Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
13,99 zł
Cena detaliczna:
15,00 zł
Dostępny w magazynie wysyłkowym

Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu

Maclean kabel SC/APC-SC/UPC SM 9/125 LSZH 3m

Dodaj swoją ocenę | Producent: Maclean | kod: 0000005030 | Nr katalogowy: MCTV-402 | Ean: 5902211132226

Opis Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/UPC SM 9/125 LSZH, jednomodowy, długość 3m, simplex, G657A2, MCTV-402

Wysokiej jakości kabel światłowodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC. Umożliwia przesył sygnału na duże odległości zachowując wysoką przepustowość. Nadaje się do instalacji wewnętrznych. Zastosowanie włókna G.657.A2 pozwala na bardzo elastyczne ułożenie kabla .
Najważniejsze cechy
  • Rodzaj złączy: SC/APC - SC/UPC
  • Rodzaj transmisji światłowodowej: simplex
  • Do połączeń sieciowych o dużej przepustowości
  • Typ G.657.A2 - nadaje się do instalacji wewnątrz pomieszczeń
  • Wysoka wytrzymałość na zginanie
84572 2

Przeznaczenie

Kabel jednomodowy 9/125 przeznaczony do instalacji wewnętrznych.

Cechy produktu Patchcord światłowód kabel Maclean, SC/APC-SC/UPC SM 9/125 LSZH, jednomodowy, długość 3m, simplex, G657A2, MCTV-402

Rodzaj kablajednomodowy 9/125
Długość3 m
KolorŻółty
Rodzaj złączySC/APC - SC/UPC
Powłoka zewnętrznaLSZH
Typ włóknaG,657,A2
ProducentMaclean
Gwarancja producenta24 miesiące


 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Legnica:Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
 

Podobne produkty


NazwaCenaRónicaStanOcena
Unitek Patch Cable CAT.7 czarny 2M płaski (C1897BK-2M)Unitek Patch Cable CAT.7 czarny 2M płaski (C1897BK-2M)13,98równy w cenieŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Kabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 FTP 10m Szary Fluke PassedKabel Lanberg RJ45 Patch cord Kat.6 FTP 10m Szary Fluke Passed16,-2 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 0,5m czarny (WKJS010001)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 0,5m czarny (WKJS010001)11,892.1 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
Unitek Patch Cable CAT.7 czarny 1M płaski (C1897BK-1M)Unitek Patch Cable CAT.7 czarny 1M płaski (C1897BK-1M)9,494.5 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)Baseus Patch Cable Speed Seven CAT.7 S/FTP 10000Mbps 3m czarny (WKJS010401)19,495.5 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Ugreen Patch Cable NW122 CAT.6 UTP 1000Mbps 1,5m czarny (70333)Ugreen Patch Cable NW122 CAT.6 UTP 1000Mbps 1,5m czarny (70333)8,495.5 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
Ugreen Patch Cable NW122 CAT.6 UTP 1000Mbps 1m czarny (70332)Ugreen Patch Cable NW122 CAT.6 UTP 1000Mbps 1m czarny (70332)6,497.5 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 


Bestsellery w kategorii: Kable Internet, Ethernet

Jedynie odbiorniki cyfrowe zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach dotyczących wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla urządzeń konsumenckich służących do odbioru cyfrowych naziemnych transmisji telewizyjnych umożliwiają odbiór naziemnej telewizji cyfrowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Dodaj komentarz:



Ocena:
                  







  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.