Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
5,00 zł
Cena detaliczna:
6,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Duża ilośćDuża ilość

Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 FTP 1m kat.6 Szary

Dodaj swoją ocenę | Producent: OEM | kod: PP6-1M | Nr katalogowy: PP6-1M | Ean: 8716309045360

Opis Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 FTP 1m kat.6 Szary

Kabel sieciowy FTP (ekranowana skrętka 4 parowa) katerorii 6 z wtyczkami RJ45 o długości 1m.

Cechy produktu Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 FTP 1m kat.6 Szary

Długość1 m
Przewody ekranowaneTak
KolorSzary
TypKabel FTP
RodzajRJ 45
ProducentOEM
Gwarancja1 miesiąc
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Duża ilośćDuża ilość
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Katowice:Średnia ilośćŚrednia ilość
Gliwice:Średnia ilośćŚrednia ilość
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.5E UTP 3m - niebieski Fluke Passed (PCU5-10CC-0300-B)Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.5E UTP 3m - niebieski Fluke Passed (PCU5-10CC-0300-B)5,-równy w cenieŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Płaski kabel sieciowy Patch Cable Ugreen High Speed, Ethernet RJ45, Gigabit, Cat.6, 0,5m - czarny (NW101 50183)Płaski kabel sieciowy Patch Cable Ugreen High Speed, Ethernet RJ45, Gigabit, Cat.6, 0,5m - czarny (NW101 50183)3,991 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 UTP 0.5m czarny (PCU6-10CC-0050-BK)Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 UTP 0.5m czarny (PCU6-10CC-0050-BK)4,-1 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.5E FTP 1.5m - szary (PCF5-10CC-0150-S)Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.5E FTP 1.5m - szary (PCF5-10CC-0150-S)4,-1 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Patch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 UTP 1m kat.5e SzaryPatch Cable (Patchcord) - kabel sieciowy ethernet RJ45 UTP 1m kat.5e Szary3,-2 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 0,5m czarny (WKJS010001)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 0,5m czarny (WKJS010001)11,896.9 zł drożejDuża ilośćDuża ilość 
Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 10m, simplex, G657A2 (MCTV-436)Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/APC, jednomodowy, długość 10m, simplex, G657A2 (MCTV-436)17,9913 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet


Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.