord 鈍iat這w鏚 kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, d逝go嗆 5m, simplex, G657A2 (MCTV-435)14,-4 z dro瞠j字ednia ilo嗆字ednia ilo嗆 
Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 1.5m czarny (PCU6-10CC-0150-BK)Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 1.5m czarny (PCU6-10CC-0150-BK)5,-5 z taniejDu瘸 ilo嗆Du瘸 ilo嗆 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet


Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine s oznaczone innym kolorem i ikon  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  G鏎a Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Wi璚ej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzie wszystko przed innymi?

Zapisz si do newslettera i nie pozw鏊, by co ci omin窸o!

Nie przegap 瘸dnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowo軼iach w ofercie.