QNAP TS-873AeU-RP-4G 8-Bay 4GB RAM AMD Ryzen V1500B

Dodaj swoją ocenę | Producent: QNAP | kod: QNAP_TS-873AeU-RP-4G | Nr katalogowy: TS-873AeU-RP-4G | Ean: 4711103081082

Opis Serwer plików QNAP TS-873AeU-RP-4G 8-Bay, Czterordzeniowy AMD Ryzen V1500B 2,2 GHzz, 4GB DDR4 , 2x2,5 GbE LAN, 4x USB 3.2, 2 x M2 2280. 1 x PCIe Gen

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
Kompaktowe urządzenie TS-873AeU-RP montowane na stelażu 2U jest wyposażone w czterordzeniowy/ośmiowątkowy procesor AMD Ryzen V1000 serii V1500B 2,2 GHz i oferuje dwa porty sieciowe 2,5GbE w jednej obudowie. W porównaniu do poprzedniej generacji, urządzenie TS-873AeU-RP zostało dodatkowo wyposażone w dwa porty M.2 PCIe Gen3 x 1 dla pamięci podręcznej NVMe SSD lub Edge TPU wspomagające funkcję rozpoznawania obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję. Nowoczesny sprzęt wyposażony w kompleksowe rozwiązania oprogramowania sprawia, że model TS-873AeU- świetnie nadaje się do zastosowań i zadań wymagających pod względem zasobów, np. maszyn wirtualnych lub intensywnego uzyskiwania dostępu dla wielu użytkowników.
Najważniejsze cechy
  • Oferuje dwa porty 2,5GbE. Korzystając z funkcji trunkingu portów można uzyskać prędkości transferu do 5 Gb/s.
  • Oferuje jeden port PCIe Gen3 x 8. Możliwość korzystania z dodatkowych funkcji dzięki użyciu kart PCIe, w tym portów 10/25GbE, QM2 lub Fibre Channel.
  • Wyposażony w dwa porty M.2 PCIe Gen3 w celu instalacji dysków SSD NVMe i wzbogacenia o technologię Qtier™ i buforowanie SSD.
  • Obsługa bram plikowej i blokowej pamięci masowej w chmurze, oraz lokalnej pamięci podręcznej, zapewniając dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami.
  • Obsługa wielu maszyn wirtualnych i kontenerów na potrzeby różnych zastosowań.
  • NAS w płytkiej obudowe RACK o głębokości zaledwie 30cm. Idealny do zastosowania w płytkich szafach teleinformatycznych i w miejscach z dużą liczbą przewodów.
  • Urządzenie TS-873AeU-RP wyposażono też w dwa zasilacze nadmiarowe, aby w ten sposób zapewnić jak najdłuższy czas działania systemu bez przestojów.

Płytka obudowa RACK 2U pozwala zredukować wymagane miejsce do 38%

Montowany na stelażu 2U model TS-873AeU-RP w płytkiej obudowie ma głębokość wynoszącą zaledwie 11,7 cala (297,4 mm), co czyni go doskonałym wyborem dla mniejszych szaf, naściennych szaf AV i sieciowych szaf stelażowych. Miejsce uzyskane dzięki zaoszczędzonej na płytkiej obudowie powierzchni można przeznaczyć na okablowanie lub wentylację. Kompaktowa konstrukcja serwera TS-873AeU zwiększa elastyczność instalacji, przez co serwer sprawdza się doskonale między innymi w biurach, pomieszczeniach audio-wideo i systemach monitoringu.

Najwyższa jakość dzięki procesorowi AMD Ryzen i pamięci RAM o pojemności do 64 GB

Montowany na stelażu model TS-873AeU, z zainstalowanym 4-rdzeniowym/8-wątkowym procesorem AMD Ryzen V1500B o taktowaniu 2,2 GHz z akceleracją szyfrowania AES-NI i pamięcią RAM do 64 GB DDR4 (z obsługą ECC RAM), zapewnia wybitną wydajność z inteligentną funkcją zasilania, umożliwiającą realizację zastosowań biznesowych wymagających dużych zasobów, takich VDI, badania i rozwój (R&D), chmura prywatna i wirtualizacja serwerów.

Przyspiesz swój system dzięki sieciom 2,5GbE

Model TS-873AeU-RP wyposażony jest w dwa porty LAN 2,5 GbE RJ45, które umożliwiają wykorzystanie istniejących kabli CAT5e do zwiększenia przepustowości sieci z 1 Gigabit do 2,5 Gigabitów. Prędkość 5GbE można także osiągnąć przy użyciu funkcji trunkingu portów.

Dwa gniazda M.2 PCIe Gen3 dla pamięci podręcznej SSD i przyspieszonego rozpoznawania obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję

8-wnękowy model TS-873AeU-RP jest wyposażony w dwa gniazda M.2 PCIe Gen3 x 1, które umożliwiają akcelerację pamięci podręcznej lub puli pamięci masowej SSD, zapewniając większą wydajność, lub Edge TPU do rozpoznawania obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję.


Stwórz ekonomiczne środowisko Fibre Channel SAN

Popularne urządzenia SAN (Fibre Channel Storage Area Networks) są często kosztowne. Instalując w modelu TS-873AeU dwuportowe karty rozszerzeń 16Gb Fibre Channel firmy QNAP, można uzyskać bardziej ekonomiczne opcje, aby móc dodać NAS do środowiska SAN. Skonfiguruj docelowe połączenie Fibre Channel za pomocą aplikacji iSCSI & Fibre Channel. Ponadto funkcje Maskowania LUN i Powiązania portów zapewniają dodatkowy poziom zabezpieczenia danych.


Rozwiązanie do kompleksowego tworzenia kopii zapasowych danych i przywracania po awarii

Urządzenie TS-873AeU obsługuje różne aplikacje, które uwzględniają wszystkie potrzeby w zakresie tworzenia kopii zapasowych. Praktykuj bezpieczne nawyki IT, regularnie tworząc kopie zapasowe plików i zawartości urządzeń, umożliwiając ich łatwe przywrócenie w razie potrzeby.

Migawki wielu wersji zmniejszają zagrożenie związane z oprogramowaniem ransomware

Urządzenie TS-873AeU obsługuje migawki oparte na blokach, które rejestrują stan systemu w dowolnym momencie. Pomaga to chronić dane, które można przywrócić w dowolnym momencie, co znacznie pomaga w łagodzeniu zagrożenia ze strony oprogramowania ransomware.


Niezawodna pamięć masowa o wysokiej wydajności do zastosowań wirtualizacyjnych

Urządzenie TS-873AeU obsługuje blokową jednostkę iSCSI LUN jako niezawodne, wydajne i niedrogie rozwiązanie pamięci masowej dla popularnych środowisk wirtualizacji. Obsługuje VMware VAAI i Microsoft ODX w celu zwiększenia wydajności poprzez odciążenie odpowiednio serwera ESXi i Hyper-V.

Zoptymalizowana wydajność dla wirtualizacji z VMware z iSER

Protokół iSER (iSCSI Extensions for RDMA) przyspiesza wydajność transferu danych pamięci masowej VMware ESXi i redukuje obciążenie procesora serwera ESXi. Do modelu TS-873AeU można dodać obsługę iSER, instalując kartę QNAP QXG-10G2SF-CX4 10GbE PCIe, która korzysta z kontrolera Mellanox ConnectX-4. Funkcja iSER oferuje znaczne zwiększenie wydajności, zapewniając istotne narzędzie do optymalizacji wymagających aplikacji wirtualizacyjnych.


Wielofunkcyjne rozwiązanie hostingu dla wirtualnych maszyn i kontenerów

Uruchamiając wiele maszyn wirtualnych i kontenerów na urządzeniu TS-873AeU możesz wdrażać środowiska i aplikacje dla wielu dzierżawców, aby zwiększyć wydajność zarządzania i obniżyć koszty sprzętu. W połączeniu z aplikacją Sieć i przełącznik wirtualny, system usprawnia interoperacyjność maszyn wirtualnych, kontenerów, serwera QNAP NAS i innych urządzeń fizycznych w sieci, umożliwiając użytkownikowi elastyczne przydzielanie zasobów fizycznych i wirtualnych zasobów sieci, upraszczając wdrażanie sieci.

Kompleksowe ustawienia zabezpieczeń i uprawnień

Urządzenie TS-873AeU zawiera elastyczne ustawienia uprawnień i środki bezpieczeństwa. Oprócz blokowania adresów IP, weryfikacji dwuetapowej, połączenia HTTPS oferuje aplikacje, które pomagają zapewnić optymalną ochronę NAS przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie i hakerzy.

Najlepsze centrum do przechowywania plików i współpracy

Urządzenie TS-873AeU integruje aplikacje do przechowywania, zarządzania, synchronizowania, wyszukiwania i archiwizowania plików. Obsługuje protokoły SMB/CIFS, AFP i NFS w celu usprawnienia udostępniania plików w systemach Windows, Mac i Linux/UNIX oraz zapewnia najbardziej inteligentne rozwiązanie NAS do profesjonalnego zarządzania plikami.

Inteligentny monitoring zapewniający całodobową ochronę

QVR Elite to oparte na subskrypcji rozwiązanie do inteligentnego monitoringu firmy QNAP, pozwalające na łatwe tworzenie systemu monitoringu przy niższych kosztach posiadania i większych możliwościach rozbudowy. Nagrania są zapisywane w formie plików MP4, umożliwiając ich odtwarzanie na niemal każdym urządzeniu. Aplikacja QVR Elite obejmuje także rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji QNAP, pozwalając przy użyciu QNAP NAS na stworzenie inteligentnego systemu rozpoznawania twarzy na potrzeby handlu detalicznego i systemy dostępu do drzwi. Możesz wydzielić na urządzeniu TS-873AeU dedykowane, niezależne miejsce do magazynowania danych z nadzoru wizyjnego oraz korzystać z zalet uproszczonego zarządzania kamerami, alokacji miejsca w pamięci masowej, przeglądania na żywo obrazów z kamery oraz odtwarzania.
Business Surveillance Img

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

Firma QNAP zapewnia łatwe sposoby na zwiększenie pojemności pamięci masowej. Dostępnych jest kilka sposobów rozbudowy pamięci masowej TS-873AeU w celu przechowania danych lub rozwoju firmy.

Więcej aplikacji zwiększających produktywność

Urządzenie TS-873AeU oferuje App Center, zawierający bogate w funkcje aplikacje, co pozwala zwiększyć potencjał urządzenia NAS!


Kontrola stanu dysków twardych

Dyski twarde są sercem systemu NAS, a zapewnienie ich długoterminowej dobrej kondycji i niezawodności jest absolutnie kluczowe. Firma QNAP udostępnia różne metody i narzędzia pomagające monitorować stan dysku twardego, zapewniając możliwość podejmowania proaktywnych decyzji w celu ochrony danych i plików.

Aby uzyskać optymalną integralność danych i niezawodność, przełączaj systemy operacyjne

Model TS-873AeU obsługuje także QuTS hero - system operacyjny NAS firmy QNAP oparty na systemie plików ZFS. Zapewniając kompleksową integralność danych, redukcję (liniowa deduplikacja danych, kompresja i kompakcja) oraz wiele innych funkcji, QuTS hero wykorzystuje dodatkowe zasoby systemowe, aby zapewnić optymalne środowisko do ochrony danych biznesowych.

Cechy produktu Serwer plików QNAP TS-873AeU-RP-4G 8-Bay, Czterordzeniowy AMD Ryzen V1500B 2,2 GHzz, 4GB DDR4 , 2x2,5 GbE LAN, 4x USB 3.2, 2 x M2 2280. 1 x PCIe Gen

Liczba zatok na dyski8
Pojemność pamięci RAM4 GB
Maksymalna pojemność RAM64 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4 SODIMM
Obudowa typuRACK
Liczba gniazd m.22
Liczba gniazd USB 3.04
Liczba gniazd LAN2
Wspierany stadnard LAN2,5 Gigabit
Liczba gniazd PICe1
ProcesorAMD Ryzen Embedded V1500B 4-core/8-thread 2,2 GHz processor
Mechanizm szyfrowaniaAES-NI
Wnęka dysków8 dysków 3,5-calowych SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
Kompatybilność dysków3,5-calowe dyski twarde SATA; 2,5-calowe dyski twarde SATA; 2,5-calowe dyski SSD SATA
Wymiary89 x 482 x 297,4 mm
Waga10,92 kg
HDMIOpcjonalnie przez kartę PCIe
Zasilacz2x300 W
ProducentQNAP
Gwarancja producenta24 miesiące


 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Dostępny w oddziałach 72 hDostępny w oddziałach 72 h
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty
Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi 72 godzin.

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.